Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41060
    admin
    Správce

    No tak jsme si to domluvili na 22.12.2008 přijdou montovat, takže Vánoce už pěkně v novým. 🙂

    #41061
    admin
    Správce

    Mě se líbí Gorenje kuchyně, má prosím někdo zkušenost?? Děkuji Petra

    #41062
    admin
    Správce

    Ahoj, sousedi si koupili kuchyň od gorenje,a ta montáž to byl děs a hrůza, namontovali jim prvně skříně a pak dlouho čekali na dvířka, a pak když se dočkali tak se jim pokazila vestavěná lednice, byla už v reklamaci několikrát, ale žádná sláva, sama od sebe přestane chladit. Nejsou z toho moc nadšení.

    #41063
    admin
    Správce

    Hurá tak my máme novou kuchyň byli nám ji namontovat včera. Už před svátky jsme vyrvali tu starou a zedník to trochu upravil, a včera už jedem pěkně v nové. Stědrovečerní večeře se konala v restauraci tak si to děti náramně pochalovaly, protože nemusely umývat nádobí.

    #41064
    admin
    Správce

    To se máte, nám to vyjde na montáž až po novém roce

    #41065
    admin
    Správce

    my sme koupili super kuchyň i se spotřebičema – sklokeramická deska, trouba, myčka, digestoř a vestavná lednice za 23 tisíc!!!! Je dřevěná a nádherná, parádní, za ty peníze by sme se na lepší nikdy nezmohli, tahle je použitá ale super. Prodávaj to na http://www.kuchyn.webnode.cz/ a maj rustikální i moderní a fak slušný ceny

    #41066
    admin
    Správce

    my sme koupili super kuchyň i se spotřebičema – sklokeramická deska, trouba, myčka, digestoř a vestavná lednice za 23 tisíc!!!! Je dřevěná a nádherná, parádní, za ty peníze by sme se na lepší nikdy nezmohli, tahle je použitá ale super. Prodávaj to na http://www.kuchyn.webnode.cz/ a maj rustikální i moderní a fak slušný ceny

    #41067
    admin
    Správce

    No jo, ale to jsou kuchyně z Berouna u Prahy, a to je jaksi od jižní moravy pěkný kus. Dívala jsem se teď na to a je tam jen jeden typ kuchyně, a fotogalerii mají taky nějakou divnou, jsou tam nafocené jen části a ne celá kuchyň.

    #41068
    admin
    Správce

    Jsem zvědavá jakou udělá oresi novoroční akci.Možná že se letos dočkám konečně nové kuchyně, tu co máme to je hrůza děs.Plechový komunistický výtvor 🙁

    #41069
    admin
    Správce

    Taky se mi ta cena nezdá, vždyť jen ty spotřebiče stojí skoro polovinu.

    #41070
    admin
    Správce

    Ahoj jen bych chtěl upozornit, že to nění výrobce, ale prodejce Polských kuchyní.

    #41071
    admin
    Správce

    ahoj Oresi nejsou čeští výrobci, ale prodejci Polských kuchyní.

    #41072
    admin
    Správce

    Oresi u mne ztatili důvěru tím, že lžou že to nejsou POLSKÉ kuchyně.
    Protože vím, že Oresi jsou prodejci kuchyní vyrobených v Polsku, tak mně takové tvrzení odradilo.

    #41073
    admin
    Správce

    Ahoj pse filipse :-), moc se mi líbí kuchyně carmen, mají na ni teď novoroční akci 5475 za metr. Moc hezká kuchyň. Máte ji někdo? Myslíte že bych si vybrala dobře?

    #41074
    admin
    Správce

    No a? To přece nevadí, ukažte mi v dnešní době něco co je opravdu jen ryze české? Nic, tedy skoro vůbec nic. A pokud ano,tak se podívejte na tu cenu. Při dnešní krizi, by si ryze české výrobky nemohla dovolit většina z nás. Nemám pravdu? Nina

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.