Vestavěný grill

Úvodní stránka Fóra Bílé zboží Vestavěný grill

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22021
    admin
    Správce

    Máte, prosím, někdo zkušenosti se samostatně vestavěným
    grilem (např. Whirlpool AKT 320, atd.)? Je to praktické a užitečné nebo jen další rozmar do kuchyně? Děkuji.

    #17223
    admin
    Správce
    #22106
    admin
    Správce

    Máte, prosím, někdo zkušenosti se samostatně vestavěným
    grilem (např. Whirlpool AKT 320, atd.)? Je to praktické a užitečné nebo jen další rozmar do kuchyně? Děkuji.

    #22022
    admin
    Správce

    Mame spise maly prenosny znacky weber, bereme ho i na dovolenou ke stanu a parada

    #22107
    admin
    Správce

    Mame spise maly prenosny znacky weber, bereme ho i na dovolenou ke stanu a parada

    #22024
    admin
    Správce

    Prenosny gril mame doma taky, hodne se hodi na dovolenou, vybirala jsem podle tohohle clanku – grilykrby.cz/otazky-a-odpovedi/prodavate-nejake-cestovni-grily, sama se v tom nevyznam a chtela jsem pritelo udelat radost.

    #22109
    admin
    Správce

    Prenosny gril mame doma taky, hodne se hodi na dovolenou, vybirala jsem podle tohohle clanku – grilykrby.cz/otazky-a-odpovedi/prodavate-nejake-cestovni-grily, sama se v tom nevyznam a chtela jsem pritelo udelat radost.

    #22025
    admin
    Správce

    Nemáte někdo kontaktní gril ? Ten bych si zase chtěla pořídit já, ale nevím jakou značku zvolit.

    #22110
    admin
    Správce

    Nemáte někdo kontaktní gril ? Ten bych si zase chtěla pořídit já, ale nevím jakou značku zvolit.

    #22027
    admin
    Správce

    Pořídila jsem si tady tento a jsem s ním hrozně spokojená http://www.orava.eu/cz/cs/elektricky-stolovy-kontaktny-gril-grillchef-2

    #22112
    admin
    Správce

    Pořídila jsem si tady tento a jsem s ním hrozně spokojená http://www.orava.eu/cz/cs/elektricky-stolovy-kontaktny-gril-grillchef-2

    #22029
    admin
    Správce

    Tak to vůbec nevím, že orava má. N to se musím podívat co mají v nabídce, ale díky za tip 🙂

    #22114
    admin
    Správce

    Tak to vůbec nevím, že orava má. N to se musím podívat co mají v nabídce, ale díky za tip 🙂

    #22031
    admin
    Správce

    Mají jich víc na výběr 🙂 a v poměru cena vs kvalita fakt super 🙂

    #22116
    admin
    Správce

    Mají jich víc na výběr 🙂 a v poměru cena vs kvalita fakt super 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.