Stříkaná izolace

Úvodní stránka Fóra Stavba Stříkaná izolace

  • Toto téma obsahuje celkem 130 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 131)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65537
    admin
    Správce

    Jsem laik a jen mě zajimá co v budoucnu použiji na stavbu..Nevím jak vy ale někteří tady dělají reklmu dvou polo firmam Chy..a pena a Chy..izolace vele rozdily. ta první tvrdí nabízí polskou a ruskou pěnu ,briliantně lže že je pěna vyraběná v něměcku..není to pravda už neví jak prodavat.. Druha značka je Kanadská ,ale její aplikatoří zkreslují vlastnosti produtku, vzahraničí ma jine parametry a hlavně se nesmí používat venku neboli exterior.

    Více hledejte na internetu kvalitu a historii a ne jen firmy co napišou na web kde co ..

    #65538
    admin
    Správce

    Tak to tady vypadá na pěknou zpatlaninu firem co si chtějí udělat reklamu :]]Jeden napadá druhýho. Vatař pěnysty a naopak. A když chcete reagovat na diskusi, tak si nedávejte odkazy na vlastní stránky. Je to fakt průhledný a docela trapný. Zateplete si čím chcete. Já už mám zatepleno a jsem móóóc spokojenej. Ale nikomu reklamu dělat nebudu. Takže je každýho věc, jak se rozhodne. Pěna, nebo vata? Čekáte odpověď? Tak tý se ode mne nedočkáte pánové a dámy co jste placeni za příspěvky do diskuzí. 😛

    #65539
    admin
    Správce

    Zdravim Vas! Mam jeden dotaz kapku mimo misy. Je to o izolaci, no o te zvukove. Mate nekdo skusenosti s kontaktnim nebo bezkontaktnim resenim? Zajimalo by ma, ktere Vam lepe vyhovuje. U nas je na plane zvuková izolace stěn, no nevíme, který typ si vybrat. Rozodujeme sa mezi tymito: http://www.potichu.cz/zvukova-izolace-steny/ Diky za rady pratele!

    #65540
    admin
    Správce

    Koukám že I tady dělají stejní lide reklamu Chy….pěne, Tato firma už neví co udělat aby se vychválila , a prosadila.. Lidi troche rozumu, Chyt..pěna není žadá pořadná značka izolační pěny , ani firmy, je to pouze výmysl vychytralích překupníku, kteří minulý rok nabízely pěnu Demilac, a chvastaly se jak jsou zastupci ,další vychychtralé firmy Ktera zastupuje daší překupnickou firmu ze Slovenska, officilní zastoupeni nemá nikdo z těchto firem.Překupují surovinu na vyrobu pěny, a přelepují etikety na obalech a tvrdí že to je pěna z USA a ve skutečnosti davaji lidem ruske, španělske , irske pěny ktere se nesmi dodavat na náš trh! Pěny mají jine vlstnosti a proto jsou levne v nakupu, ale kvalita uplně jinde, takove to pěny pak rychle vyschnou popraskají a rozdrolíse a neizolují!! Poslední fama teto Vychztralé pěny je že to je vyraběná americka pěna v Německu, což je další nesmysl, tito překupniciuž nevim jak vydělat registruji firmy v Německu a přefakturovavají Polskou ,Španělskou, Ruskou pěnu. Bud te opatrní a nedejte na vzchvalovani na ruzných forech.. Mě tato firma dělala dum a problem bzl už na začatku,pěna nedržela,zapachala, praskala, panove nevědely co dělat volaly kam to šlo , a nakonec jsme nevydrže a druhy den je poslal pryč. Majitel teto firmy sice volal ale vymlouval se atd. dostat peníze zpět bylo take unavné.. Izolční pěna je je určitě dobra věc ale lide kteří nemají histori a jen překupují by nemělylidem lhat. Radši připlatit vice ale vzit pořadnou firmu.

    #65541
    admin
    Správce

    Zdravím, nikdo nepíšete, nebo jsem to přehlédl – k o l i k to vlastně stojí peněz ??? Běžná půda u domu ca 12,10m..
    Napíše někdo ca cenu prosím ?

