Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41075
    admin
    Správce

    Ahoj, jediný velký problém je, že mně do očí lhali (a dle příspěvků i mnohým jiným) . Spíše krize slušnosti a ne ekonomická!

    #41076
    admin
    Správce

    Dobry den, uvazujeme o kuchyni Lozano, mohla bych moc poprosit o fotecku, jak vypada kuchyn ve skutecnosti? Dekuji (VeronikaPulkertova@seznam.cz).

    #41077
    admin
    Správce

    Ahoj Veroniko, tuhle kuchyň si pořídila kamarádka a musím říci že vypadá úplně stejně tak jak ji mají v oresi na internetu. Barvy, úplně všechno odpovídá. Hanka

    #41078
    admin
    Správce

    Nezlobte se na mne, ale já také prodávám zboží vyrobené v polsku a nikdy bych si nedovolil říci svým klientům že je to zboží z polska. Představte si sebe, taky byste to raději nikde neříkal, a navíc, stejně je to jedno, když Vám přinesou zboží na reklamačku, stejně to musíte vyreklamovat, a proč zbytečně klienta odrazovat od toho že je to polské zboží? Dnes je toho tolik polského a lidi o tom ani nevědí. Třeba takový lidl je plný polských a německých věcí a lidi to kupujou a vůbec jim to nevadí. Když se někomu kuchyň líbí, tak je jedno kde to bylo vyrobeno ne?

    #41079
    admin
    Správce

    mám ráda světlou, vše mám doma ve světlých pastelových barvách a přesně tuhle kuchyň mám, jen není moc času v ní vařit. Fakt nemá chybu, a jak už tady píšou opravdu mohu potvrdit že odpovídá vzhled přesně jako na fotografii

    #41080
    admin
    Správce

    Vzhledem k tomu že jsou sponzory pořadu jak se staví sen, tak to asi žádné šunty nejsou, pak je jedno jestli to vyrábí polák nebo čech. Koupil jsem si nábytek v Ikei a bylo na něm napsane made in china, tak se pak v tom vyznejte

    #41081
    admin
    Správce

    Zdraví všechny.
    Zajímavá diskuze.To že se to vyrábí v Poslku..Ehm..Ano,ALE kování je od firmy Blum-Rakousko,PD-egger,dřezy franke,spotřebiče-electrolux,zanussi,AEG (i když je to dnes jedna firma) a whirlpool=5 let záruky…Takže to není jen Polsko.Navíc záleží jak si tam tu výrobu zadají.Najde se i chyba,ale nekupujete kuchyň za půl mega.Nemůžete srovnávat auto za 200tis. s výkonem a výbavou auta za 800tisíc.A ještě k tomu.V polsku maji ted německé linky,které to vše frčí pod tlakem.Něco jak bylo u nás dříve tusculum.Taky mělo nejnovější stroje za nehorázné peníze.Jde jen o to,že je to sériová výroba=nízké náklady a levná prac. síla.Návrhy zdarma=zjistíte cenu a nejste nijak vázáni.Žádná tisícovka a víc,když to chcete vytisknout.Navíc.Zaplatíte 10% a zbytek můžete po namontování,takže máte pořád peníze v ruce…
    Někde jsem četl,že truhlář je levnější.hihi.Kdepak..Nakalkuluje Vám tam vše.Že si nedávno koupil novou pilu,naostřil nástroje,nastavoval stroje a mnohem víc…A to ještě nemáte zaručené,jak to udělá!!!
    Ale každý má vlastní rozum….

    #41082
    admin
    Správce

    No Tomáši, konečně někdo kdo to tady napsal.Je to fakt že vše není jen PL. A každý musí uznat že za ty peníze je to fakt luxus. Rozhodně jsem tím nechtěl říct že by to byly levné šunty to ne. Právě naopak, že za ty peníze je to fakt luxus. A vůbec v dnešní době chce každý vše zaplatit, vždyť jen za návrhy vyhodíte majlant a pak vám truhlář řekne že to stejně neudělá a kdesi cosi, a nebo pokud to udělá tak si za to naúčtuje takovou cenu že budete mít oči na vrch hlavy.

    #41083
    admin
    Správce

    Jo to je fakt, známí si nechali dělat kuchyň u nějakého truhláře, prý že to byl dokonce jejich známý, to jo, známý, chlastal jak duha, naúčtoval si za to nehorázný prachy a dodnes jim nesedí dole sokl, a šuplíky, fakt hrůza.

    #41084
    admin
    Správce

    V Oresi jsem si zakoupil malou kuchyň. Vše bylo navrženo ,,vyškoleným odborníkem,, této firmy… přímo v podkladech jsem měl navržen typ dřezu, který jsem si dle doporučení objednal přes jeden nejmenovaný e-shop. Byl jsem vcelku překvapen po zavolání montážního technika ohledně toho, že dřez nejde namontovat… (nevhodná velikost) … (mimochodem na prospektech firmy jsou fotografie techniků firmy Oresi ve firemních oděvech 🙂 a v realu jim to montuje jiná firma a zákazník platí extra dopravu montéra, instalatéra a elektrikáře… ). Celou záležitost jsem řešil s reklamačním oddělením kde odmítali komunikovat (půl dne trvalo než jsem se po telefonu dostal od telefonistky k jejímu nadřízenému…). Že prý je to má chyba… (měl jsem si prý vše koupit od nich… přitom jenom využitím e-shopu jsem ušetřil cca 10.000,- na soptřebičích, dřezu atd..). Z mého pohledu je to opravdu maličkost ( v podstatě šlo jen o to, že až kolem pojede nějaký ,, Oresi montér,, vyřízne dřez, který jsem si vyměnil za vhodný – toto není prý možno a dopravu je prý nutné platit znovu…) Pokud se problém řeší takto mám vcelku jasno, že příště si kuchyň pořídím jinde… mnohdy jde o maličkosti… chybovat je lidské a je potřeba se k tomu ,normálně, postavit… ne jako tvrdohlavé dítě…

    Honza
    g.gabin@seznam.cz

    #41085
    admin
    Správce

    My jsme si raději vše pořídili rovnou u Oresi.Je pravda že člověk ušetří pár tisíc když si koupí některé věci na internetu, ale tady to vidíte, představa že si koupím dřez který mi tam nebude pasovat a pak se rozčilovat kdo a kdy mi to namontuje. Nedivím se jim že chtějí další montáž zaplatit, chcete namontovat zadarmo něco co ani nedodali nebo není jejich. Hanz

    #41086
    admin
    Správce

    Tak na leták si určitě nebudou dávat fotky pracovníků jiné montážní firmy. To by byla blbost. A kolik firem dává k dispozici své firemní oděvy firmě která pro ně pracuje…

    #41087
    admin
    Správce

    Proč jste si to rovnou u nich nekoupil? Sice jste ušetřil nějakou tu tisícovečku, ale pak Vám to nesedělo, kdo ví jestli jste si koupil vůbec správný dřez. Se nedivte že to chtějí znova zaplatit.Já bych to zadarmo taky nevozil a nemontoval. Arnošt C.

    #41088
    admin
    Správce

    No zrovna mají akci na spotřebiče, tak to doufám do konce dubna stihnem.Už tak tak je to natěsno. Zrovna řeším jak vyřešit volné místo kolem odsavače par, manželka by tam chtěla kolem nějaké poličky nebo něco takového.Máte s tím někdo zkušenosti? Nebo i obrázky? Díky moc Radek

    #41089
    admin
    Správce

    Ahoj, nemáte někdo nějaký návrh z Oresi? Chtěla bych se podívat jen tak pro inspiraci. Díky Monika

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.