Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41045
    admin
    Správce

    Tak jsem narazil na super vychytávku a chci se s Váma o to podělit. Myslim, ze neco takovyho by nemelo chybet v zadny kuchyni. Namisto klasickych zasuvek mate na zdi elektrickou listu, ve ktere je drazka. Do teto drazky je mozne zastrcit adapter a vytvorit si tak zasuvku v kteremkoliv miste listy. Adapter muze zustat v liste nebo ho zase jednoduse vyndate a ulozite, takze na zdi je jen krasna lista. Podrobnosti muzete najit na strankach vyrobce http://www.eubiq.com nebo primo u prodejce pro CR http://www.prodix.cz, kde je i eshop!!!

    #41046
    admin
    Správce

    Ahoj, no nám přišli ve sjednaný termín, sice ne přesně na hodiny jak bylo domluveno, ale vzhledem že to bylo odpoledne v 16:00 a jak známo ve městě je zácpa jako blázen tak se to dá pochopit :-), no a zkoušeli jste tam zajít? Třeba se něco stalo a oni fakt nemohli, člověk nikdy neví.

    #41047
    admin
    Správce

    Teda, třeba ji ten pán asi hodně naštval a potřebovala si vylít zlost na vás, ale víte jak, člověk toho má kolikrát v práci až až. Ve kterém městě to bylo?

    #41048
    admin
    Správce

    Asi ano, sama pracuju s lidma a vím jaký to je, ale ač jsem sebevíc vytočená, tohle bych si nedovolila…ne v dnešní době, kdy existuje konkurence na každým rohu a zákazník se může sebrat a jít jinam. Mohlo to prostě jít říct „normálně“…Nehledě na to, že je to jejich špatná vizitka…pokud mi nejsou schopni poradit nebo udělat návrh tak, aby byl v pořádku (tak jak jsem si ho sama navrhla se všema skříňkama a s jednou troubou), tak pak tam hold musím otravovat častěji….Byla to pobočka v Hradci Králové…

    #41049
    admin
    Správce

    No my s návrhama neměli problém, taky nám jich dělali několik než jsme si opravdu vybrali ten pravý, my si tam tu kuchyň pak nechali i udělat, a třeba si o vás myslela že Vám jde jen o návrhy.

    #41050
    admin
    Správce

    No to je možný, na druhou stranu to si pak může myslet o každým zákazníkovi, že jde jen pro návrh….Asi by mě ani nenapadlo jít do kuchyňskýho studia jen pro návrh, protože dnes návrh udělá už kdejakej truhlář, každý kuchyňský studio má jiné rozměry skříněk, takže je dobrý si návrh nechat udělat přímo tam, kde plánujete kuchyň odebrat a hlavně na internetu je spoustu volně dostupných programů na návrh kuchyně, takže kdybych měla zájem jen o návrh, rozhodně se nebudu obtěžovat a vytvořím ho pěkně v klidu doma…Kuchyň si samozřejmě objednáme, ale rozhodně ne přes Hradec. Ovšem kdyby bylo po mým, tak o týhle firmě nechci už ani slyšet…:X ale že po mým není a ta kuchyň sem i vážně líbí, tak to hold zkousnu:D

    #41051
    admin
    Správce

    Nevím jak Vy, ale já už bych tam do prodejny zašla, ono je pravda že se fakt může stát cokoli, třeba je to pravda, i když kažný na to máme svůj názor.

    #41052
    admin
    Správce

    Zjistili jsme s manželem že v Oresi mají do konce roku akci na spotřebiče zanusi, tak to snad stihnem 🙂

    #41053
    admin
    Správce

    Ahoj, jo my se na to taky koukali, ale ještě jsme tam nebyli, tak snad to zanussi do konce roku stihnem. Ušetříme určo minimálně 10 tisíc. Tomáš a Silva

    #41054
    admin
    Správce

    Tak to já chci to ARDO, mám doma pračku, a tahle značka v kuchyni není taky špatná.
    Kája

    #41055
    admin
    Správce

    Jak víte že mají akci do konce roku?

    #41056
    admin
    Správce

    Mají to na netu, přímo na jejich stránkách a je tam toho víc než jen zanussi nebo ardo.

    #41057
    admin
    Správce

    Já mám taky kuchyň z Oresi, ale spotřebiče bych si tam nekoupil. Výhodně vychází pouze celý set, jinak je to předražené a navíc ne každému vyhovuje daná kombinace.

    #41058
    admin
    Správce

    No tak zas taková hrůza to tam není, navíc my zrovna chcem ten komplet spotřebičů, takže se nemusíme moc starat.

    #41059
    admin
    Správce

    Tak co? Kdy Vám přijdou montovat tu kuchyň?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.