Nejlepší kuchyně čtenářů o bydlení – 1. část!

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Nejlepší kuchyně čtenářů o bydlení – 1. část!

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40870
    admin
    Správce

    moc pěkné (^)

    #18883
    admin
    Správce
    #40871
    admin
    Správce

    Ta kombinace barev je taková trochu zvláštní, ale za originalitu dávám také plus:)

    #40872
    admin
    Správce

    Zvláštní barevná kombinace? Co je podle tebe „normální“ barevná kombinace? (8)) Mě se to líbí 😛

    #40873
    admin
    Správce

    Celkem to jde… zadnej luxus ale vypada to dobre

    #40874
    admin
    Správce

    je to fajn, mě se to celkem líbí, jen ty kachličky sou takový nějaký divný 😛

    #40875
    admin
    Správce

    kuchyň je pěkná, zajímalo by mě od koho jsou ty spotřebiče, hlavně ta mikrovlnka? je moc hezká, jak je to z údržbou leštěného nerezu?

    #40876
    admin
    Správce

    Je docela dobrá,až na tu lednici.Víc by se sem hodila vestavěná.Ale jinak OK.

    #40877
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    mikrovlnka je od výrobce Whirlpool, jedná se o typ AMW 469.
    Pro údržbu nerezu existují speciální prostředky, kterými je nutné spotřebiče s touto povrchovou úpravou občas otřít.

    Whirlpool nabízí v nové kolekci nerezové spotřebiče s bezotiskovou úpravou. Měla jsem příležitost je vidět a otestovat si je. Dle mého názoru je tento povrch velmi progresivní, avšak není pravda, že by na něm vůbec žádné otisky prstů nezůstávaly (např. zpocené ruce). Rozhodně je však mnohem lépe udržovatelný.
    Mikrovlnná trouba na obrázku tuto povrchovou úpravu však nemá.

    Jitka L.

    #40878
    admin
    Správce

    Líbí se mi jemné barevné ladění. Působí harmonicky. Je vidět, že jste si s ní vyhráli. Má nějaký důvod nevestavěná lednice? Vím, že vestavěné jsou o něco menší, ale to asi nebyl Váš důvod…ne?

    #40879
    admin
    Správce

    Prohodil bych sporák s myčkou, aby vzniklo více místa mezi dřezem a sporákem, případně bych umístil dřez až vedle ledničky, aby vznikla ještě větší pracovní plocha. A nebo i opačně – dřez místo myčky, myčku místo sporáku, sporák téměř vedle ledničky – záleží, zda je uživatel levák nebo pravák.

    #40880
    admin
    Správce

    Milacek kuchyne gorenje .) nejlepsi kuchyn jakou jsem kdy mel i manzelka je velice spokojena 🙂

    #40881
    admin
    Správce

    Nádhera! Měla bych takový dotaz. Nemáte někdo náhodou zkušenost s takovými těmi ochrannými deskami na sporák jak mají třeba tady http://emako.cz/ochranne-sklenene-panely-na-sporak/ ? Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, že bych si něco takového koupila, ale na druhou stranu si říkám jestli to není zbytečnost. Co myslíte?

    #40882
    admin
    Správce

    Pokud chcete dát za sporák sklo, jedině! kalené (tedy dražší), sklo má malou tepelnou roztažnost a obyčejné vám praskne.

    #40883
    admin
    Správce

    From Showgirls to Cats, The Golden Raspberries have been ‚celebrating‘ terrible movies for four decades. Are they harmless fun – or past their sell-by date, asks Nicholas Barber.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.