Kuchyňské studio versus obchod

Úvodní stránka Fóra Ostatní Kuchyňské studio versus obchod

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53834
    admin
    Správce

    Ahoj, chystám se zařizovat kuchyň a chtěla bych se s vámi poradit jaké máte zkušenosti s kuchyňskými centry a jejich projekty. Pořád nevím, jestli to není příliš drahý luxus, eventuelně nakolik taková spolupráce s kuchyňským studiem (od prvniho plánu az po realizaci) přijde.

    Priznám se, že jsem v téhle oblasti trošku jako Alenka v říši divů, takže velmi ocením vaše zkušenosti.
    Uvítám i typy na kvalitní kuchyňská centra z Brna a okolí.

    Děkuju.

    #53835
    admin
    Správce

    Dobré kuchyňské studio udělá nezávazný projekt bezplatně.Jinak jsem se setkala i s částkou 600 kč.A výsledek je úplně stejný,jako ten zdarma.Nenech se natáhnout.

    #53836
    admin
    Správce

    Nám právě kuchyni dokončili, realizovala ji firma Gorenje, od prvního návrhu až po montáž a dodatečné úpravy. Spokojeni jsme zatím maximálně, na prodejně byli moc vstřícní a návrh byl zdarma a že s ním teda práce měli až až, protože jsme si furt něco vymýšleli a měnili :-))

    #53837
    admin
    Správce

    Někde už jsem zmínila,že máme kuchyň od SÝKORY,návrh byl opravdu bezplatný,paní maximálně vstřícná,protože taky jsme si navymýšleli…(pračka ve skříni,atd) a teď konečná fáze.Protože jsme si návrh chtěli vzít sebou domů naúčtovali nám 2.000,- v případě,že se rozhodneme pro jejich výrobek,bude částka odečtena z celkové faktury.Tak se i stalo.Byli jsme už rozhodnuti,že kuchyň chceme.Takže jsme si návrh nechali vytisknout i zaslat mailemKuchyň užívám třetím rokem a jsem nadmíru spokojená!

    #19567
    admin
    Správce
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.