Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44409
    admin
    Správce

    Nejlepší a nejkvalitnější okna jsou od firmy VEKRA .Vědí , za co si nechají zaplatit.Za vysokou kvalitu a profesionalitu přístupu při výměně.
    DOPORUČUJI .

    #44410
    admin
    Správce

    Macek Plastová okna prodává polská okna. Výroba oken v Dubňanech již dávno nefunguje.Nedívejte se jen na cenu , ale i na kvalitu .

    #44411
    admin
    Správce

    Společnost VEKRA – nejkvalitnější okna , profesionální přístup . DOPORUČUJI .

    #44414
    admin
    Správce

    Na doporučení souseda jsme vybrali okna od Vekry, která jsou česká a vše proběhlo ok. Rozhodně bych nešel do nějakých polských šmejdů nebo do nějaké pochybné firmy, abych ušetřil pár kaček.

    #44415
    admin
    Správce

    S Vekrou máme odlišnou zkušenost. Do obývacího pokoje jsem chtěla velké francouzské okno a měla jsem obavy z realizace. Ve Vekře mě uklidnili, že taková okna na míru dělají běžně. Jde o dvě rozměrná posuvná okna. Realizaci zvládli perfektně a okna fungují bezvadně i když jim děti dávají občas pěkně zabrat. Vekru mohu vřele doporučit.

    #44416
    admin
    Správce

    Okna v Pardubicích – Limprecht |
    U této firmy objednáte plastová okna, zaplatíte zálohu více jak 50 %, ale okna neuvidíte.Pokud jste na tom stejně s touto f. volejte 722917016.Zn. hromadné tresní oznámení.

    #44412
    admin
    Správce

    Nazdárek mám dilema začala jsem se rozhodovat, jaká okna si dáme do nově zrekonstruovaného domu po mé babičce, řemeslníci tu odvedli skvělou práci a přemýšlím hlavně jaká okna, jestli dřevěná nebo plastová, ale finančně bych byla spíše pro plastová, ale zatím jsem nenašla žádnou firmu, která by mě něčím upoutala a budu moc ráda za Vaší radu.

    #44413
    admin
    Správce

    Souhlasím, že nejlevnější okna nemá smysl pořizovat. Je vysoce pravděpodobné, že nebudou kvalitní. My jsme vybrali okna od Vekry a mohu potvrdit dobrou zkušenost, okna vyrábí kvalitní a montáží jsme také byli spokojeni.

    #44417
    admin
    Správce

    Zdravím, my jsme řešili okna asi rok dopředu, abychom se co nejlépe zorientovali.Nechali jsme si vypracovat šest nabídek a začala detektivní práce, zjišťovali jsme zkušenosti známých a na webu včetně článků. Nakonec jsme vybrali Vekru, která cenově vycházela průměrně, ale přesvědčily hlavně reference známých. A jsme spokojeni okna slouží, montáž byla kvalitní, také doporučujeme.

    #44418
    admin
    Správce

    Dobrý den já mám velice dobré zkušenosti s firmou oknostyl group s.r.o. Informace: okna jsme měli doma do 4 týdnů plus montáž trvala jeden den.A u montáže jsem si u nich mohla objednat kompletní realizaci, která obsahuje demontáž původních oken, ekologickou likvidaci původních oken, montáž nových oken a zednické zapravení. Byla jsem s výsledkem spokojena a to už okna mám 4tým rokem!

    #44419
    admin
    Správce

    Já chci tímto poděkovat firmě Vekra za kvalitní okna a kvalitně provedenou montáž. Montáž byla provedena rychle a čistě. Od začátku na mě působili dobrým dojmem. Důvěra je důležitá, před podpisem vám všichni naslibují hory a doly.

    #44420
    admin
    Správce

    Mám okna od Vekry a jsme naprosto spokojen, jak s kvalitou oken, tak s jejich jednáním a přístupem. Okna slouží výborně a montáž byla kvalitní a rychlá. Jde o dobře vynaložené prostředky.

    #44421
    admin
    Správce

    Věřím, že jste byli spokojeni s Oknostylem. Máma měla od nich velice solidní nabídku. Nakonec brala Svět oken a taky ok. Jinak v rodině jsme zkoušeli i jiné dodavatele. Sulko v současné době máme my a také okna dobře slouží.
    Hodně bych řekl, že je to kromě dobrého výrobku o kvalitě montáže.

    #44422
    admin
    Správce

    Jo, nemohl bych to říct lépe. Na osazení oken záleží hrozně moc… A jinak vítej, Sulko jsme kupovali už pár let zpět a stále okna drží, takže spokojenost. 😉
    Mimochodem, jak máte široké balkonové dveře?

    #44423
    admin
    Správce

    Trochu mi ty dva příspěvky přišly jako reklama. Ale pokud u Sulka dělají kvalitní výrobky, tak to vlastně chápu a reklama to být nemusí. Avšak k otázce, balkonovky máme osmdesátky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.