špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23184
    admin
    Správce

    Pozor na stavební firmu KB Stavebnictví z Vítkova.Jedná se o Člověka který si říká firma,najíma si nekvalitní lidi co pozbírá doslova u cesty vybírá zálohy nedodrzuje zahájení prací,šidí zákazníky ,neproplací faktůry,a hlavně neumí základní zednickou práci.!!

    #23185
    admin
    Správce

    Kdyby jste nebyli lakomí a zaplatili jste si ,,opravdovou,, stavební firmu, nemuseli by jste tady brečet :)):)):))

    #23186
    admin
    Správce

    Mám nepříjemnou zkušenost s firmou Alena Chmelová-Ing. Petr Nešuta z Opavy.Firma měla provést vybudování základů a přípojek inženýrských sítí pro montovaný rodinný domek.Práce byla zdlouhavá,chaotická,se s***tavnými prostoji a chybami,prováděná nekvalifikovanými najatými pracovníky s nedostatečným dozorem.Pro nedodržení termínů a nespokojenost s kvalitou práce a způsobem jednání se mnou jako investorem jsem zakázku musel přerušit a ukončit.Existují i jiné firmy,které si váží možnosti vydělat si,reagují rychle ,ochotně a pracují za férové ceny.

    #23187
    admin
    Správce

    S tímto příspěvkem se také ztotožňuji ,jsem Živnostník ,který pro Atelier Pracoval 6 týdnů a doposud nemám zaplacené faktury,jen výmluvy .Pro Atelier stará praha již nikdy neplatí!!!!!!!!!!!!!

    #23188
    admin
    Správce

    Ty chytráku jak mám tu kvalitní firmu poznat ,když jste všichni nekvalitní

    #23189
    admin
    Správce

    Dobrý den, důrazně varuji před firmou CEKO-STAV Václav Kovář (Východní Čechy, Kutná hora a okolí)!!! Přestavují bytová jádra v panelácích. Pozor! Nedodržování smlouvy! Velké problémy! Arogantní jednání! Zapírání se! Nezvedání telefonů! Nedodržování lhůt! Špatná kvalita práce! Více informací, stačí se je vygooglit… (_)

    #23190
    admin
    Správce

    Dobrý den, pro jihomoravský kraj se doporučuji vyhnout Ing. Miloši Tinkovi (funguje jako živnostník i firma stavby Tinka). Nekvalitně provedené práce a poměrně sprosté jednání je podle mě kvalitně zokumentováno například na tomto webu: http://www.tinka-stavby.cz/
    Podotýkám, že nejsem autorem, ale dost jsem konkrétně o tomto případu slyšel, doporučuji si přečíst, pokud byste si ho chtěli vybrat. Tak ať víte, do čeho jdete :-).
    Pěkný den,
    Petr.

    #23191
    admin
    Správce

    Dobrý den,nemohu s tímto argumentem souhlasit protože p.Hanzl nám vybavil celý dům a s jeho kvalitou jsme velmi spokojeni,nevim kdo sem psal ale pokaždé když nám p.Hanzl něco dělal bylo to bez problémů a jsme spokojeni,já sám podnikám a vím že se člověk všem nezavděčí to prostě nejde.

    #23192
    admin
    Správce

    Dobr den,
    rád bych se zeptal, proč Vám firma pana Kotěšovce nevyhovovala? Uvažujeme, že bychom jim zadali zakázku na přestavbu bytového jádra?
    Předem děkuji za odpověď.
    S podzravem
    Jan Chrást

    #23193
    admin
    Správce

    Souhlasím. Ateliér stará Praha, neplatí, nekomunikuje. Vím o více dalších, kteří s ní mají problémy. Přitom vím, že zinkasovali zálohu, najmuli si další subdodavatele a těm už rozhodně neplatí!!! Pozor na ně!!! Férového jednání se od této firmy nedočkáte!!! Jestli chcete sponzorovat jejich bezstarostný život tak s nimi spolupracujte.

    #23194
    admin
    Správce

    Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti se stavební firmou Refiz s.r.o. nebo Nice wood s.r.o.? Moc děkuji.

    #23195
    admin
    Správce

    Potvrzují, stejné zkušenosti

    #23196
    admin
    Správce

    Pozor na firmu Josef Šuba, Vlčkov (blízko České Třebové) Tento člověk provádí různé stavební práce, ale nemá živnostenský list!!! Od lidí vybírá zálohy a smluvené práce pak neprovede nebo jen částečně.

    #23197
    admin
    Správce

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se vám někdo na tento dotaz někdo odpověděl? Chtěli bychom si také u této firmy nechat postavit. Děkuji S pozdravem Lucie:)

    #23198
    admin
    Správce

    Dobrý den, rádi bychom se s Vámi podělili o velice špatnou zkušenost s firmou Ateliér stará Praha s.r.o., IČO 282 21 338, zastoupenou Milanem Kubíkem (r.č. 840727/0036) a Michaelem Parmou, DiS (r.č. 840616/0499). Do dnešního dne nám tito dva smradi nezaplatili za provedené truhlářské práce částku ve výši 200.000 Kč. Prosím, nenaleťte těmto dvěma kumpánům stejně tak jako my! Pozor si též dejte i na další firmy, jež zastupují výše uvedení pánové nebo jakákoliv další osoba, jež měla, má či bude mít s firmou Ateliér Stará Praha co společného – blíže úplný výpis z Obchodního rejstříku firmy Ateliér Stará Praha (např. firma K+K Milan Kubík – http://oprava.oken.sweb.cz a další).
    (_)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.