Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz – 2.část

Úvodní stránka Fóra Koupelny a toalety Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz – 2.část

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34562
    admin
    Správce

    Teda tak tohle je opravdu dílo, v tak mikroskopickém prostoru všechno tak natěsnat8-0 Zajímalo by mě, jak dlouho majitelům zabralo vyměřování:]]

    #18352
    admin
    Správce
    #34563
    admin
    Správce

    No taky si říkám kdyby ta pračka „tancovala“ tak jako ta naše tak vana by byla brzy vybouraná :D8o):]]

    #34564
    admin
    Správce

    No, vyměřování bylo fakt náročný. Ale vzhledem k tomu, že mě to neskutečně bavilo, byla to spíš zábava. To víš, všechno muselo sednout tak akorát . Ale naštěstí jsme měli na rekonstrukci skvělou firmu Skála, ktrá se specializuje na přestavbu bytových jader v panelácích. Vyšli nám maximálně vstříc, snažili se, aby koupelna vypadala přesně podle našich náčrtků a představ.Tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat. 😀

    #34565
    admin
    Správce

    Pračka nám taky občas „zatancuje“ , ale není to nijak závažný. Vany se ani při praní, ani při ždímání nedotýká. Takhle se to zdá úplně natěsno, ale ve skutečnosti tam má místo na tu nechtěnou vibraci:))

    #34566
    admin
    Správce

    Chválím, pěkné! Taky se mi povedlo narvat velkou vanu do malé koupelny, ale musel jsem kvůli tomu zmenšovat záchod… Oranžovobílou kombinace mám rád a ten roh je hóóóóódně povedený (;)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.