projekt

Úvodní stránka Fóra Ostatní projekt

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53416
    admin
    Správce

    Dobrý den, kreslím projekty RD,ale pracuji v jedné z největších firem,zabívající se prodejem stavebního materiálu, to mi poskytuje kompletní přehled o dostupnosti a vlastnostech o materiálu i technologiích v dnešním stavebnictví. Je mi bohužel jen 24let a chybí mi ještě 2roky praxe,abych dostala své razítko, a proto využívám služby jednoho architekta,ktrý mi mojí práci zaštituje. Má práce je pro mě neocenitelnou praxí, protože neznalost materiálů a postupů je jedním z největších problémů dnešních projektantů a architektů. Ráda pomůžu, nebo alespoň poradím. Plzeň a okolí

    #53417
    admin
    Správce

    Pokud potřebujete doplnit znalosti gramatiky taky ráda pomůžu.

    #53418
    admin
    Správce

    Myslím,že tyto diskuze a ne nějaké narážky na gramatiku…jde tu o věcnost ne písmenka

    #53419
    admin
    Správce

    Jano, nejde o písmenka, jde o to, že se tu někdo prezentuje jako vzdělaný člověk a činí tak pologramotným způsobem, což snižuje důvěru v jeho/její znalosti odborné. Všimněte si, že nikdo nenapadá očividné překlepy…

    #53420
    admin
    Správce

    Prosím, nauč se alespoň trochu česky a hlavně zopakuj vyjmenovaný slova. Čau

    #53421
    admin
    Správce

    Myslel jsi vyjmenovaná slova? 🙂

    #53422
    admin
    Správce

    Omlouvám se za své chyby, nechci se žádným způsobem omlouvat – i když to dle mého názoru nemá nic společného s odborností. Ty jsi jistě dostatečně vzdělaný a tak víš, kolik bylo geniů a připom udělali sem tam chybu v pravopise :-). Já neučím lidi češtinu,ale pomáhám jim s útulných a spokojeným bydlením.

    #53423
    admin
    Správce

    to Monika
    Ahoj Moniko, uvažuji o stavbě malého RD blízko Plzně. Pošli mi prosím kontakt na e-mail.
    Děkuji.

    #53424
    admin
    Správce

    Moniko kontaktujte mne na meil,máme v plánu výstavbu montované dřevostavby děkuji

    #53427
    admin
    Správce

    Omlouvám se… nechci se žádným způsobem omlouvat…
    …s útulných a spokojeným bydlením

    Tak to ti, projektantko, nevyšlo ani napodruhé. S odborností to skutečně nemusí mít nic společného, ale může to ukazovat celkovou úroveň a budit zdání nevzdělance. Svou mateřštinu by měl ovládat každý. Je to ostuda, pokud potkávám vysokoškolsky vzdělané lidi, kteří neumí solidně mluvit, píšou s hrubkami atd.

    #53428
    admin
    Správce

    Kontaktů Ti vtipálek Hello uvedl spoustu :-), ale ta projektantka to už od začátku má jako odkaz (mail), pod svým označením.

    #53425
    admin
    Správce

    Opravdů né každému bylo shůry dáno naučit se složitý rodný jazyk. Já osobně s ním taky docela dosti bojuji a to už od základní školy. Ale i přesto mi to nijak nebránilo v tom vystudovat vysokou školu. Najít si dobře placené zaměstnání a naučit se cizí jazyky, které mi připadají mnohem jednodužší než náš rodný.
    A ze zkušenosti vím, že spousta lidí které jsou ve svém oboru 1. česky pořádně neumí a nijak jim to neubírá na jejich profesionalitě.
    Mimo jiné kdo chce psa bít hůl si vždycky najde a náš rodný jazyk je dost často vhodnou záminkou.

    #53426
    admin
    Správce

    Chtě nechtě, musím reagovat.Mám syna na VŠ, studuje s úspěchem, i když celý život bojuje s češtinou.Je totiž dyslektik, takže tady nějaké výpady a „rady“, že by se „měl nejdřív naučit česky“, nejsou na místě, protože třeba zrovna i a y je pro ně velký problém. Tak prosím neodsuzujte.

    #53429
    admin
    Správce

    Já osobně bych projektantce s takovým to písemným projevem příliš nedůvěřovala, možná a to bez urážky ji nechybí „pouze to razítko“

    #53430
    admin
    Správce

    Myslím si že tahle diskuse je úplně mimo až na vyjímky. Přece nejde o češtinu, ale o nabídku projektování. A překlepy udělá kdokoliv, i inženýr. I když jedna pravopisná chybička tam byla, ale kdo je z vás neomylný!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.