Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz – 10. část

Úvodní stránka Fóra Koupelny a toalety Nejlepší koupelny čtenářů oBydleni.cz – 10. část

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34650
    admin
    Správce

    dobrýýýýý…. všechno pěkně barevně sladěné, včetně hodin… a luxfery jsou naprostá bomba!!! :]]

    #18364
    admin
    Správce
    #34651
    admin
    Správce

    Bomba, tak tohle je prozatím nejhezčí co jsem tu viděla, přesně moje gusto, sem vážně zvědavá na vítěze 😛

    #34652
    admin
    Správce

    luxfery jsou super, neuvěřitelný co to dokáže v interiéru udělat, chválím (^)

    #34653
    admin
    Správce

    Ty luxfery jsou opravdu super a dělají z koupelny luxusní object.

    #34654
    admin
    Správce

    Opravdu moc dobrý,akorát se mi tam nelíbí ta skříňka pod umyvadlem a ta pračka to všechno kazí.Asi ji není kam dát co?

    #34655
    admin
    Správce

    Opravdu moc dobrý,akorát se mi tam nelíbí ta skříňka pod umyvadlem a ta pračka to všechno kazí.Asi ji není kam dát co?

    #34656
    admin
    Správce

    Krásně využitý prostor, jen je mě zima z té modré barvy.:-(

    #34657
    admin
    Správce

    Prosím, bylo by možné prozradit, od jaké firmy bylo zakoupeno umyvadlo se skříňkou a zdrcadlo. Přesně tento typ umyvadla se snažíme sehnat a spolu se skříňkou je to nadlidský výkon.Děkuji

    #34658
    admin
    Správce

    Skříňka je domorobo, dvířka koupený v IKEA a přišroubovaný na korpus, který stloukl místní truhlář. Umyvadlo si nepamatuju, byla jich asi miliarda než jsme něco vybrali, ale zjistim to (;)

    #34659
    admin
    Správce

    Jo a to zrdcadlo je stejný postup, korpus od truhláře a na něm připevněno zrdcadlo z Baumaxu nebo Hornbachu, to už si nevzpomenu.

    #34660
    admin
    Správce

    děkuji za info, šikovné řešení (^) a ještě prosím o to umyvadlo….

    #34661
    admin
    Správce

    tak jsem prolustrovala celou nabídku dvířek v Ikea, ale žádné neodpovídali tomu typu, který jsem viděla tady u vás, všechny jsou plny, ty se sklem vypadají hezky odlehčeně. Asi netušíte pod jakým názvem je v Ikea mají, že?

    #34662
    admin
    Správce

    Musíte hledat v kuchyňských dvířkách :*

    #34663
    admin
    Správce

    Umyvadlo je LAUFEN

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.