montovaný dům

Úvodní stránka Fóra Stavba montovaný dům

  • Toto téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 36)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66561
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    začínáme uvažovat o stavbě domečku. Našli jsme firmu Abakon, která se specializuje na montované domy. Máte někdo zkušenosti s touto firmou? Popřípadě jaké. Děkuji všem předem za odpovědi.
    Jana H.

    #20564
    admin
    Správce
    #66562
    admin
    Správce

    já jsem zkoušel s nimi jednat – komplikované a bez výsledku…a jejich stránky: CHAOS. Jinak technologie asi nebude zase tak nejhorší.

    #66563
    admin
    Správce

    Mám domek od této firmy, stavba celkem bez problémů, ale VELMI, VELMI, VELMI dlouhý a nestandartní postup při odstraňování závad,
    doporučuji důkladnou kontrolu odvedené práce, jelikož řešení stavebních nedodělků mi připadá jako jednání mrtvého brouka.
    Mi to připadá jako uhrání do konce záruky, přitom odstranění nedostatků není až tak složité cca 1 jedna návštěva ale INFORMOVANÝCH řemeslníků. emoticon emoticon bohužel v podmínkách smlouvy je celkem logická věta,
    investor se zavazuje převzít stavbu, pokud nejsou známy závady bránící jejimu převzetí. (nejedná se o doslovný přepis)

    #66564
    admin
    Správce

    Taky uvažujeme o montovaném domě a pokud se týká poměru cena výkon, tak zatím nejlépe vychází domyzmodulu.cz. Navíc pokud máte rádi volný prostor, velké okna a terasy, tak tohle je ideální řešení.:):):)

    #66565
    admin
    Správce

    Dobry den my mame zkusenosti moc dobre, komunikace s firmou v poradku, stavba probiha a jde videt ze se jedna o kvalitni prace, nebala bych se je zkontaktovat 🙂

    #66566
    admin
    Správce

    Na Abakon si dejte pozor. Raději od nich dejte ruce pryč. Jsou velmi zákeřní… Cokoliv je problém…

    #66567
    admin
    Správce

    Nevím co jste měl nebo měla za problém s firmou Abakon,my s manželem máme naopak velmi dobré zkušenosti,vše proběhlo v naprostém pořádku,bydlíme jsme s nimi pořád v kontaktu .nyní připravují známé ind.projekt a je moc spokojená.

    #66568
    admin
    Správce

    Nevím co Vám Abakon provedl,ale máme domek 4 roky a všechno proběhlo naprosto bez problémů,i když jsem si domek nakreslil sám.Naopak ve všem vyšli vstříc a jsme nadmíru spokojeni.Navíc máme několik známých kteří mají stejnou zkušenost jako my .Pokud bych stavěl ještě jednou -opět by to byl Abakon.

    #66569
    admin
    Správce

    Celkove drevostavby jsou ekologicky zpusob bydleni, coz z keramzitvych zdi je a hlavne ta stavba je rychle postavena, takze pro rodiny co nemaji cas ztracet cas je to nejlepsi. 🙂 A co se tyce firmy Abakon, take jsem neslysela zadne negativni ohlasy od lidi co bydli, ted si o tom hodne ctu pac chceme taky stavet v podobnem duchu.

    #66570
    admin
    Správce

    Sam jste si navrhnul dum? Tak to jste dobry, me by zachranilo to ze ty firmy maji uz sve navrzene projekty, pac v tomhle nemam vubec prestavu

    #66571
    admin
    Správce

    dobrý den.Nehledejte v tom vědu.Jednoduše jsem si načrtnul domek podle vlastních představ a Abakon mi to převedl do reality absolutně bez problémů.4.4 jsme podepsali smlouvu a začali vyřizovat stavební povolení ,koncem července jsme začali stavět a v listopadu jsme bydleli.

    #66572
    admin
    Správce

    Dobrý den, Abakon určitě nedoporučuji!!! Komunikace strašná, vše dlouho trvá. Nedej bože když něco reklamujete nebo chcete kování doobjednat – hrůza, už čekám půl roku a nic. Kdybych to věděla co nás čeká, určitě nikdy více!!! Vím o lepší firmě a daleko profesionálním přístupu.

    #66573
    admin
    Správce

    Já mám s manželkou postavený krásný bungalov Lenka od http://www.domy-oldar.cz/katalog-domu?type=1

    #66574
    admin
    Správce

    To je moc pěkný domek, také zvažuji, že si místo koupě bytu nechám postavit domek a tento se mi hodně líbí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 36)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.