Zahradní nábytek

Úvodní stránka Fóra Zahrada Zahradní nábytek

  • Toto téma obsahuje celkem 132 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 133)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69721
    admin
    Správce

    Ano je hodně bytelný, ta sestava, co máme my je zpevněná skelným vláknem.

    #69722
    admin
    Správce

    Tak už nám lehátka přišly a jsou parádní, těším se na léto! Děkuju za radu.

    #69723
    admin
    Správce

    Koukám, že máte lehátka z Nardi nábytku, nemá někdo zkušenost i s dalším nábytkem od nich? Líbí se mi tam jeden jídelní set, zajímalo by mě jak je ten materiál odolný, jestli může být venku celoročně, budu ráda za zkušenosti, pokud máte, díky.

    #69724
    admin
    Správce

    My od nich máme jídelní sestavu na terase a fakt si jí chválíme. Ja to kvalitní materiál a moc hezký design.

    #69725
    admin
    Správce

    Moc pěkný nábytek mají na gardenspace. Jednu zahradní sadu už odsud máme a chceme si ještě jednu pořídit na chatu, ale už o něco menší.

    #69726
    admin
    Správce

    Dobrý den. Mám v plánu si pořídit tento bambusový stojan : https://yesbydleni.cz/koupelnove-regaly/94482-tripatrovy-bambusovy-stojan-unimasa-bamboo.html na květináče do zahradního altánu. Máte, prosím, někdo zkušenost, zda bambusový materiál zadržuje vlhkost? Nerada bych, aby to pak chytlo plíseň. Děkuji za odpověď.

    #69727
    admin
    Správce

    Nám se povedlo vybrat krásnou odpočinkovou sestavu na garden space 🙂 tak se zkus podívat, je tam z čeho vybírat.

    #69728
    admin
    Správce

    Nám se povedlo vybrat krásnou odpočinkovou sestavu na garden space 🙂 tak se zkus podívat, je tam z čeho vybírat.

    #69729
    admin
    Správce

    Zkus se podívat na gardenspace. Mají tam hodně velký výběr a ceny mají taky velmi slušné.

    #69730
    admin
    Správce

    Někde jsem tu narazila na diskuzi o gardenspace, ale nedaří se mi dohledat. Mají prosím vás kvalitní nábytek.

    #69731
    admin
    Správce

    Přes gardenspace mám plynový gril a všechno proběhlo jak mělo takže předpokládám že u nábytku tomu nebude jinak 🙂

    #69732
    admin
    Správce

    Mrkněte na web Gardenspace, mají fakt nádherné kousky za pár peněz.

    #69733
    admin
    Správce

    Padla mi tam totiž do oka tady tato souprava a láká mě i ta sleva na ni https://www.gardenspace.cz/siena-ii/

    #69734
    admin
    Správce

    Co kvalita ? Jako nábytek mají fakt hezký, ale vůbec tady ten eshop neznám.

    #69735
    admin
    Správce

    Tak už mám objednaný nábytek jak na zahradu tak i na terasu, tak jsem zvědavá, jaká bude skutečnost, pak dám určitě vědět 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 133)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.