Nákup elektra v okay elektro

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů Nákup elektra v okay elektro

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24944
    admin
    Správce

    Jakou máte zkušenost s nákupem elektra do domácnosti ( pračka, myčka, lednička atd…) Z okay elektro? Třeba i z hlediska reklamací nebo tak?

    #17622
    admin
    Správce
    #24945
    admin
    Správce

    V okay elektro jsem nakupoval už několikrát a pokaždé to bylo bez problému. Objednání, dodání i zprovoznění. Vše ok

    #24946
    admin
    Správce

    Taky jsem nikdy neměla problém, líbí se mi jejich široká nabídka, ž je z čeho vybírat a člověk si tam přijde opravdu na své.

    #24947
    admin
    Správce

    Objednával jsem si minulý týden v pondělí televizi a do konce týden mi ji dovezli, což si myslím, že je tak optimální doručovací doba.

    #24948
    admin
    Správce

    Ahoj, já u nich objednávala pračku a bylo vše v pohodě, přišla nepoškozená a přesně dle avíza. S reklamací u nich mám také zkušenosti a to s vysavačem, nebyl nejmenší problém 🙂

    #24949
    admin
    Správce

    Takže se vám nestalo, že by vám balíček vůbec nedorazil ?

    #24950
    admin
    Správce

    Ahoj, nikdy se mi nestalo, že by balíček z Okay.cz nedorazil, mě vždy poslali vše v termínu…

    #24951
    admin
    Správce

    Z okay.cz máme pračku i myčku ale zatím jsme nereklamovali, jen telefon a to podle dohody, takže nebyl problém.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.