špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23334
    admin
    Správce

    Chtela bych se optat jestli nahodou nekdo dalsi nema nejake zkusenosti s touto firmou OKNA-RENOVACE.CZ.

    #23335
    admin
    Správce

    Nechala jsem si postavit maly domek na klíč.firma se jmenuje Harmony Home. Sídlem Ledeč nad Sázavou jednatel Martin Krotky.. Ale i jeho společníci nejsou za min..doporučuji všem si dobře prohlédnout zbytek společníků.. Pánové mají i realitní kancelář.. Když někdo měl špatnou skusenost prosím napište.. Domek nedodelala.. Práce odflaknute.. S firmou se soudím..a peníze dostaly..

    #23336
    admin
    Správce

    From Showgirls to Cats, The Golden Raspberries have been ‚celebrating‘ terrible movies for four decades. Are they harmless fun – or past their sell-by date, asks Nicholas Barber.

    #23337
    admin
    Správce

    From Showgirls to Cats, The Golden Raspberries have been ‚celebrating‘ terrible movies for four decades. Are they harmless fun – or past their sell-by date, asks Nicholas Barber.

    #23338
    admin
    Správce

    free personals
    chat adult

    #23339
    admin
    Správce

    Dobrý deň, pozná niekto firmu ATP-Stav Brno, majú nám rekonštruovať byt, tak by som chcela vedieť aké máte skúsenosti,či ste snimi boli spokojný.Ďakujem.

    #23340
    admin
    Správce

    Pán volal, že se před cenovou nabídkou musí na pozemek a chatu podívat. Přijel již s pracovníky a dohodli jsme se ústně na zbourání chaty 24m2 a odvoz všeho za cenu 50tis. S tím, že večer zavolá kolik mu mám za dnešek poslat. Zavolal kolem 16h, ať mu přivezu cash a že to bude 70tis, protože to přece nebude vozit autem, jak říkal, ale objednal kontejnery. Když jsem řekla, že takto jsme se nedomluvili začal vyhrožovat a že se postará o kdoví co. Řekla jsem ať práce stopne a řekne cenu za dnešek, dva kontejnery plus bourací práce s naložením v čase od 10:00 do 16h za 37tis. Peníze jsem hned přeposlala s ukončením dohody. Pán nás ještě stihnul pomluvit u sousedů. Nedoporučuji

    #23341
    admin
    Správce

    “Upozorňuji: Nemají žádnou kvalifikaci v oboru. Jakákoliv Vaše dohoda s firmou při reklamaci, žádost o vrácení peněz při zmršené zakázce narazí na velmi limitující mentální kapacitu a nulové právní povědomí pánů jednatelů Dominika Kubíka z Ostravy a Patrik V. V případě, že jste se stali obětí těchto dvou vykutálených pánů Dominika Kubíka a Patrika V. Kontaktujte živnostenský odbor, Úřadu městské části Praha 4. Jelikož sídlo firmy je na virtuální adrese, kde sídlí cca 2200 firem. Což vypovídá o všem”

    #23342
    admin
    Správce

    Dobrý den můžu jen souhlasit lhář a podvodník práce špatně rozdělená a utekl i s penězi.nyní funguje pod firmou RF-dekor sídlo v Holešově trvalé bydliště obecní úřad Slavičín. Tam samozřejmě není ve Slavičín má velmi pěknou novostavbu

    #23343
    admin
    Správce

    U mě se jedná o nedodržení termínu zhotovení díla, nekvalitní práce a po dvou měsících nečinnosti jeho firmy (tentokrát RF Dekor – názvy firem se průběžně mění) a odstoupení od smlouvy naprostá ignorance, nevrácení poměrné části zálohy a přechod dnešním dnem na právnický chodníček.

    Na druhou stranu jej musím pochválit za asi první tři dny práce – úprava povrchu, zejména bagrování, kdy pan „mistr“ sám a v nepříznivém počasí práci vykonával. A od té doby to šlo všechno do sraček…přelámané chráničky, křivé obrubníky a palisády, nezalévané betony a jako úplná specialita odvodňovací kanálky a kanály. Zpravidla vždy s výmluvou na kvalitu „jeho“ lidí. Milerád seznámím s celým průběhem stavby i na případné chyby, kterých se vyvarovat. Beru to jako velmi cennou a zatím i velmi drahou zkušenost :D.

    #23344
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    jak jste s nimi byli spokojeni? také o této firmě přemýšlíme.
    Díky za odpověď

    #23345
    admin
    Správce

    Dobrý den, také nad firmou uvažujeme. Máte někdo zkušenosti?

    #23346
    admin
    Správce

    http://slkjfdf.net/ – Odunojiq Uhekasuzq mnv.vmhr.obydleni.cz.mfe.kb http://slkjfdf.net/

    #23347
    admin
    Správce

    Oupahu Umudepibo nyh.dqwp.obydleni.cz.vbc.oh http://slkjfdf.net/

    #23348
    admin
    Správce

    Oikyeqehu Awijuju iul.qzqf.obydleni.cz.eqf.zj http://slkjfdf.net/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.