Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44484
    admin
    Správce

    Okna Macek zásadně nedoporučuji!!! pokud budete mít to štěstí, že vám dodají a namontují to co jste si objednali a vy s tím budete spokojeni, tak si můžete oddechnout. V opačném případě máte smůlu, pokud budete něco reklamovat, tak paní v telefonu vám naslibuje že vše vyřeší a druhý den vám příjde dopis že se reklamace zamítá, z důvodu že jste podepsali předávací protokol, kde jste se vším souhlasili. A nejlepší na této firmě je, že když si chcete promluvit s nějakým odpovědným vedoucím, tak vás opět odkáží pouze na paní z reklamačního, která vše automaticky zamítne a s úsměvem vám oznámí, že k žádnému vedoucímu vás nepustí. V této době je to žalostný přístup k zákazníkovy , takže kolem firmy okna macek pouze velkým obloukem!!!

    #44485
    admin
    Správce

    Dobry den – ja poptaval vic firem ale nejlepsi cenu mel Macek. Termin co mi slibila pani na prodejne taky dodrzely – a z toho jsem mel strach. Po domluve prijeli montovat dokonce v sobotu. Doporucili mi profil Salamandr a okna vypadaji dobre takze ja urcite doporucuju. Pri montazi zadny problemy nebyly – pouklizeli a jeli pryc. (^)

    #44486
    admin
    Správce

    My jsme dali na doporučení sousedů a nechali si okna udělat od firmy Okna.eu a jsme rádi, že jsme tak udělali. Kvalitní okna vyrobené v Česku, dělníci byli slušní, během dne jsme je měli a vše přesně v termínu.

    #44487
    admin
    Správce

    Mám plastové trojskla 3 roky a letos se v jednom okně uvnitř objevily nějaké šedivé šmouhy,které bez rozebrání nejdou vyčistit.Firma,která okna dodala již neexistuje.Lze okno rozebrat a vyčistit,nebo je nutná výměna trojskla?Dík za radu::)

    #44488
    admin
    Správce

    Mám plastové trojskla 3 roky a letos se v jednom okně uvnitř objevily nějaké šedivé šmouhy,které bez rozebrání nejdou vyčistit.Firma,která okna dodala již neexistuje.Lze okno rozebrat a vyčistit,nebo je nutná výměna trojskla?Dík za radu::)

    #44489
    admin
    Správce

    Mám plastové trojskla 3 roky a letos se v jednom okně uvnitř objevily nějaké šedivé šmouhy,které bez rozebrání nejdou vyčistit.Firma,která okna dodala již neexistuje.Lze okno rozebrat a vyčistit,nebo je nutná výměna trojskla?Dík za radu::)

    #44490
    admin
    Správce

    Firmu okna.eu známe taky nám dělali okna a posuvné dveře, je na ně spoleh.

    #44491
    admin
    Správce

    Dobrý den. My jsme do našeho domečku dávali nová okna dřevěná, ale již jsme chtěli eurookno a tak jsem se obrátili na http://www.eurooknattk.cz/. Byli jsme spokojeni a do dnes jsem. Okna jsou krásná a plní to co mají.

    #44492
    admin
    Správce

    Ahoj, my jsme šli do oken do vekry, ale byla to spíš náhoda, protože jsme poptávali několik firem a vekra nakonec udělala nejlepší cenu, tak jsme toho využili. Na internetu měli recenze v celku taky fajné, ale ono je to stejně jedno co se kde píše, jde vždycky o jednotlivou zkušenost.

    #44493
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    ráda bych se podělila o svou totálně negativní zkušenost s firmou OKNA.EU. Objednávka a výběr oken, to proběhlo všechno v pořádku, ale pak to začalo. Dodání oken o týden později, dveřní výplň nedodána ani po devíti týdnech (smluvních je max. 6), nekvalifikovaná a nečistá montáž. Poškozená okna z dopravy nebo z montáže (odřené rámy, promáčklý sloupek). Okna jsme si nepřevzali a už třetí týden bojujeme s firmou a okna reklamujeme. Již jsme na stavbě měli dvakrát technika z OKNA.EU, aby škody nějak zapravil, ale udělal pár věcí a na zbylé se vykašlal. Připlatili jsme si za parotěsné pásky z vnitřní strany oken, ale tak, jak jí montážníci nalepili… to nemůže nikdy fungovat tak, jak je očekáváno. Prostě jsme totálně nespokojeni a znechuceni celkovým přístupem, absolutním nezájmem řešit vzniklou nepříjemnou situaci. Stavba nám stojí, nemůžeme dělat omítky. A obecně nás tyto dohady vyčerpávají. Zatím to nevypadá, že by firma udělala nějaké vstřícné gesto, aby celou věc vyřešila k naší spokojenosti.

    ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

    #44494
    admin
    Správce

    Prosím o zkušenosti s firmou svět oken (http://www.svet-oken.cz/cz/). Moc se mi líbí jejich nabídka, výrobky jsou české, cena je víc než ideální. Je tu někd, kdo od nich okna už má? Děkuji.

    #44495
    admin
    Správce

    Dobrý den, rád bych poradil těm co si chtějí pořídit kvalitní plastová okna, aby trval na tom aby okna byla vyrobena z profilu třídy A, který je nejtlustší, a také dbejte na to aby okna byla vyrobena z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve svárech. Pokaždé chtějte znát původ oken, na trhu je mnoho překupníků kteří nemohou za kvalitu a původ ručit. Všechny tyto mnou zmíněn informace si nechte zapsat do kupní smlouvy, při případných nepříjemnostech budete v právu vy.

    #44496
    admin
    Správce

    My vyměňovali okna protože skrz ty starý dřevěný, který jsme tam měli po prarodičích ještě z poloviny minulýho století, teklo při každém větším dešti. Na naši poptávku nejrychleji odpověděla vekra a i objednávka byla hotová během jednoho týdne. Na co bych ale upozornil je to, že se nám doma začalo držet trochu vlhkosti (nová okna už neprotahovala, když byla zavřená) takže jsme museli začít sem tam větrat. Tím se problém vyřešil, takže jsme spokojeni.

    #44497
    admin
    Správce

    jo taky jsme se museli naučit větrat, měli jsme to stejně, stará okna protahovala tak jako kdybychom větrali pořád a nová zas těsní jak dveře atomového krytu, ale už jsme se to naučili takže dobrý, lepší že takhle dobře těsní než naopak. A jsem rád že nám je nainstalovali teď v březnu, a za dobrou cenu, a hlavně že jsme zvolili dobrou firmu, měli jsme daný poptávky u více firem a než stihli odepsat tak některé už byli zavřené, díky bohu že jsme do toho nešli s nimi, jinak bychom se oken nedočkali.

    #44498
    admin
    Správce

    No dneska je potřeba hledat dodavatele, co má na trhu nějakou stabilitu, a to neplatí jenom u oken, ale zrovna u těch bych to všechno dvakrát promyslel jakou firmu vzít, já bych teda nerad skončil s domem bez oken.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.