špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23264
    admin
    Správce

    Jestli se také mohu vyjádřit k ES ze Zruče, když už je tu prezentujete ke špatným stavebním firmám. My jsme tedy s ES postavili a pokud mohu vyjádřit svůj názor v této diskuzi, tak je asi takový, že jsme stavěli rok a půl, nechali si zařídit od pana Lebla a jeho lidí hypotéku, projekt jsme pouze upravili, takže na tom moc práce nebylo. Na dělníky jsme štěstí měli, byli šikovní. Bydlíme už dva roky a zatím jsme nereklamovali, tak jsem opravdu ráda. Pohybuji se mezi dosti lidmi, co právě staví a každý má něco pro a proti stavební firmě, kterou si vybrali, takže asi najít firmu, na kterou by padala jenom chvála nejde, ale aby postavila dobrý dům určitě ano a my ji našli.

    #23265
    admin
    Správce

    Narazil jsem na tuto diskuzi. Je o špatnejch firmách, ale chci sem napsat, že stavíme s firmou Ekonomické stavby a vše ok. Zrovna nám dělaj okna a je požitek se na to dívat, jak se to dává dohromady.Doufam že se to brzo stihne, už bych chtěl bejt na svym.

    #23266
    admin
    Správce

    šulc stavební materialy snad nejhorší neumělci pod sluncem a pan Antonín šulc by moh hrát hlavní roli v Pat a Mat ,nic nedodělaj nic neuměj ale kecu moc práce nic

    #23268
    admin
    Správce

    Vsiml jsem si ze je v teto diskusi take zminka o Ekonomickych stavbach. V tomto pripade se chci ohradit, protoze podle me do teto kategorie nepatri. Z vlastni zkusenosti vim, ze stavi dobre.

    #23269
    admin
    Správce

    Zdravím, nemáte někdo z Vás osobní zkušenosti se stavební firmou Nejlevnější dřevostavby pana Kusníka. Děkuji

    #23270
    admin
    Správce

    nekupjte ndomz v Hrozenkovske – Slavicinske ulici, jedna se o podvod, strasna kvalita,zadna zaruka, fi Sobin Invest, Lux house

    #23271
    admin
    Správce

    nekupjte ndomz v Hrozenkovske – Slavicinske ulici, jedna se o podvod, strasna kvalita,zadna zaruka, fi Sobin Invest, Lux house

    #23272
    admin
    Správce

    Pokud si od této firmy necháte postavit dům, skončíte u soudu vymáháním odškodného za nekvalitní práci, neodpovídající materiály a nedodržení projektu. Stavebník stavěl způsobem aby co nejvíc ušetřil a dovážel nekvalitní necertifikovaný materiál z Polska. ?-(

    #23273
    admin
    Správce

    Instalatér DRAHOŠ z Hradištka. Děs, běs, katastrofa. Půl domi mi po něm museli předělat.

    #23242
    admin
    Správce

    Dávejte si pozor na Brněnskou firmu Juvena s.r.o. a Prestav s.r.o. které podnikají ve výstavbě. Jedná se o jednoho majitele a velkého podvodníka s velice neserióozním jednáním. Nevěřte jeho slibům a vše si předem důkladně ověřte.

    #23267
    admin
    Správce

    Já se nestačím divit jak někteří zde chválí es,lidi prober te se 8-08-08-0

    #23228
    admin
    Správce

    Plně souhlasím, peníze vzal, práce nekvalitní, nedodal požadované věci, ale jenom slibuje již rok dát vše do pořádku, ale již nezvedá telefony a ani nijak nereaguje. Dejte si na něj velký pozor. Musel jsem po něm nechat vše předělat, takže mě to již stálo dalších 30 000 korun. Potřebuji udělat náhradní klíče ke vchodovým dveřím, ale p. Hanzl nedodal ani fakturu, a takto bych mohl pokračovat v negativním hodnocení na celou stránku. Nikomu (ani úhlavnímu nepřítelovi) bych p. Hanzla nedoporučil, spíše naopak berte toto jako varování nic si s ním nezačínat.

    #23229
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    docela rád bych viděl kvalitní práci p. Hanzla a rád Vám předvedu na mém bytě jeho nekvalitní práci.

    #23227
    admin
    Správce

    Donutila jsem se po dlouhé době konečně si pojistit byt. Táta naléhal. Nakonec teda online u slávie přes epojisteni. Mate s tim nekdo zkusenost?

    #23240
    admin
    Správce

    miška: Já mám se Slavií zkušenosti dobré. Hlavně pokud jde o rychlost vyplácení pojistného plnění. Ceny maji taky dobré, ale to už jsi zjevně zjistila sama. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.