Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44439
    admin
    Správce

    Za nás naprostá spokojenost. Výrobce má na rozdíl některých garážistů a přeprodávačů tradici, ve které určitě chtějí pokračovat 🙂 Takže kvalitu si musí Okna Macek podržet. I vzhledem ke konkurenci, která má minimální náklady, které si drží pouze smluvními prodejci, za které určitě nemohou dát ruku do ohně. Co jsem si zjišťoval, tak všichni prodejci i servisáci produktů od Macka jsou jejich zaměstnanci.

    #44440
    admin
    Správce

    ahoj pokud Vám mohu poradit tak určitě firmu Oknostyl group s.r.o. nám poslali nejlevnější nabídku, okna byli u nás doma za 4 týdny a pak už jen proběhla montáž minulý týden, už jsem si doma krásně uklidila a jsem spokojená, teď už jenom dodělat a dovybavit dětský pokoje a naše rekonstrukce, bude u konce! Znátě někoho,kdo je šikovný přez elektřinu?

    #44441
    admin
    Správce

    ahoj právě nám namontovali z Oknostylu okna a vše super. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě je. Velmi milí montážníci, v pondělí namontovali a v úterý dokončili zednické zapravení a uklidili. Dnes jsem utřela už jen prach a jednu starost mám z krku. Teď ještě výměna podlah, znáte nějaké dobré podlaháře?

    #44442
    admin
    Správce

    Doporučil bych Vekru, máme od nich okna tři roky, plastový rámeček byl v ceně a brali jsme je právě kvůli transparentnosti původu, ne vždy bývá jasné odkud okna jsou, kdo je vyrobil a jak budou kvalitní. A rozhodovat se na základě ceny je sebevražda.

    #44443
    admin
    Správce

    Ahojky, chtěla jsem se infomovat, kde jste si všichni nechávali dělat okna? Nikdy bych nevěřila, že to bude tak obtížné sehnat někoho, kdo nám přijede vyměnit okna, to je nabídek a možností! Budu ráda pokud by jste mi napsali zkušenosti s firmami, které vám měnili okna, samozřejmě jde i především o přístup té firmy.

    #44444
    admin
    Správce

    Přesně tak, původ oken je velice důležitý, někdo ho bagatelizuje, ale pro kvalitu je zásadní vědět kdo a jak okna vyrobil, protože na trhu je spousta nekvalitních oken hlavně z Polska. Česká výroba je rozhodně lepší, ale nejen u Vekry máte jistotu českého původu.

    #44445
    admin
    Správce

    Dobrý den a je to tady už tři roky s manželem si odkládáme na rekonstrukci obývacího pokoje a výměnu všech plastových oken. Stále jsme se nerozhodli od jaké firmy si necháme vyměnit okna. Co vy máte za zkušenosti? Nějaké doporučení? Moc ráda bych nějaké slušné doporučení, proto že se nemohu rozhodnout, co bych si měla vybrat za typ oken?

    #44446
    admin
    Správce

    Musíte stanovit priority podle toho o jakou jde stavbu. A jestli preferujete dřevo nebo plast. Dvoj nebo troj sklo a podobně. Potom je důležitý výběr firmy, protože není okno jako okno a není firma jako firma. Jde o to, aby jste nekoupili nějaký zmetek nebo aby nezprasili montáž. Dobré je se zeptat na reference v okolí abyste nenaleteli, mě byla doporučena značka vekra a jsem spokojen.

    #44447
    admin
    Správce

    Jestli jste rozhodnuta pro plastová okna a jde Vám o kvalitu tak požadujte plastové profily třídy A vyrobené z prvoplastu, jde o to nejlepší co můžete ne trhu mít co se profilů týče a profil je pro kvalitu okna klíčový, protože musí odolávat vysokým výkyvům teplot. Hlavně chtějte vědět kdo a kde okna vyrobil, protože na trhu je spousta překupníků, kteří ani netuší jak a kde byla okna vyrobena, přitom proces výroby samozřejmě také důležitý. Aby jste předešli případným sporům nechejte si zapsat tyto požadavky na kvalitu oken do kupní smlouvy, pokud budou okna jiná, nikdo se z toho nevykroutí.

    #44448
    admin
    Správce

    Ahoj potřebovali bychom radu, chtěli bychom vyměnit okna, ale teď vůbec netušíme jaká okna bychom si měli vybrat, jestli dřevěná nebo plastová? Rada?

    #44449
    admin
    Správce

    Dobrý den a u koho jste si nechávali měnit okna? My máme v plánu na jaře to samé a uvažujeme i o nových plastových oknách Zelená úsporá, podporuje to i vaše firma? a kolik jste dala za Výměnu oken? A jak dlouho trvalo, než Vám okna dodali?

    #44450
    admin
    Správce

    Ahoj konečně jsme se rozhoupali s manželem a vybrali jsme si firmu, co ná bude vyměňovat okna a jdeme i do projektu Zelená úsporám o čem jsme vůbec nevěděli, což nám právě obchoďák z Oknostylu doporučil!

    #44451
    admin
    Správce

    ahoj člověk všude vidí reklamy na bilbordech na různé firmy,ale já bych chtěla vyměnit okna a prosím o radu spojenou z vaší zkušeností s touto firmou.

    #44452
    admin
    Správce

    Nám dělala okna firma Vekra a dala jsem na radu kamarádka, která bydlí kousek od nás, takže nám okna montovala i stejná parta jako jim. A opravdu to bylo bez komplikací, solidní domluva a dobrá montáž. Okna vypadají moc hezky, budu doporučovat.

    #44453
    admin
    Správce

    Zdravím, my doma máme plastová okna (http://cs.wikipedia.org/wiki/Plastov%C3%A9_okno). Teďka přemýšlíme, zda si nechat dát žaluzie nebo rolety. Na těchto stránkách: http://garol.cz/rolety-na-zed-strop-a46 se mi líbí, že mají rolety v různých barvách, takže by se hodily do pokojů. Ale žaluzie jsou zase klasika. Co radíte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.