Okay elektro – objednávka

Úvodní stránka Fóra Bílé zboží Okay elektro – objednávka

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17243
    admin
    Správce
    #22175
    admin
    Správce

    Dobrý den, chceme s manželkou udělat větší objednávku elektra do celého domu z okay. Máte prosím někdo zkušenost? Bylo vše v pořádku při dodání i objednání?

    #22231
    admin
    Správce

    Dobrý den, chceme s manželkou udělat větší objednávku elektra do celého domu z okay. Máte prosím někdo zkušenost? Bylo vše v pořádku při dodání i objednání?

    #22177
    admin
    Správce

    U nás bylo vše úplně v pořádku. Nemohu si na nic během objednávky ani doručení stěžovat

    #22232
    admin
    Správce

    U nás bylo vše úplně v pořádku. Nemohu si na nic během objednávky ani doručení stěžovat

    #22179
    admin
    Správce

    Dobrý den, také od nich máme doma skoro všechno, takže se toho nebojte.

    #22233
    admin
    Správce

    Dobrý den, také od nich máme doma skoro všechno, takže se toho nebojte.

    #22181
    admin
    Správce

    Dobrý den, objednávat na okay.cz bych se nebála, myslím že je to dost ověřený, známý e-shop. Já sama u nich nakupuji několikrát do roka a vždy vše ok.

    #22234
    admin
    Správce

    Dobrý den, objednávat na okay.cz bych se nebála, myslím že je to dost ověřený, známý e-shop. Já sama u nich nakupuji několikrát do roka a vždy vše ok.

    #22183
    admin
    Správce

    Já taky objednávala větší objednávku před pár měsícema a došlo vše v pořádku, nebála bych se toho 🙂

    #22235
    admin
    Správce

    Já taky objednávala větší objednávku před pár měsícema a došlo vše v pořádku, nebála bych se toho 🙂

    #22185
    admin
    Správce

    Dobrý den, klidně objednejte, je to ověřený obchod já na okay.cz nakupuji určitě každý půlrok a vždy vše ok.

    #22236
    admin
    Správce

    Dobrý den, klidně objednejte, je to ověřený obchod já na okay.cz nakupuji určitě každý půlrok a vždy vše ok.

    #22187
    admin
    Správce

    Dobrý den, myslím, že s manželkou nemusíte mít strach z okay něco objednat. U nás u nich nakupuje celá rodina a žádnou stížnost jsem na ně neslyšel.

    #22237
    admin
    Správce

    Dobrý den, myslím, že s manželkou nemusíte mít strach z okay něco objednat. U nás u nich nakupuje celá rodina a žádnou stížnost jsem na ně neslyšel.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.