Náklaďák na dálkové ovládání

Úvodní stránka Fóra Zahrada Náklaďák na dálkové ovládání

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21280
    admin
    Správce
    #70762
    admin
    Správce

    Můj syn by si přál pod stromeček nákladní auto na dálkové ovládání. Dokážete mi prosím poradit, jestli se dá koupit něco, co vydrží i prach a jiné nečistoty? Aby se mu to při používání venku hned nepokazilo?

    #70763
    admin
    Správce

    Koupil jsem odolné auto na dálkové ovládání, za které jsem dal 3 tisíce. Nevadí mu prach ani voda. Syn mu dává opravdu hodně zabrat a auto pořád jede a jede.

    #70764
    admin
    Správce

    Chtěl bych právě koupit něco co vydrží jezdit venku, protože podle mě z hlediska většího nákladního auta nemá smysl, aby s tím jezdil uvnitř. Kde jste ho koupil?

    #70765
    admin
    Správce

    Koupil jsem pro svého syna opravdu propracovaný model nákladního auta na dálkové ovládání https://www.rcobchod.cz/produkty/propracovany-sklapec-mercedes-benz-arocs-114-2-4ghz-10-kanalu-P74553.html Má dosah až 100 metrů a to je u auta na dálkové ovládání opravdu hodně. Na délku má téměř půl metru, takže nejde o žádné malé autíčko.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.