Největší omyl při nákupu

Úvodní stránka Fóra Pohovky a křesla Největší omyl při nákupu

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20065
    admin
    Správce
    #56520
    admin
    Správce

    Abych jenom po Vás nechtěl odpovědi a sám nic neřekl, tak já osobně jsem zažil největší omyl při nákupu skládací postele z obchodu IKEA, protože už zhruba po půl roce byl uprostřed ( tam kde se matrace jen dotýkali ) vyležený ďůlek a po roce už malé údolí. Matrace se prostě na krajích zploštily, protože byli jen molitanové s pérama, takže jsem si sice zvykl, ale i tam je to hrůza a děs a příště bych si pořádně rozmyslel, jakou postel si koupím a jaké matrace si tam nechám dát. Na druhou stranu jsem si v ten stejný den kupoval i psací stůl a ten si zase nemůžu vynachválit! Tak doufám, že mi taky poradíte co si nemám kupovat a na co si dát pozor! (;)

    #56521
    admin
    Správce

    My máme z Ikei půl vybavení bytu a téměř se vším jsme spokojeni:P Snad jen lamely u postele nevydržely nápor mého statného těla a za ohlušujícího praskajícícho zvuku odešly do věčných lovišť… Od té doby už na postel neskáču s rozeběhem:*8o)

    #56522
    admin
    Správce

    (_)POKUD JSEM V ŽIVOTĚ NALETĚLA, TAK SNAD PŘIMĚŘENĚ, ALE NEJVĚTŠÍM OMYLEM BYLO ZAKOUPENÍ VYSAVAČE ZEPTER. OBDIVUJI PŘEDVÁDĚJÍCÍHO,JAKÁ KOUZLA S NÍM PROVÁDĚL, JIŽ SI MYSLÍME, ŽE MUSELO JÍT O TYP ZVLÁŠŤ UPRAVENÝ PRO NACHYTÁNÍ „BULÍKŮ!. jEN TAK NA ZÁVĚR, PO NĚKOLIKA NEÚSPĚŠNÝCH REKLAMACÍCH SKONČIL NA PŮDĚ, PROTOŽE PO VYLUXOVÁNÍ JSEM MOHLA KLIDNĚ ZAČÍT ZAMETAT.:(( ZBYLY MI OČI PRO PLÁČ A VELKÉ POUČENÍ. ZDRAVÍ :*

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.