rekonstrukce staré chalupy

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů rekonstrukce staré chalupy

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22292
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    dostala jsem chaloupku po prarodičích, kromě střechy, která je asi 4 roky stará chci zrekonstruovat snad všechno, nevíte o někom, kdo by poradil? Popř. nějaká firma, která se zabývá rekonstrukcemi, vlastními silami rekonstrukci nezvládnu, takže to budu muset nechat na nějaké firmě. Pochopitelně, čím méně drahá bude, tím lépe, ale „nemám na to, abych kupovala levné věci“… pokud možno JČ/ZČ STŘČ. Předem díky, mějte se krásně

    #17271
    admin
    Správce
    #22293
    admin
    Správce

    No připrav se, že komplení rekonstrukce, ať si jí objednáš u jakékoliv firmy, bude stát možná víc než kdybys to postavila úplně znovu. Ideální je mít nějaké známé řemeslníky, kteří udělají přátelskou cenu, ale je pravda že tenhle luxus nemá každý k dispozici. Já jsem z Prahy, takže Ti asi moc nepomůžu, ale držím palce ať seženeš dobře!

    #22294
    admin
    Správce

    Naprosto souhlasím, mám stejný názor. Taky držím palce, ať seženeš dobře.[^]

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.