nikdy více

Úvodní stránka Fóra Ostatní nikdy více

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53688
    admin
    Správce

    Pořídila jsem si z Jamallu celou ložnici a jsem velice nespokojena! Mám ji asi rok a postel už začíná vrzat. Ale to je to nejmenší – po přivezení domů jsem zjistila, že půl šroubků a vzpěry do postele mi chybí, museli jsme je reklamovat, plánky se neshodovali se skutečností, madla u nočních stolků mají krátký závit, takže šroubek do nich nedostaneme tím pádem si tam madlo nedáte, skříň je lehce křivá a u komody v šuplíku nám během měsíce vypadali spodní vzpěry. Celá ložnice sice vyšla téměř za hubičku, ale to nepočítám proježděný benzín na spoustu reklamací a hlavně těch nervů! Ve finále žádná sláva. Akorát hezky vypadá. Ale kuchyň, jejíž dvířka používáte denně bych tam nekupovala. Obzvlášť panty jsou nekvalitní. Kamarádka má taky nábytek z Polska – nevím bohužel jaká firma a u obývací stěny má křivé skříňky a nesedí dvířka. Nevím jestli to byla náhoda, ale když vezmu v potaz, že jsem nakoupila 5 kusů nábytku a ani jeden nebyl v pořádku…

    #19539
    admin
    Správce
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.