Vestavěné skříně rada

Úvodní stránka Fóra Úložné prostory Vestavěné skříně rada

  • Toto téma obsahuje celkem 95 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 96)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69399
    admin
    Správce

    Super vestavenky.nemuzu si na nic stezovat skrin je perfektni mam ji narvanou 😀 za chvili budu potrebovat jeste jednu.

    #69400
    admin
    Správce

    Mám od nich vestavěné skříně už 12 let. Až teď se mi porouchalo kolečko v pojezdu. Doufám,že mi pošlou náhradní. Jinak naprostá spokolenost !!

    #69401
    admin
    Správce

    Zdravím lidičky, chci Vás poprosit o radu na co si hlavně dávat pozor při výběru šatní skříně. Už jsem nějaké názory od známých slyšela ale chci toho vědět co nejvíce. Já si vybrala https://www.zlutahala.cz/satni-skrin-lumos-p23433 tutu skříň, protože si mi moc líbí, a nerada bych pak až si jí koupím byla nešťastná, že to není ono 8-0. Děkuji, za případné rady.

    #69402
    admin
    Správce

    Ma doma, jsme velice spokojeni se skrinema od firmy vestavenky, od zadne jine bych nechtela.

    #69403
    admin
    Správce

    nejlepsi vestavene skrine umi vestavenky.cz super materialy. na prvnim miste je kvalita pracovnici vzdy poradni a to mam rad

    #69404
    admin
    Správce

    Ahoj, dle mych zkusenosti ti urcite doporucim firmu vestavenky. nejlepsi skrine jake jsem kdy videl 🙂

    #69405
    admin
    Správce

    Manželka si vyprosila nové skrine rozmysleli jsme se od koho udelat ale chteli jsme vestavene tak jsme sli i po nazvu 😀 ne hlavni byla cena a kvalita. to nejlepsi nam splnovali vestavenky, za nas TOP skrine co jsme mohli mit 🙂

    #69406
    admin
    Správce

    Vestavenky jsou super. kvalitni skrine a hlavne cz pracovnici po sobe zadny neporadek nezanechali. jednicka

    #69407
    admin
    Správce

    vestavenky byly vzdy hodne kvalitni kousky skrini. my od nich mame vestavenou skrin a nemame si na co stezovat

    #69408
    admin
    Správce

    To je kvalita prodejce no.. Ja jsem se skrinemi od vestavenky maximalne spokojena, nemohu si je vynachvalit.

    #69409
    admin
    Správce

    ANo se skrinemi od vestavenek budes spokojeny zadne problemy s nimi nemam a otviram je jak lednicku 😀 furt dokola

    #69410
    admin
    Správce

    Kdo napsal ze jsou minulosti ? prave ze takove skrine frčí.

    #69411
    admin
    Správce

    Ano ano, vestavenky jsou paradni skrine.

    #69412
    admin
    Správce

    Tak to mám naprosto stejnou zkušenost,už čtyři měsíce marně čekám na skříně od woodface. Hlavně ,že mají 120000 zálohu. Už zvažuji žalobu.Neuvěřitelná firma ,když to tady čtu nechápu jak jim to může pořád procházet.

    #69413
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    mám velmi špatnou zkušenost ze společnosti Woodface, která se mnou v rámci reklamace skříně odmítá komunikovat přitom se jedná o jasnou vadu materiálu. S pozdravem Marian Piecha

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 96)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.