Stříkaná izolace

Úvodní stránka Fóra Stavba Stříkaná izolace

  • Toto téma obsahuje celkem 130 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 131)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65552
    admin
    Správce

    Pozor mám osobní zkušenost se stříkanou izolací a jsem velice spokojen,ale není firma jako firma a pěna jako pěna po důkladné studii jsem nechal aplikovat pěnu icenene od chytré izolace (^).Protože nemám zájem aby mi shnila střecha.Doporučuji pořádně prostudovat vlastnosti pěn.
    zdravím Martin

    #65553
    admin
    Správce

    Dle mne podvrh osobně jsem studoval certifikaci+ protokoly a chytrou pěnu bych nikdy nechtěl.
    Zdravím Martin

    #65554
    admin
    Správce

    Mám aplikován pudní prostor pěnou o síle 18cm 55m2 za 35000Kč.

    #65555
    admin
    Správce

    Mám aplikován pudní prostor pěnou o síle 18cm 55m2 za 35000Kč.

    #65556
    admin
    Správce

    Dobrý den, připojím se s dovolením k diskuzi.Může mi někdo říct kde sehnat výhodně zvukové izolace? předem děkuji

    #65557
    admin
    Správce

    Zdravíčko.Má někdo zkušenosti s fasádami? Je lepší udělat fasádu polystyrenem nebo vatou? Nebo je to jedno? Jsem chlap tak je nejspíš ostuda že se v tom moc neorientuji 😀

    #65558
    admin
    Správce

    Dobrý den,též jsem laik,potřeboval bych poradit s fasádou.Je lepší foukaná či stříkaná? děkuji

    #65559
    admin
    Správce
    #65560
    admin
    Správce

    Tak si nejsem jistý řekl bych že je to na vás jestli zvolíte levnější nebo dražší variantu je tam rozdíl v penězích.Já použil vatu když jsem dělal fasádu a drží parádně takže tak

    #65561
    admin
    Správce

    Nevím, ať si říká kdo chce co chce, tak s přístupem od chytré pěny jsme spokojeni.. jsme češi, vždy někdo bude remcat a nadávat, ale vězte, že jsou to profíci.. za mě ok.. vyfotím jak to vypadá před a po a posoudíte sami. (^)

    #65562
    admin
    Správce

    Na stříkanou izolaci se snažím vydělat peníze na burze, jsem začátečník, tak si vážím, že existuje pomoc v podobě portálu forex http://www.socialnitrading.cz/

    #65563
    admin
    Správce

    Jak se pohybuje cena za m2 ? Díky

    #65564
    admin
    Správce

    Nabízím služby http://www.izolace-artex.cz/

    #65565
    admin
    Správce
    #65566
    admin
    Správce

    My jsme zateplovaly za cenu 380 Kč/m2 , ale jde o počet centimetrů izolace(my máme 20cm), dělala nám to firma Teplá pěna z Liberecka (www.tepla-pena.cz). Nechávaly jsme si dělat různé nabídky a cenově podobně vycházela ještě firma PUR z Litoměřic (pur.cz), ostatní firmy, jako chytrá pěna, inteligentní pěna a podobně měly metr 500-600 Kč a ještě neustále otravovaly jak po e-mailu tak telefonu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 131)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.