    #65542
    admin
    Správce

    Zdravím, nikdo nepíšete, nebo jsem to přehlédl – k o l i k to vlastně stojí peněz ??? Běžná půda u domu ca 12,10m..
    Napíše někdo ca cenu prosím ?

    #65543
    admin
    Správce

    PARDON
    půda domu s rozměry ca 12x10m

    #65544
    admin
    Správce

    Od 50 tis. komplet i s práci.

    #65545
    admin
    Správce

    Upozornění pro všechny co uvažují o použití stříkané pěny od Firmy CHYTRÁ PĚNA jejich CHYTRÁ PĚNA je velký podvrh VELICE nekvalitní tato firma nemá odpovědnost její lide nevi co dělají nemají žadne zkušeností, Jednatele teto firmy neberou telefon neřeší zavady, jsou arogatní.Uplně zničeny dum ,voda zateka do stěn. Uvadějí že mají pěnu na střechy a není to Pravda,lžou lidem.Velice neprofesionalní. Překupníci ruzných pěn, jde jim jen o peníze.

    M.K

    #65546
    admin
    Správce

    ahoj,já mám strop 8×10,síla izolace 20cm a vychází mi to cca 70-80 tis

    #65547
    admin
    Správce

    Dobrý den, snad mi odpovíte. Chtěli bychom zateplit střechu – mimochodem už podruhé, protože první pokus dělali amatéři se skelnou vatou, kterou namačkali na vnější prkna a dochází ke kondenzaci po celém prostoru. Takže teď předěláváme zevnitř a pořád přemýšlíme jestli znovu vatu nebo…?
    Fakt díky za odpověď.

    #65548
    admin
    Správce

    Dobrý den, z vlastní zkušenosti doporučuji pěnu, oproti vatě žádné tepelné úniky. Mám dobré zkušenosti s firmou http://www.ekopena.cz/ používají kvalitní pěnu Lapolla a vše mi doložili certifikáty apod. Po odeslání poptávky mě do jednoho dne kontaktovali, vše vysvětlili a připravili nabídku, při realizaci vše proběhlo jak má. Z mé strany úplná spokojenost.(^)

    #65549
    admin
    Správce

    Dobrý den v české republice stříkám 5 let a to co čtu je maso co se týče cen tak tzv měká pěna 10kg /m3 se hýbe 2200-2700m3 střešní pěna 60-61 kg/m3 cca 10000-12000kc m3 používá se 30-40mm pro hydroizolaci a částečné zateplení
    Pro informace neuvedl stránky ale moje soukromé tel jestli máte zájem o radu jsem tu pro vás 776345500

    #65550
    admin
    Správce

    Raději tel. nedavejte jste jedna z firem ,tohle není reklmaní forum , a jak píšete je to maso jak fungují v česku služby,není tady seriozni firma. Mě dělala zakazku chytrá pěna a mohu řict že to byla velka chyba plnou hubu kecu jací jsou profesionalové a jak maji super pěnu a certifikat ISO tyto lidi by měly pozavirat,schovavaji se za velké firmy a tvrdi jaké nemají pěny a že jsou z německa a podobně.. a pak se dozvite že vam nastřikají polskou nebo španělskou pěnu .. Sami pišou at si lide kontrolují nalepky a pak vam pan co pro ne pracoval zavola že pěna neni německá ale polská a přelepuji nalepky. Německá pěna je vice pěnez.. zloději to jsou celý jejich ředitel. Četl jsem jak někdo popisoval jak jim zaetlovala chytra pěna střechu..nsatřikaly 2cm nejake polske levne pěny a pak na to strříkaly nějakou další tvrdší pěnu.. co to je pry se to tak děla.. to ano ale jedine to děla tato vychytrala pěna.

    #65551
    admin
    Správce

    Nám dělali před nedávnem odhlúčnění stropu (přesně takhle: http://www.potichu.cz/odhlucneni-stropu/ ) a vyšlo to přes firmu podobně jako kdybych si to dělal sám, takže je to velice pohodlné a rychlé. Jak tady už bylo řečeno tak několik desítek tisíc, ale stojí to za to. Jen bacha na firmy, my to měli přes potichu a zatím spokojenost 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 131)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.