Proč si Češi k zabezpečení domu vybírají chytré zámky a mluvící kamery?

Úvodní stránka Fóra Elektronika Proč si Češi k zabezpečení domu vybírají chytré zámky a mluvící kamery?

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34143
    admin
    Správce

    Zvládnul bych si sám instalovat bezpečnostní kamery do domu? ideálně kamery, které se zapínají na pohyb?

    #18123
    admin
    Správce
    #34144
    admin
    Správce

    Stačí si na to vybrat kvalitní kameru s detektorem pohybu. Chcete aby byla kamera vidět nebo chcete spíše skrytou kameru? kupoval jsem skrytou kameru s detekcí pohybu, která je zabudovaná v klíčích od auta. Můžete si vybrat například i skrytou kameru s detekcí pohybu, která je zabudovaná ve funkčním venkovním osvětlení.

    #34145
    admin
    Správce

    Ta kamera ve světle s detektorem pohybu začne zároveň natáčet a zároveň se rozsvítí? Kolik taková skrytá kamera s detektorem pohybu stojí? Kde bych ji sehnal?

    #34146
    admin
    Správce

    Ano, ta kamera ve světle dokáže zároveň natáčet i svítit, takže má dvojí využití. Podívejte se přímo na https://www.1obchod.com/91-bezpecnostni-kamera-s-pir-solarni-lampa.html Tuhle jsem kupoval. I to světlo dobře svítí a navíc je to jednoduché k instalaci. Záznam nahrává ve formátu AVI a rozlišení 1280×720 nebo 640×480

    #34147
    admin
    Správce

    Řekla bych, že v dnešní době je to nutnost, ať už člověk bydlí ve městě nebo na vesnici. Jsem ráda, že máme takové zabezpečení jaké máme, protože se nám už několikrát vyplatilo.

    #34148
    admin
    Správce

    Taky máme zabezpečený jak pozemek, tak i vnitřek domu a je fakt, že se člověk cítí bezpečněji, když tady to zařízení má. Kdo má výborné zařízení, tak je http://www.spyexpert.cz a jejich servis můžu doporučit.

    #34149
    admin
    Správce

    Můžu vědět jak jsou ty venkovní kamery řešené co se týče nočního vidění ? Je tam to rozlišení dobré ?

    #34150
    admin
    Správce

    Ano, rozlišení je tam velmi dobré. Jinak pokud máš nějaké požadavky, tak je lepší si tam přímo zavolat a oni už tě navedou. Díky nim mám tady tu kameru, protože jsem si s výběrem taky nebyl jistý.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.