Vaření na studených kamnech

Úvodní stránka Fóra Elektronika Vaření na studených kamnech

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34130
    admin
    Správce

    O sporáku na indukci jsem toho už slyšela hodně. Někdo si to velmi chválí, jiný zase nadává, že musel nakoupit spoustu nového drahého nádobí. My jsme právě před výměnou sporáku, a tak nevíme, pro jaký typ se rozhodnout. Opravdu je všechno nádobí na indukci tak drahé?

    #18121
    admin
    Správce
    #34131
    admin
    Správce

    Já jsem nové nádobí na indukci kupovala docela nedávno, když jsme se stěhovali. Nemyslím si, že jsem za to nádobí utratila nějakou přemrštěnou cenu, a to jsem vybírala velmi kvalitní nádobí z titanu.

    #34132
    admin
    Správce

    A jaké nádobí jste si pořídila? A jste s ním spokojená?

    #34133
    admin
    Správce

    Pořídila jsem si několik kousků z internetového obchodu: https://www.zgastro.cz/4-indukcni-titanove-nadobi . Spokojená jsem s ním opravdu moc, příště budu zase nakupovat jen u nich.

    #34134
    admin
    Správce

    S tím zkušenost nemám, ale co musím vychválit, tak je kontaktní gril. Nechápu, že jsem bez něj mohla tak dlouho být a pořídila si ho teprve půl roku zpátky.

    #34135
    admin
    Správce

    To je normálně na domácí použití ?

    #34136
    admin
    Správce

    Jasně :). Koupila jsem si takový menší od Oravi a ten mi naprosto vyhovuje 🙂

    #34137
    admin
    Správce

    Mohla bych se zeptat jaký ten model máš ? Dá se sehnat i v nějakém elektru nebo fungují pouze přes eshop ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.