Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44454
    admin
    Správce

    Ahoj, my máme na domku venkovní rolety, uvnitř je klasika záclony a závěsy. Ale spíš na efekt, závěs prakticky nepoužíváme. Roleta výborně zatemní nebo se dá zatáhnout jen kus, když svítí třeba na televizi. Samozřejmě stahujeme, když jsme odjetí, což podporuje bezpečnost, je to super. Nechali jsme si ji namontovat s novími okny od Vekry a jsme spokojeni.

    #44455
    admin
    Správce

    a co [url=http://www.vpo.cz/]VPO[/url]? Ty dělají taky okna.

    #44456
    admin
    Správce

    Jak mohu poznat z jak kvalitního plastu jsou okna vyrobena, přece musí být nějaké normy nebo tak něco?

    #44457
    admin
    Správce

    Značka oken není tak důležitá jako parametry a původ.Proto pokud chce kvalitní okna, tak požadujte plastový profil třídy „A“, který je nejtlustší a kupujete tak vlastně více plastového materiálu, což má významný vliv na cenu. Dále chtějte, aby byl profil vyroben z prvoplastu, protože ten lépe drží ve svárech a samozřejmě je dražší. Takže pokud Vám někdo prodá horší materiál za podobnou cenu, jako dobrý materiál, tak Vás vlastně podvede.No a potom chtějte znát výrobce oken, protože spousta firem okna pouze přeprodává a kvalitu neřeší prodají Vám okna a pak se snaží zajistit dodavatele, kvalita jde stranou.A nejdůležitější je nechat si všechny tyto informace zapsat do kupní smlouvy. Jedině tak budete v právu při případném sporu, a nepoctivce se tomu budou chtít třeba vyhnout.

    #44458
    admin
    Správce

    PRacoval jsem tam, český okna jasně…. ale odkud máte profily? Než začnete..zjistěte si. Ono bulharský profily, smontovaný v česku….co je dneska kvalita?:D

    #44459
    admin
    Správce

    To není pravda, protože když jsem kupoval jejich okna, tak mě přesvědčovali, že jsou z německých profilů. S certifikáty jsem se nespokojil a požadoval jsem, aby zapsali do kupní smlouvy, že jsou profily vyrobeny v německu, neměli s tím problém. S okny jsem naprosto spokojen a Vekru mohu vzhledem ke kvalitě doporučit.

    #44460
    admin
    Správce

    Okna mám od firmy okna Macek. Už je mám 3 roky a jsou jako nové. Sestra si taky nechala dělat okna od Macka a je spokojená.:)

    #44461
    admin
    Správce

    Dobrý den, já bych se rád podělil o dobou zkušenost v firmou Otherm, která nám minulý měsíc montovala okna. Než jsem se o výměnu oken začal zajím, tak jsem firmu neznal, o to víc jsem byl potěšen profesionálním přístupem, cenou oken a jejich kvalitou. Samotná výměna oken byla provedena odborně, takže tímto způsobem jim děkuji.

    #44462
    admin
    Správce

    Ahoj,mám čerstvou zkušenost s firmou Okna Macek,na doporučení od známých jsem se po měsíčním váháním rozhodla pro firmu Okna Macek.Firmu jsem si vybrala z důvodu dobrých referencí v mém okolí a taky pro to že firma je na trhu spousty let a tak nehrozí že by zkrachovala jako některé malé firmy.A musím říct že to bylo dobré rozhodnutí,jsme spokojeni jak s kvalitou oken,tak s montáží a se zednickými pracemi.Vše v pořádku,rychlé jednání kvalita oken dobrá.Profily jsou to prý Německé a kování Rakouské.Prý dělají i garážová vrata,o kterých taky přemýšlíme.Nemáte někdo od Macka garážovky?Váhám jestli to vzít taky od nich,že by bylo dobré mít vše od stejné firmy.prosím o aktuální zkušenosti s garážovými vraty z vysočiny.Děkuji

    #44463
    admin
    Správce

    Okna Macek skvělá a kvalitní práce!! Doporučuji(^)

    #44464
    admin
    Správce

    My od Macka ty garážovky máme a jsme spokojení, i montáž v pohodě. I když oni teda nejsou přímo výrobci. Každopádně ráno nebudíme celou ulici jako soused, ten má nějaký příšerný pohon. Mě by spíš zajímalo, jestli od nich máte někdo interiérové dveře – přítelkyně chce pokračovat v rekonstrukci a pár typů se jí líbí. Děkuji za zkušenosti.

    #44465
    admin
    Správce

    Dobrý den, chtěla bych napsat pozitivní zkušenost s okny Gealan S8000IQ plus, vybírali jsme z této nabídky http://www.artokna.cz/rada-standard/id-182. S firmou i okny jsme spokojeni, vše proběhlo bez velkých problémů. Celkem jsme vyměňovali 19 oken nejrůznějších tvarů, klasické, dvoukřídlé, trojúhelníkové i střešní takže to byla velká zakázka a měli jsme strach aby vše proběhlo v pořádku ale nakonec byly obavy zbytečné. Za mě doporučuji.

    #44466
    admin
    Správce

    My máme okna a interiérového dveře od Macka a jsme velice spokojeni! Za nás doporučujeme!

    #44467
    admin
    Správce

    Rád bych poděkoval firmě okna Macek, za dobře odvedenou práci. Okna nepatřila sice mezi nejlevnější, ale paní na pobočce nám vše vysvětlila a přesvědčila nás ke koupi. Jsem rád, že jsme se rozhodli pro tuto firmu.

    #44468
    admin
    Správce

    To jste udělali strašnou chybu Okna Macek sem vozí z Polska velmi nekvalitní produkty, které jsou naprosto předražené, bohužel jste se napálili.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.