Rekonstrukce čtenářů – 3. část!

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů Rekonstrukce čtenářů – 3. část!

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22358
    admin
    Správce

    Buď už opravdu nevidím nebo mi tam chybí sprcha?

    #17279
    admin
    Správce
    #22359
    admin
    Správce

    tak to nevidíš, protože sprcha tam je, hned první fotka v článku, sprcha je obtočená kolem baterie u vany 😀

    #22360
    admin
    Správce

    KOUPELNA JE MOC PĚKNÁ A KOUKÁM,ŽE S NÍ MĚLI DOST PRÁCE.:)

    #22361
    admin
    Správce

    Koupelna i WC se moc povedly, ten obklad vypadá dost dobře,akorát mi tam moc nesedí ta bílá rohová skříňka, docela to tam kazí dojem. Ale jinak dobrý (;)

    #22362
    admin
    Správce

    TA SKRINKA JE Z IKEY A KDYZ SE ZAVRE,TAK JE ZVRCHU DREVENA.

    #22363
    admin
    Správce

    TED NA TO KOUKAM JA SAMO MYSLELA TU VETSI.NO JO ONO SEHNAT ROHOVOU SKRINKU ABY NEVYPADALA JAK Z 80.LET JE TAKY DOCELA PROBLEM.CHAPU TO ..

    #22364
    admin
    Správce

    Je fakt že skříňku bych si tam asi představila v jiné barvě, nebo jen takový ten „drátěný program“.

    #22365
    admin
    Správce

    Píšete, že koupelna Vás vyšla docela levně. Můžu se zeptat na kolik celkem. Snažím se najít někde ceny, abych si mohla představit kolik by mě stála taková krásná koupelna. Mám totiž vybraný domek, ktery potřebuje rekonstrukci koupelny a já nevím ani odhadem kolik to může celkem stát. Děkuji za info.

    #22366
    admin
    Správce

    No rekonstrukce koupelny muze byt otazka 30 tis stejne tak jako 130 tis. Zalezi na velikosti koupelny, vybranych materialech, hloubce rekonstrukce atd atd

    #22367
    admin
    Správce

    asi i já špatně vidím, ale u té nové vany jsem nenašla ani tu baterii, natož obtočenou sprchu…….8-0

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.