Plastová okna

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře Plastová okna

  • Toto téma obsahuje celkem 137 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 138)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44379
    admin
    Správce

    Nyní jsme řešili koho si vybrat firem je opravdu hodně a každý nabízí téměř to samé pod jinou cenou, ale však každý pracovník dané firmy Vám umí dobře poradit, spíš pro svůj prospěch než pro spokojenost zákazníka. Někde nás odradilo, že nás hned tlačili do zaměření, když jsme chtěli jen orientační nabídku, od spousty firem jsme nabídky dostaly až po týdnu, někde nás odradil prodávající zástupce odér jako v kuřácké hospodě. Dostali jsme doporučení na Okna Macek a Aldo okna od známých. Rozhodli jsme se pro firmu Okna Macek a to proto, že nabízejí i garážová vrata a interiérové dveře, jelikož se jednalo o novostavbu i cena byla přijatelná, (nebyli ale nejlevnější) chtěli jsme to mít od jedné firmy. Bez problémů máme vše namontované asi půl roku, dokonce i paní na pobočce nám pohlídala půlroční bezplatné seřízení oken, což mě velice překvapilo, že si hlídají spokojenost zákazníků. Malý problém byl akorát, že doručili kratší parapet, ale nikdo nejsme neomylní ať se jedná o okna nebo zda se jedná o boty, může se prostě stát, že jeden výrobek z 1000 může mít nějakou vadu. To je snad normální ne? Otázka je pak jak se daná firma staví k reklamaci. Já bych mohla taky doporučit (^)

    #44380
    admin
    Správce

    Také jsme dělali výměnu oken. Vybrat tu pravou firmu, je v tom velkém množství opravdu oříšek. Jsem v tomto oboru laik. V cenových nabídkách byli někdy i větší cenové rozdíly. Nakonec jsme zvolili firmu Okna Macek, která sice nebyla z nejlevnějších, ale vstřícnost a ochota paní na pobočce rozhodla. A musím říct, že jsem rád. Od samého začátku klapalo vše jak má. Okna dodané v termínu. Je to již 5 měsíců od montáže a s okny není žádný problém. Nyní budu objednávat interiérové dveře a věřím, že vše dopadne stejně dobře. Proto všem doporučuji.

    #44381
    admin
    Správce

    Slyšel jsem že jsou dobrý a za nejnižší ceny okna UNIWIN.Já jsem viděl jejich okna a dveře včetně střešních v prodejně na Praze 8 Palmovce/ulice pod Hájkem vedle Kooperativy).
    Maj i střešní okna v plastu za super ceny.Zy válohou je vystavená i odvětrávaná fasáda,který maj několik desítek druhů-taky v prodejně
    Měli tam napsáno,že maj prodejny po celý republice,tak asi kvůli servisu budou ty okna dobrý

    #44382
    admin
    Správce

    Já mám okna od Okna Macek a nemám s tím žádný problém, okna fungují, nechali jsme si okna akorát po nějakém čase seštelovat a vše v pořádku.

    #44383
    admin
    Správce

    řekl bych, že narazili na cibulku vysírače !!(8))

    #44384
    admin
    Správce

    mám velmi dobrou zkušenost s firmou Okna Macek, vše proběhlo v pořádku od začátku do konce. Jednání v jejich kanceláři bylo příjemné a montážníci věděli co dělají. Mohu jen doporučit! 🙂

    #44385
    admin
    Správce

    Ano jsem Pitomec ,že jsem naletěl na reklamu okna Macek sleva 58 procent ,i tak jsou levnější a kvalitnější okna u jiných firem a to bez slev .Co je to sleva ?Nekvalitní výrobek,materilal,zpracování ,ležák,firma jde ke dnu.

    #44386
    admin
    Správce

    Ano jsem Pitomec ,že jsem naletěl na reklamu okna Macek sleva 58 procent ,i tak jsou levnější a kvalitnější okna u jiných firem a to bez slev .Co je to sleva ?Nekvalitní výrobek,materilal,zpracování ,ležák,firma jde ke dnu.

    #44387
    admin
    Správce

    VČERA NÁM MONTOVALA PLASTOVÁ OKNA f. OKNA MACEK , MUSÍM ŘÍCT ŽE OD PRVNÍHO KONTAKTU NA POBOČCE V PELHŘIMOVĚ AŽ PO MONTÁŽ PROBĚHLO VŠE V POŘÁDKU JSME VELICE SPOKOJENÍ MUŽEM VŘELE DOPORUČIT.MÁME 6 KOMOROVÍ PROFIL GEALAN S 8000 IQ A BYL ZA VYNIKAJÍCÍ CENU.:):):))

    #44388
    admin
    Správce

    To se nám to vyrojilo opět stejnou rukou psány ody na okna Macek. Všechno nejlepší,montéři,a ta pani na prodejně atd.stále stejný dokola.Zákazník si udělá svůj názor nepotřebuje podlízavou reklamu,jsou to Vaše peníze na které jste se nadřeli. Uvažujte komu dáte svoje peníze.

    #44389
    admin
    Správce

    Pozor na firmu okna EU paní Zrůbková. Pozor na firmu Okna EU SEdlčany, nedodají co slíbí, okna jsou poškrábaná, předražená o proti konkurenci. Paní Zrůbková je neochotná a velmi nepříjemná žena. paní Zrůbkovou zajmájí jen peníze. Paní Zrůbková udělá cokoli aby jste podepsali objednávku. Pozor na paní Zrůbková!

    #44390
    admin
    Správce

    My jsme si nechali dělat okna od firmy JKT OKNA OLOMOUC autorizovaného prodejce výrobce RI OKNA Bzenec a musím říci, že jsem zatím moc spokojená…Okna jsou opravdu kvalitně vsazená. Dobře těsní. Cena byla také rozumná..domluva s firmou také na úrovni .Jsou solidní…montážníci po sobě i docela uklidí, takže to bylo super… Musí se často větrat a to hlavně v kuchyni aby se časem nezačala dělat někde plísen. Jitka

    #44391
    admin
    Správce

    Bohuzel z okna macek mam uplne stejne spatne skusenosti nekvalita na prvnim miste

    #44392
    admin
    Správce

    Přesně tak, nechejte si poradit od odborníků na http://www.bezpecnaokna.cz. Můžete se na těchto stránkách rovněž přesvědčit, jak je otevření zamčeného plastového okna snadné a co udělat pro vaše bezpečí.

    #44393
    admin
    Správce

    Dobrý den,nechali jsme si do rodinného domu vyrobit a namontovat plastová okna od firmy Limagroup.s.r.o. z Prahy Vršovic.Vše se zdálo být v pořádku,až do chvíle,kdy po 1 měsíci se okna nedala zavřít.Celá se skloutila.Reklamovali jsem proto okna u dodavatele.Bylo ná sděleno,že na okno svítilo slunce (tím došlo k poškození) a že se na to záruka nevstahuje.Budeme dále postupovat soudní cestou.

    ——————————————————————————–

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 138)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.