OKAY Elektrospotřebiče

Úvodní stránka Fóra Elektronika OKAY Elektrospotřebiče

  • Toto téma obsahuje celkem 56 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 46. až 57. (celkem z 57)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33903
    admin
    Správce

    Skoro všechnu elektroniku doma mám právě z Okay a super, nikdy jsem nic nereklamovala pořád mi všechno funguje, nakupuju tam ráda:-)

    #33904
    admin
    Správce

    Dodržují termíny dodání ?

    #33905
    admin
    Správce

    V mém případě jak napsali termín dodání, tak tomu i bylo a nikdy nebyl problém.

    #33906
    admin
    Správce

    Ahoj, já objednávala asi před měsícem vysavač a vše v pohodě, balík přišel před termínem dodání.

    #33907
    admin
    Správce

    Jako já jsem nikdy nevyhlížela balík před termínem 😀 Já jsem spokojená, když balík dojde, když má. A to teda u okay vždycky bylo. Ale jako už si říkám, že vánoce už budu řešit teda raději dřív. Mám strach, že ta doprava bude kolabovat…

    #33908
    admin
    Správce

    Překvapují mě negativní komentáře, u nás s nimi problém nikdy nebyl. Objednávky chodí včas a reklamace taktéž v pořádku.

    #33909
    admin
    Správce

    Thank you for sharing this post. I hope you will share something more.

    https://www.electricianofasheville.com/

    #33910
    admin
    Správce

    Thank you for sharing this post. I hope you will share something more.

    Asheville Electrician

    #33911
    admin
    Správce

    Měl jsem objednanou televizi s tím, že jsem si teda akorát musel volat kdy mi přijde a problém byl akorát v tom, že ji neměli skladem a čekali na dodání.

    #33912
    admin
    Správce

    Já jsem teda měla štěstí v tom, že co jsem tam objednala, měli skladem, takže jsem nikdy nečekala. Ale prostě od nich bych si počkala i na naskladnění 🙂

    #33913
    admin
    Správce

    Okay.cz je suprovní obchod, moc ráda tam nakupuju. Vždycky trefím na nějakou akci takže cena je super:-) Vždycky mi všechno vydrží dost dlouho.. Jsem maximálně spokojená 🙂 Rozhodně doporučuju

    #33914
    admin
    Správce

    Jojo, tohle je super elektro. Já tam nakupuju často. Vlastně, když nad tím uvažuju, nakupuju jen tam 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 46. až 57. (celkem z 57)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.