špatné stavební firmy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů špatné stavební firmy

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23140
    admin
    Správce

    Pozor na tuto firmu: Antonín Mrštík, vodovody pynovody topení, Praha 10! Neprofesionalní práce, špatně připojená voda a bojler, neuvěřitelně špatná kvalita práci, a ješte k tomu nedokoncili domluvený úkol. Chlastat umí i v práci, nič jiného neumí!

    #17305
    admin
    Správce
    #23141
    admin
    Správce

    Stavební firma LUTO Ludovít Tomi z Kroměříže, pozor na ně je to podvodník, stavební práce jsou nekvalitní, a lže.bohužel má dar komunikace. Velkej pozor na LUTO nikdy nebrat!!!

    #23142
    admin
    Správce

    Stavební firma LUTO Ludovít Tomi z Kroměříže, pozor na ně je to podvodník, stavební práce jsou nekvalitní, a lže.bohužel má dar komunikace. Velkej pozor na LUTO nikdy nebrat!!!

    #23143
    admin
    Správce

    Ano, nás tato firma Ludoviť Tomi – LUTO také velice podvedla, vybrala zálohu a práce neprovedli, podali jsme žalobu a trestní oznámení, pokud Vám dluží peníze podejte také trestní oznámení ať toho mají víc. Petr Hlavatý info@galnet.cz

    #23144
    admin
    Správce

    Uj, můžu se zeptat kdy se Vám tohle stalo? Kdy jste na něj podávali tu žalobu a trestní oznámení??my se k tomu chystáme, jsme 4 rodiny, čím více toho bude tím lépe.[^]

    #23145
    admin
    Správce

    Kdyžtak mi napište na e-mail info@galnet.cz Petr Hlavatý.

    #23146
    admin
    Správce

    Ludovit Tomi (nar. 8.10.1859) z Kroměříže mne taky podvedl. Vybral zálohu na provedení stavebních prací a už se neukázal. Ale telefonicky stále slibuje provedení, a stále se vymlouvá ne jiné práce, co musí dokončit. Rád bych se připojil k podání trestního oznámení a žaloby.
    Tomi je podvodník, tak pozor na něj. Umí jen blafovat.
    Napište mi na mail.
    polak@centrum.cz

    #23147
    admin
    Správce

    Oprava předešlého příspěvku. Tomi se narodil v roce 1958.

    #23148
    admin
    Správce

    Dejte si pozor na Ing. Kotěšovce z L. S. Konzult při podpisu smlouvy. Je sepsaná tak, aby s vámi mohl v případě nedodržení termínu vyběhnout. Taky kvalita prací, vzhledem k tomu, že se na koupelny specializují, neodpovídá. Více na
    http://www.spotrebitele.info/domacnost_bydleni/zkusenosti/ls-konzult-sro_39692_0.html

    #23149
    admin
    Správce

    Pozor na tuto firmu: Antonín Mrštík, vodovody pynovody topení, Praha 10! Neprofesionalní práce, špatně připojená voda a bojler, neuvěřitelně špatná kvalita práci, a ješte k tomu nedokoncili domluvený úkol. Chlastat umí i v práci, nič jiného neumí!

    #23150
    admin
    Správce

    Tato firma dluží za ubytování okolo 19000Kč V Hulíně Na Centrále Poroz je to podvodník.

    #23151
    admin
    Správce

    Pozor na prodejce řadovek v Boršově u Čes.Budějovic. Je to fa Deotech, vznikly teprve nedávno a i když prezentují dlouloholeté zkušenosti, neřeknou mi, kde ty „zkušenosti“ stojí, prý to staví stavební firma po celé republice (ale jaká?)… A v obchod.rejstříku jsem koukal, že mají ve zvyku měnit obchodní činnosti… To taky než dostaví, nemusí se tím už zabývat..:)

    #23152
    admin
    Správce

    Zdravím, já s nima jednal a přišlo mi vše v pořádku. Firma DEOTECH byla účelově koupena firma což byl požadavek banky co to celé financuje-tak mi to bylo sděleno. Mají vlastní nemovitost na Nádražní ulici v které sedí. Staví nějaký bytový dům u polikliniky Jih Z posledního jednání co jsem s nima měl vyplinulo, že to bude stavět firma Swietelsky… tak myslím, že vše OK .. David K.

    #23153
    admin
    Správce

    Máme také bohaté zkušenosti… Hrouzkovi… Kroměříž

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 217)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.