montovaný dům

Úvodní stránka Fóra Stavba montovaný dům

  • Toto téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 31. až 36. (celkem z 36)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66590
    admin
    Správce

    Dřevobarabiznu – blázni!

    #66591
    admin
    Správce

    Je to dobra volba, kdo by se v dnesni době chtel stavet a trapit se zdenym domem, vse za tebe takhle udela firma.

    #66592
    admin
    Správce

    Jenom ukazujete co stavíte, kecu kolem toho a reklamace neřešíte!
    CO jste udělali??? Můžete mi to říct? Myslíte, že jste mě po mé 10. urgenci a po vydání těchto recenzi konečně navštívili??? Následně mi chcete vrtat to mých příplatkových oken a přeš nějaké otvory větrat? To Vám přijde normální? K čemu mi pak jsou 6ti komorové trojskla?

    Jste absolutně mimo, nabízel jsem Vám jiné varianty a nic nebylo dořešeno.
    Okapy lepené sekundovým lepidle, omítka následně postříkaná. V kuchyni o 5° méně kolem oken naprostý viditelný rozdíl než v jiných pokojích,kde ani netopím, protože jsem je doposud nevyužíval. atd, atd,více najdete na jejich stupidní odpovědi.

    O kamenech jsem Vám napsal jasně, jenom točíte dokola to samé. Když mi někdo řekne 30-40tis a následně to je 2x tolik, tak se nezlobte. Proc neinformujete, že to může být až dvakrát tolik???
    Už nikdy by jsem nekoupil zakladovku za 400tis za 116m zastavěné plochy. To byla moje největší chyba v životě. Takové zakladovky Vám udělá každá druhá firma za 150-200tis a nepotřebují k tomu 250tun drahého kamení + 7 týdnů prodlevy…

    Je to smutné, když někdo přijde a zeptá, se jestli by jsem tuhle firmu doporučil.

    ABANKON NEDOPORUČUJI NIKOMU!!!

    Počtěte si kolik mají negativních recenzí, tohle si takové firmy nemůžou dovolit.

    #66593
    admin
    Správce

    Cytotec (Misoprostol) is used for reducing the risk of stomach ulcers in certain patients who take nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs).
    Buy Cytotec (Misoprostol) right now – https://artevinostudio.com/myphp/buyamoxilonline/ and save your money.
    Only 1.85$ Per pill!

    #66594
    admin
    Správce

    Amoxicillin is a penicillin antibiotic. It kills or stops the growth of some bacteria. This medicine is used to treat many kinds of infections. It will not work for colds, flu, or other viral infections.
    Buy Amoxicillin right now – http://amoxicillina.weebly.com/ and save your money.
    Only 0.44 usd per pill!

    #66595
    admin
    Správce

    Black market goods divert revenue from important projects
    The public and private sector are working together to safeguard communities from scammers.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 31. až 36. (celkem z 36)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.