Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44424
    admin
    Správce

    Fakt moc pěkná reklama, jste trapní….viz výše ódy na Vekru. Předlužená firma, která dodává v 90% výrobky nižší střední třídy. Zeptejte se těch skvělých pracovníků, proč nemají již několik let účetní uzávěrku na Justici veřejně k nahlédnutí? Protože by potom z nikoho nedostali na záloze ani korunu. Vekra je velký humbuk, který splaskne jako se to stalo AQ oknům a Euro Jordán…

    #44425
    admin
    Správce

    Firma Vekra nám dělala kompletní zakázku na okna a vchodové dveře v panelovém domě. Okna jsou plastová a dveře hlinkové, zakázka probíhala naprosto v pořádku, vše už slouží asi 6 let k naší spokojenosti firmu doporučuji.

    #44426
    admin
    Správce

    Byl jsem na dovolené, jinak bych se dřív ozval. Balkonové dveře máme taky 80 cm široké. Ale viděl jsem často právě od Sulka 70 cm široké a připadalo mi to dost málo, proto jsem se Robina ptal, co mají. I když to vlastně spíš závisí na parametrech stavebního otvoru, který jde upravit. Jinak jen proto, že mám stejnou firmu, nemusím jim dělat reklamu. To si dělá zboží každé firmy samo. Popřípadě služby.

    #44427
    admin
    Správce

    Srovnáváte s nesrovnatelným, při výběru oken jsem byl velmi obezřetný a vybíral firmu nejen podle kvality oken, ale i podle stability firmy, protože ty případy, že lidé nedostanou okna a ani zpět zálohu tu jsou. Vekru jsem vybral právě proto, že je největší a nejstabilnější firmou na našem trhu v tomto segmentu. A musím se jich zastat, vše probíhalo v pořádku a okna jsou dobrá. Holt do velkých firem se ti malí rádi strefují

    #44429
    admin
    Správce

    No, my právě od nich máme ty 70ky… Je to na vstup užší, ale když se to otevře, nemusí se počítat s takovým prostorem na dveře. 🙂

    #44430
    admin
    Správce

    Nazdárek, všem mockrát děkuji, co jste mi doporučovalu http://www.oknostyl.cz byla jsem u nich velice spokojena, okna jsem měla ještě dříve, než mi řeklli na začátku a plus to montáž byla za jeden den z krku, už jsem jenom pak uklidila druhý den a bylo hotovo, vůbec jsem netušila, že to stihneme, tak rychle do konce prázdnin to bylo!

    #44428
    admin
    Správce

    Můžete mi nějak logicky vysvětlit, proč ta nejstabilnější firma již několik let neuveřejňuje na internetu účetní uzávěrky? Protože do firmy s tak razantní a stále se prohlubující ztrátou by nikdo nedal na zálohách ani korunu. Stejně stabilní a velké byly i AQokna a třeba Euro Jordán, a jsou pryč i se zálohami zákazníků. Vekra je uměle udržovaná firma, která patří do holdingu, který sídlí někde v dańovém ráji…..Karel

    #44431
    admin
    Správce

    Dobrý den, mamka má plastová okna od Světa oken (pobočka Olomou/Přerov). S těmi okny jsem žila 3 roky. Mamka je velmi chválí, je s nimi spokojená. Nicméně okna se rosí zevnitř- místnosti.Je tam špatný rámeček, neodvádí vlhkost. Záclona vlaje… profukují.Já si nyní do novostavby budu pořizovat okna buď od Vekry nebo Termoluxu (vyrábí si profily sám-v česku-jako jedna ze dvou firem). Snad pořídím lépe jak mamka. A cena u Světa oken není teda žádná výhra, schválně jsem jim nechala nacenit i moji poptávku a byla oproti ostatním firmám, se stejnou nebo lepší reputací a kvalitou, vyšší.

    #44432
    admin
    Správce

    Dobrý den, narazila jsem na stránky http://www.oknostyl.cz kde maji 57+10% slevy, samozřejmě mě tato nabídka zaujala, jelikož bych, co nejvíce ráda ušetřila za okna. Jak dlouho okna trvala, než je dodali? A kvalita?

    #44433
    admin
    Správce

    Ahoj ano mají skvělé ceny, též mamé okna od nich a musím říci, že jsme je měli rychle doma zabudované snad dřív jak za 4 týdny, ale nechci kecat, je to už 4 roky, co je máme, žádné problémy jsme s němí neměli!

    #44434
    admin
    Správce

    Ahoj to zní velice slibně. Mohla by jste mi poslat stránky? A na jaké pobočce jste byla? Já jsem slyšela, že jich mají více. A vše tedy v pořádku ? A montáž, zabudovali okna v pořádku?Nerada bych pak chodila okolo něčeho co se mi nebude líbit….A kolik jste dala za montáž ?

    #44435
    admin
    Správce

    Karle jste damagog, daňovém ráji sídlí přes 13 000 firem podnikajících u nás, hlavně kvůli právu a daním. Jestliže firma nezveřejnila účetní uzávěrku, tak nejsou vaše informace o ekonomickém stavu firmy nijak podloženy a nejspíš lžete. A srovnávat je s Euro Jordán nebo AQokna je úplně mimo mísu.

    #44436
    admin
    Správce

    Z Polska se sem toho vozí hodně spousta prodejců se tváří jako výrobci, ale jsou to jen překupníci, kteří levně na koupí v Polsku a draze prodávají u nás. (draze ve srovnání s kvalitou) Chce to brát od kvalitních českých výrobců (^)

    #44437
    admin
    Správce

    Právě abych se vyhnul polským oknům, vybral jsem okna od Vekry, která vyrábí v Česku a nemám problém.

    #44438
    admin
    Správce

    Dobrý den já bych ráda všem doporučila firmu oknosty group s.r.o, protože jsme s ní byli více než spokojeni, co se týká přesnosti i výsledku jejich práce, moc hezky se nám z oken kouká.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.