Zahradní sekačka

Úvodní stránka Fóra Zahrada Zahradní sekačka

  • Toto téma obsahuje celkem 73 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 74)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70209
    admin
    Správce

    Naše Honda sebere všechno. I když je mokro.

    #70210
    admin
    Správce

    Kájo, pro Vás je teda ovládání jednoduchý? Mám trochu strach u ženy, ona se bojí věcí, kde je hodně heblátek. Ani auto řídit nechce…

    #70211
    admin
    Správce

    Tam nemá co zkazit. Buď jede motor a seká nebo ne.

    #70212
    admin
    Správce

    No to nemusí být pravda. Jsou sekačky, které mají tzv rotostop. A tam si určíte, jestli se nůž otáčí seká nebo jede motor a nůž se netočí. Ale to je jedné pačce.

    #70213
    admin
    Správce

    Během sekání se ovládá dobře. My tam máme ještě takový plynový pedálky narukojeti a tím s určuju, jak rychle sekačka jede. Takže se za ní nehoním 🙂 Startovníí je lehoučký. U staré mi to musel vždycky syn nebo manžel nastartovat.

    #70214
    admin
    Správce

    To se mi líb, co tady všechno píšete. A jak to máte ohledně záruky nebo servisu?

    #70215
    admin
    Správce

    Já jen jenou za rok vyměním olej, víc neřeším. Rozbitý jsem to jetště neměl. Vlastně jednou, jsem trefil šutr a sřihl šroubky. Servisák mi říkal, že to mají tak dělaný, aby neohnuly hřídele po nrazu do tvrdé překážky.

    #70216
    admin
    Správce

    my jsme nic zatím neřešili. Záruka tam je myslím 5 let

    #70217
    admin
    Správce

    Děkuju všem,tohle se mi opravdu líbí. Ještě si zjistím něco i o dalších značkách, ale to, co jste mi napsali mě úplně nadchlo.

    #70218
    admin
    Správce

    Já jen doporučuju, tak ať dobře vyberete

    #70219
    admin
    Správce

    Tak nakonec jsem ještě obešel pár obchodů a poptal se ještě na dvou stránkách. Nakonec jsem dal částečně na vaše rady a pořídil jsem sekačku Honda. Mám ji zatím celé léto, ale zatím obrocská spokojenost.

    #70220
    admin
    Správce

    Prosím, máte zkušenost se sekačkou od GTM? Zaujala mě nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-obi–vyprodej-zahradni-keramiky-16023strana7/, ale nějak tu značku neznám a bojím se aby to nebyl nějaký šuntík……Předem děkuji za rady(;)

    #70221
    admin
    Správce

    Zdravím,
    také plánuji koupi sekačky na trávu. Nerad běhám po obchodech, tak chci nakoupit zde: http://www.maister.cz/Hobby-a-zahrada/Sekacky/. Nevím, jestli upřednostnit levnější (máme malou zahradu, jde mi o to, aby dlouho vydržela)nebo jestli jít raději do dražší. Co myslíte vy? Nemáte s některou osobní zkušenost? Díky za odpovědi.

    #70222
    admin
    Správce

    Máte někdo zkušenost se značkou sekaček Garland? Díky za info, prodávají je například zde: http://www.proprofiky.cz/Sekacky/Sekacky-motorove/

    #70223
    admin
    Správce

    Hele Roušavý lipovka super ceny servis taky dobrý beru vše už jen od nich

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 74)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.