špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23304
    admin
    Správce

    Dobrý den , může mi někdo prosím poradit firmu která postaví dům na klíč bez nějakého pochybení ? Jsem už tak zklamán a oklamán že se bojím bez pozitivních recenzí sám rozhodovat . Díky moc

    #23305
    admin
    Správce

    Varuji všechny, co chtějí s DEED Hradec Králové stavět. Nekvalitní práce, používání starého dřeva, reklamace neuznávají.

    #23306
    admin
    Správce

    Dobrý den, já mám velice špatnou zkušenost s firmou DSO-ČR s.r.o. ze Strakonic, personifikovanou majitelem a jednatelem Markem Dunovským, který je velmi výřečný, prezentuje se jako odborník, všechno zná všude byl, odborní pracovníci jsou samozřejmost… došlo k fatální chybě, že jsme tyto individua pustili k rekonstrukci našeho domu. Postupně se začal objevovat problém za problémem, ukázala se naprosto katastrofální kvalita, hrubá neodbornost a neprofesionalita, spojená s ignorováním všeho představitelného. Na reklamace nereaguje, na znalecké posudky také ne, na výzvy od pravníka ve výsledku také nic. Napáchali škody za 450000Kč. Velké zklamání, nejvíc snad v osobě pana Dunovského.(_)

    #23307
    admin
    Správce

    Tohle napsal největší vychcanek jmenuje se Cizek zaplať pánbůh ho potrestal (otrávil se pro svoji hamižnost)(8))

    #23308
    admin
    Správce

    Pozor na tyto podvodníky firma nedodrží sjednané podmínky udělá smlouvu jen tak na oko že na zbytku se dohodneme pak vás podvedou pán Kučera zaměstnává nějaké učně ty mu pak odmítaly těžkou práci tak se začal vymlouvat nakonec chtěl navýšit cenu napsal novou smlouvu kterou jsem narychlo podepsal pak jsem zjistil že půlku prací vyškrtal začal lhát nakonec ani neuměl udělat práci kterou říkal že dělal mě stavěl nebo pokoušel se postavit opěrnou zeď z gabionu práce po něm hrůza a ještě jsem mu musel radit co jak má dělat aby neměl pokroucené sítě opravdu pozor na ně už jednou měl nějakou insolvenci na firmu. A to jsem mu dal 110 000 kč udělal půlku díla ještě špatně a chce ještě další peníze opravdu nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!

    #23309
    admin
    Správce

    Pozor na tyto podvodníky firma nedodrží sjednané podmínky udělá smlouvu jen tak na oko že na zbytku se dohodneme pak vás podvedou pán Kučera zaměstnává nějaké učně ty mu pak odmítaly těžkou práci tak se začal vymlouvat nakonec chtěl navýšit cenu napsal novou smlouvu kterou jsem narychlo podepsal pak jsem zjistil že půlku prací vyškrtal začal lhát nakonec ani neuměl udělat práci kterou říkal že dělal mě stavěl nebo pokoušel se postavit opěrnou zeď z gabionu práce po něm hrůza a ještě jsem mu musel radit co jak má dělat aby neměl pokroucené sítě opravdu pozor na ně už jednou měl nějakou insolvenci na firmu. A to jsem mu dal 110 000 kč udělal půlku díla ještě špatně a chce ještě další peníze opravdu nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!

    #23310
    admin
    Správce

    Pozor na tyto podvodníky firma nedodrží sjednané podmínky udělá smlouvu jen tak na oko že na zbytku se dohodneme pak vás podvedou pán Kučera zaměstnává nějaké učně ty mu pak odmítaly těžkou práci tak se začal vymlouvat nakonec chtěl navýšit cenu napsal novou smlouvu kterou jsem narychlo podepsal pak jsem zjistil že půlku prací vyškrtal začal lhát nakonec ani neuměl udělat práci kterou říkal že dělal mě stavěl nebo pokoušel se postavit opěrnou zeď z gabionu práce po něm hrůza a ještě jsem mu musel radit co jak má dělat aby neměl pokroucené sítě opravdu pozor na ně už jednou měl nějakou insolvenci na firmu. A to jsem mu dal 110 000 kč udělal půlku díla ještě špatně a chce ještě další peníze opravdu nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!

    #23311
    admin
    Správce

    Tak to vás lituju, že máte špatné zkušenosti. Já jsem narazila na http://www.thermohome.cz a super dřevostavby. Poradili, všechno precizní. Nechtěla bych se dohadovat nebo dokonce soudit s nějakou špatnou firmou.

    #23312
    admin
    Správce

    S thermohomem máme jen ty nejlepší zkušenosti, než jsme s nimi začali, tak jsme je několikrát navštívili v Homecentru v Praze, vše jsme s nimi pečlivě prodiskutovali, odsouhlasili. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc. Pokud nastal nějaký drobný problém, hned se ho snažili vyřešit. Pomohli nám i částečně s financováním. Takže jsme v podstatě od nich dostali kompletní servis.

    #23313
    admin
    Správce

    Jsme ve fázi, kdy hledáme firmu, která by nám postavila kvalitní a cenově dostupnou dřevostavbu. Slyšeli jsme o Thermohome, ale jsou na ni různé názory. Jedni nadávají, druzí jsou spokojeni.

    #23314
    admin
    Správce

    Já jsem zatím slyšela pozitiva. Známá s nimi stavěli a mě se dům moc líbí. Co mě překvapilo, že docela rychle bydleli a cena byla hodně přijatelná.

    #23315
    admin
    Správce

    Dobrý den, bohužel jsem si Vaše hodnocení přečetla pozdě. Nezbývá mi než se připojit a varovat ostatní před „podnikáním“ tohoto pána. 🙁

    #23316
    admin
    Správce

    Dejte si pozor na firmu Šulc, stavební materiály- zapírá se, nekomunikuje, práci nedodělává, dluží nám velkou částku za neuskutečněnou zakázku a nemá se k zaplacení

    #23317
    admin
    Správce

    Thermohome nebrat ,od leta reklamace na fasadu,delaji mrtve brouky.Nekvalitne odvedena prace.Delnici nejezdili,a kdyz ano hrozna prace.S p.Sasinkem hrozna domluva.Jsou to lajdaci odflaknou praci a daji nekvalitni material.

    #23318
    admin
    Správce

    Chci varovat před firmou Autom stavby konkrétně jednatel firmy Radek Floreš!
    Náš barák postavili a zmrvili na co sáhli v každé místnosti jinak vysoká podlaha obklady apod a vlastně všechno totálně neprofesionální a co je nejhorší ani nám dům nedodělali zmizeli jak pára nad hrnce a ještě nás obral o penize a ne malé! Jen samé slibování a skutek utek. Nenechávejte si od nich nic stavět jsou to totální fušeři a ještě přidejte o peníze!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.