špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23232
    admin
    Správce

    Píšete tu o Ekonomických stavbách, ale popravdě, která stavební firma nemá mouchy. Myslím, že jsou nejvíc kritizovány kvůli směnkám, jinak si myslím, že pracují solidně a domy mají kvalitní.

    #23234
    admin
    Správce

    Ano, souhlasím, vyhněte se směnkám!!! Dva kámoši už ale staví a že by bylo něco špatně neříkali. Až se konečně s manželkou shodneme na domě, tak vyrážíme. Už to dvakrát změnila, tak už se snad rozhodne…:D

    #23233
    admin
    Správce

    Každá firma schovává nějaké nevýhody za výhody. Ek.stavby staví dobré domy a financování je myslím taky v pohodě. Směnku bych tedy nepodepsal a doporučuji to i ostatním…Ať se daří!

    #23235
    admin
    Správce

    Jo a je jasný, že si lidi častěji stěžujou, než chválí. takže je jasný, proč čteme mnohem častěji špatné zkušenosti. čau [^]

    #23236
    admin
    Správce

    Domluvte si schůzku-prohlídku referenčního domu ES a posuďte sami 🙂

    #23237
    admin
    Správce

    Domluvte si schůzku-prohlídku referenčního domu ES a posuďte sami 🙂

    #23238
    admin
    Správce

    Ty referenční domy mě zajímají, jak to funguje?

    #23239
    admin
    Správce

    Domluvte si schůzku přes ES (kontakt je na jejich stránkách) a je to. Opravdu vychytávka. Filip

    #23241
    admin
    Správce

    Tak už máme po první schůzce ve firmě a zatím se nám to zamlouvalo. Strávili jsme tam asi dvě hodiny a vyptávali se na hodně věcí o kterých tady píšete. A vzhledem k tomu, že jsem ten jejich postavený dům už viděl, tak asi opravdu do té spolupráce půjdeme. Máme ještě schůzku s panem Leblem na finanční konzultaci hypotéky a pak se také budeme rozhodovat, které podmínky – zda ES nebo jiných bank budou pro nás výhodnější a tedy kde si budeme zajišťovat peníze na stavbu.

    #23243
    admin
    Správce

    !!! Důrazně varuji před touto firmou !!!
    Nenechte se nachytat jako my.
    Pro více informací pište na vlinder@seznam.cz.
    Je toho hodně, pošlu fotky a posudky.

    #23244
    admin
    Správce

    Ta možnost referenční návštěvy mě asi přesvědčí! Hrozně se mi líbí bungalovy 🙂 Ta návštěva se může domlouvat zcela nezávazně?

    #23245
    admin
    Správce

    Jo ta referenční návštěva nebo jak tomu řikají je pro ekonomky velký plus. Maj to i jiný firmy? No a na kterou firmu si dát pozor? Všade čtete hromady chvály i zklamání, čovek musí dát i na svoji intuici tak si budeme držet pěsti.

    #23246
    admin
    Správce

    Kolem nás je poslední dobou čím dál víc špatných firem. My chceme také stavět,už nás to v bytovce fakt štve a chceme do svého. Kámoš mi doporučil Ekonomické stavby a já se rozhlížím,co na to diskuze. Dům mají opravdu slušný,tak do toho asi půjdem.Má někdo zkušenosti s těmi programy atd.co nabízejí?Když stavěl kámoš,tak některé ještě nebyly. Díky

    #23247
    admin
    Správce

    Tak jen přikládám fotky, jak si pánové představují například koupelnu v dřevostavbě udělanou z obyčejného sádrokartonu místo specielního a ukázku parapetů vnitřních (prostě hnus) či venkovních(zřejmě malý přesah a taky utěsnění nic moc)…posuďte sami, jak se naši „dyzajnéři“ vyřádili…

    #23248
    admin
    Správce

    Slyšel jsem o různejch firmách dobrejch i špatnejch. Ty dobrý např. Ekonomické stavby nebo Zscherp ze Zruče (i ES tam mají pobočku).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.