Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44469
    admin
    Správce

    To Vás přejde až Vám tyto nekvalitní Polské okna začnou praskat a plesnivět.

    #44470
    admin
    Správce

    Dobrý den, my jsme dali na doporučení rodiny a na novostavbu jsme si nechali namontovat plastová okna a garážová vrata od společnosti Vekra. Se vším jsme byli spokojeni jen jsme čekali, že od objedávky bude samotná realizace rychlejší. Trvala jim dlouho výroba oken. Naštěstí je na stavbě pořád co dělat, tak jsme zatím stihli jiné dodělávky. Okna i vrata jsou kvalitní a doporučujeme dál.

    #44473
    admin
    Správce

    Zdravim, ma tady nekdo zkusenosti z dodavatelem plastovych oken V-okno? Firma pusobi prevazne na Zlinsku. Pripadne jak se vam V-okno zde v porovnani s Vekra okny. Diky

    #44471
    admin
    Správce

    Zdravim, ma tady nekdo zkusenosti z dodavatelem plastovych oken V-okno? Firma pusobi prevazne na Zlinsku. Pripadne jak se vam V-okno zde v porovnani s Vekra okny. Diky

    #44472
    admin
    Správce

    Zdravim, mate zde nekdo zkusenosti s dodavatelem plastovych oken V-okno? Jevi se jako solidni firma a maji dobre nabidky. Prikladam jejich web http://www.vokno-plastova-okna.cz/ Diky za pripadne odpovedi.

    #44474
    admin
    Správce

    Moje 70letá teta si nechala vyměmit plastová okna v bytě. V cenové nabídce má uvedeno kování ROTO NT,VORNE. Ve skutečnosti má v plastových oken kování VORNE. Zjistil jsem, že se jedná o kování vyrobené v Turecku. Nevíte prosím někdo podrobnosti o tomto kování? Zajímá mě hlavně kvalita. Nechápu, proč se výrobce oken v cenové nabídce zmiňuje o Německém kování ROTO, když stejně do oken montuje Turecké kování VORNE. Omlouvám se, v tomto oboru jsem laik. Děkuji. Radek.

    #44475
    admin
    Správce

    Zdravím, co se vám podařilo zjistit o kovani Vorne? Do oken nějaký čas dělám a poslední půlrok se začínám setkávat s roztrženými rohy v tomto celkem slušně vypadajícím, ale ne moc dobře fungujícím výrobku. Jedná se o okna ve stáří 3-5let, kování nainstalované do profilů inoutic..

    #44476
    admin
    Správce

    Někdo kdo má zkušenost s firmou Okna.eu. Líbí se nám jejich nabídka, máte s nimi někdo zkušenost? Děkuji

    #44477
    admin
    Správce

    Firma okna.eu nám dělala plastová okna a byli jsme velmi spokojení, garantovali nám už při sjednávání dobu kterou bude realizace trvat a vše dodrželi, určitě doporučuji se na ně obrátit.

    #44478
    admin
    Správce

    Konkrétně jaká plastová okna máte?

    #44479
    admin
    Správce

    Osmikomorová s trojsklem a trojitým těsněním, perfektně izolují a vypadají dobře.

    #44480
    admin
    Správce

    Děkuji za odpověď, také chceme právě ta plastová okna s trojitým těsněním, jsem ráda, že se našel někdo kdo s nimi má osobní zkušenost, domluvíme se tedy s nimi.

    #44481
    admin
    Správce

    Výborně, ještě by mě zajímalo jak dlouho trvalo než jsme měli okna hotová od té firmy okna.eu?

    #44482
    admin
    Správce

    Po objednání nám přišli asi za měsíc namontovat okna, samotná montáž byla hotová během jednoho dne.

    #44483
    admin
    Správce

    Okna Macek jsou dobré ale řemeslnici nic neumi spiš dělaji naschvaly !!!Dali mi na okně kliku k podlaze a usadit okno neumi mam od nich 3 okna a každe křivo!!Nevim proč je Macek nevyhodi s firmy ???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.