tzv.finský domek

Úvodní stránka Fóra Ostatní tzv.finský domek

  • Toto téma obsahuje celkem 58 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 59)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53627
    admin
    Správce

    Dobrý den – chtěl bych pouze zeptat zda víte – jaké jsou ve finkých domcích – konkrétně v Pardubicích nosné zdi – předpokládám že určitě mezi kuchyní a obývákem – ale jedná se mi o to – chtěl bych vybourat kus zdi mezi špajzem a koupelnou – ale jen tu část v chodbičče – do koupelny ložnice kuchyně a do špajzu – ve výšce nynějších dveří – tedy by se bouralo pouźe cca 80cm x 190cm —- ale nejsem si jistý zda to taky není nosná zeď – vím co lidi přestavují tak zbourají špajz a prodlouží tím kuchyň ale nwm o zdi mezi koupelnou a špajzem – díky

    #53628
    admin
    Správce

    Prosím pošlete svou odpověď na adresu anakain@seznam.cz

    #53629
    admin
    Správce

    Dobrý den – chtěl bych pouze zeptat zda víte – jaké jsou ve finkých domcích – konkrétně v Pardubicích nosné zdi – předpokládám že určitě mezi kuchyní a obývákem – ale jedná se mi o to – chtěl bych vybourat kus zdi mezi špajzem a koupelnou – ale jen tu část v chodbičče – do koupelny ložnice kuchyně a do špajzu – ve výšce nynějších dveří – tedy by se bouralo pouźe cca 80cm x 190cm —- ale nejsem si jistý zda to taky není nosná zeď – vím co lidi přestavují tak zbourají špajz a prodlouží tím kuchyň ale nwm o zdi mezi koupelnou a špajzem – prosím o poslání odpovědi na mail: anakain@seznam.cz díky

    #53630
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    nosné zdi u Finského domku v Ohrazenicích jsou obvodové a středová stěna která rozděluje například kuchyň od obýváku.S ostatními příčkami můžete manipulovat.

    #53631
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    Snažím se pro naší rekonstrukci finského domu typu DELTA DVA získat co nejvíce podkladů. Zjišťuju, že je více variant. Chtěl bych Vás proto požádat, zda byste mi také poslala dokumentaci, kterou máte na mail: tomas.matejek@seznam.cz

    Děkuji, ToM

    #53632
    admin
    Správce

    Dobry den,
    máme podobný dotaz. Chtěla bych Vás požádat zda by bylo by možné zaslat i nám na email projektovou dokumentaci finského dvojdomku. Byla bych Vám moc vděčná.Děkuji mnohokrát. Email: skochovaj@seznam.cz
    J. SKochová

    #53633
    admin
    Správce

    Dobrý den, mohla bych také získat projektovou dokumentaci, také chceme provést rekonstrukci finské domku, firma která ji bude provádět, sdělila, že by bylo dobré ji mít. Prosím jestli je to možné o přeposlání na email. Děkuji Pechová

    #53634
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    jestli je to možné prosím také o projektovou dokumentaci, chceme provést rekonstrukci finského domku. Děkuji Pechová. Prosím o zaslání na email blanickka01@seznam.cz

    #53635
    admin
    Správce

    🙂 dobrý den, nemáte někdo originální projekt tzv. finského domku z padesátých let (stačí dobře naskenovaný, i s rohovým razítkem) ??? S díky igorkrcmar@volny.cz

    #53636
    admin
    Správce

    Dobrý dne, chtěl bych se prosím zeptat, na kolik vás cca vyšla nová střecha? Zvažujeme koupi finského dvojdomku s tím, že střecha by musela být jednou z prvních věcí, které by se předělávaly. Předem děkuji

    #53637
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    řeším také rekonstrukci „finského“
    domku a marně sháním půdorysy.
    Vím, že typů těchto domů bylo postaveno několik,
    jedná se mi o dvojdomky, které jsou postaveny
    například v Brné v Ústí nad Labem.
    Děkuji za tip,
    kde půdorysy získat.

    Petr Novák

    #53638
    admin
    Správce

    Dobrý den, také jsme po dlouhých tahanicích koupoili půlku finského dvojdomku. Mohl bych i já požádat o projektovou dokumentaci. Děkuji mnohokrát velmi byste nám pomohli.
    email: mazudo1@seznam.cz

    #53639
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    právě kupujeme finský domek a zvažujeme postup rekonstrukce. Jakákoli dokumentace k domu by nám velice pomohla. Byla byste tak hodná a zaslala nám nějaké podklady? Děkuji a přeji hezký den. Tuzar Ondřej, tuzarondrej@gmail.com

    #53640
    admin
    Správce

    Pokud někdo má projekty tzv. finského domku prosím též přeposlat.
    ees.cb@post.cz

    #53641
    admin
    Správce

    Dobry den chci rekonstruovat finsky domek a moc by jsem potreboval , jestli by jste mi mohla zaslat tu dokumentaci na email:rudanek7@atlas.cz dekuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 59)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.