špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23249
    admin
    Správce

    Dík za názor,miska vah pro ES se plní na stranu pro.Líbí se mi tam dům a vůbec.Najdu odkaz a pošlu ho sem,jestli mi k tomu třeba někdo něco napíšete.Něco mi říká,jdi do toho.

    #23250
    admin
    Správce

    Je to Lenka15 a je fakt boží: http://www.ekonomicke-stavby.cz/esp/dom.php

    #23251
    admin
    Správce

    Ano špatné a podvodné firmy existují a jak si přečtete i v této diskuzi je třeba si dát pozor. ES jsou řekl bych v pohodě takže se rozhodujte dále jak myslíte. Já je NEZATRACUJI(^)

    #23252
    admin
    Správce

    Děkuji za odpověď.Jsme rozhodnutí jít do toho,příští týden máme domluvenou schůzku(jestli manželce nezmění směny).Máme vybraný dům a barvu vybereme asi o víkendu.

    #23253
    admin
    Správce

    Tak jsem se začal zajímat a zjistil jsem pár nových věcí. ES mají i své spokojené zákazníky a to jsem se nedozvěděl z netu. Musíte samozřejmě dávat pozor co podepisujete. To je všude stejné.

    #23254
    admin
    Správce

    Rozhodujeme se pro firmu Ekonomické stavby. Můžeme vidět něčí dům prosím? A také jsem slyšela, že je lepší si hypotéku raději zařídit sám, je to pravda? Díky

    #23255
    admin
    Správce

    Dobrý den, my jsem si taky vyřizovali hypotéku zvlášť. Ale to byla shoda náhod. Jestli chcete vidět referenční dům, tak si v ES domluvte schůzku do referenčního domu blízko vašeho bydliště 🙂 V.

    #23256
    admin
    Správce

    Referenční domy jsou úžasnej nápad. To by měla nabízet každá firma a to by se člověku lépe rozhodovalo. To je velké významné plus(;)

    #23257
    admin
    Správce

    Vřele doporučuji služby společnosti BELSTAV CZ. dělali nám na domě zateplení a jsou opravdu skvělí.
    Narazil jsem už na spoustu stavebních firem, ale tahle je fakt férová a to co řekne, tak platí.
    http://www.belstav.cz

    #23258
    admin
    Správce

    Máme první schůzku v ES minulý týden za sebou a mám z toho dobrý pocit.Půjčku jsem si brali sami u nejmenované banky,protože tam má manželka známou.

    #23259
    admin
    Správce

    Dnes jsem telefonicky mluvil s panem Protivou a je to velice sympatický člověk. Doporučuji!

    #23260
    admin
    Správce

    Tak a máme domluvenou referenční návštěvu, tak napíšu dojmy. Zatím

    #23261
    admin
    Správce

    Dávejte si pozor u koho si necháte stavět!!! Pozor na pana luňáka a jeho spolek nešiků! Nejsem bohuže jediný kdo se spálil, dokonce další pán píše své neblahé zkušenosti s tímto fušařem, který se nebojí pozvat kohokoli aby udělal levnou práci! http://oznamkujfirmu.cz/roman-lunak

    #23262
    admin
    Správce

    Dobrý večer, chtěla bych poradit. Vybíráme firmu na stavbu domu. Chceme mít co nejmíň starostí s obíháním. Děkuji všem

    #23263
    admin
    Správce

    Ten dům Lenka jsme přemýšleli bez garáže a nakonec jsme ji tam nechali. Chtěl jsem zde uvést,abyste si nechali od firmy ES poslat návrh smlouvy,vklidu si ho přečetli a pak neříkali,že vás někdo podrazil.Všechno (sankce atd.) je tam totiž napsáno!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.