Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41031
    admin
    Správce

    Tak já bydlím sám a mám velmi malou kuchyň, a i když sem si přečetl hodně přízpěvků na jiných serverech tak mi to nezabránilo tomu abych si vybral. Líbí se mi Tenera Lozano. Myslím že je ideální co se týče designu je vhodná. A ta cena je taky o dost rozdílná než to co mi nabídli u Koryny. Jsem zvědav, ještě to budu muset obejít a zařídit.

    #41032
    admin
    Správce

    A mohu se zeptat na kolik vás vyšla carmen nám ji spočítali na 160 tis a tak nevím jestly ta cena odpovídá. A máte nějakou fotečku? 🙂

    #41033
    admin
    Správce

    Dobrý den, dneska se chci stavit v prodejně Oresi nechat si udělat návrh, původní nadšení díky některým příspěvkům sice lehce opadlo, ale i tak si za výběrem Oresi zatím stojím. Jen se chci zeptat…Líbí se mi kuchyň Tenera, ale mám trošku strach ,že na té tmavé bude vše vidět (prsty apod.). Nemáte s tím někdo zkušenosti? Viděla jsem ji i na prodejně a dvířka měla opravdu opatlaná a nejsem si jistá, zda to něčím utřete…proto bych spodek volila ve světlé barvě (vanilka) a vršek v tmavé (tam děti nedosáhnou:-). Díky za každou zkušenost.

    #41034
    admin
    Správce

    Pochopila jsem to správně že chcete přesně barevný opak? Tmavé desky jsou fajn. Fakt na tom nejsou vidět dobky. Samozřejmě větší věci ano :-). A utřít patlance? Když použijete klasickou švédskou utěrku tak ji určitě upatlanou mít nebudete. Napište pak jak to dopadlo, tahle kuchyň se mi taky líbí, jen si to nedokážu představit že barvy budou naopak. Veri

    #41035
    admin
    Správce

    Tak to dopadlo nakonec tak, že jsme se rozhodli pro úplně jinou kuchyň(;)teda ne že bych to nečekala….Sama paní na prodejně říkala, že si barevnou kombinaci naopak nedovede moc představit, podle jejích slov jsem pochopila, že to asi snad ani nenabízej a potvrdila, že sice jde vše utřít, ale obtisky jsou na té tmavé vidět daleko víc než jinde. Teď už jen zvolit návrh…máme totiž v kuchyni dvě okna a už si s tím po nocích lámu hlavu týden??-(

    #41036
    admin
    Správce

    To se mi taky líbí, původně jsem myslel že si nechám udělat jen návrhy zdarma, ale nakonec to bylo komplet i s kuchyní.

    #41037
    admin
    Správce

    Ahojky, nerozumím tomu, zařizoval to manžel, takže snad tady nenapíšu nesmysl. My máme klasický pult se skříňkama nad. Moc hezké. Je dlouhá necelé 4 metry. A vyšla nás na cca 175 tisíc. Ale vím že tam manžel za něco připlácel. Nevím za co, zařizoval to on, já jen vybrala typ. Návrhy vím že udělali zdarma. Nevím jestli Vám to pomůže. Co se týče údržby tak je to celkem v klidu. Na prodejně je to vždy upatlané. U nás doma je to v klidu, stačí jen utřít, spíše mám problém že takové ty malé drobečky a tak si na tom hned nevšimnu. Takže drobný nepořádek na tom není rozhodně vidět.

    #40956
    admin
    Správce

    Náhodou, proč ne? Viděla jsem to někde na internetu na obrázku, někdo si to nechal udělat přesně opačně, i když mi se líbí více ta původní verze.

    #41038
    admin
    Správce

    Chtěla bych se ještě zeptat…kolik návrhů Vám v Oresi dělali než jste našli tu konečnou verzi kuchyně? Při první návštěvě jsem vůbec netušila co vlastně chci, měla jsem za to, že mám stále moc času, ale elektrikář na mě vytáhnul, že potřebuje přesný rozpis skříněk a spotřebičů (kvůli bodovkám apod.), takže jsme vybrali kuchyň a tak nějak jsem doufala, že mi s návrhem pomůžou…při druhé návštěvě jsem již předložila vlastní návrh, bohužel to pořád nebylo ono a při poslední návštěvě jsem požádala prodávajícího, zda mi může udělat rovnou návrhy tři. Vyhověl…jenže pořád to prostě není ono…teď už vím, jakým směrem se ubírat a budeme upravovat už jen horní skříňky, ale zase je spoustu možností, takže to ještě na takový 3-4 návrhy vidím…jsem hrozná, mám špatnou představivost, těžko se rozhoduju, takže si se mnou docela užijou…jen se chci zeptat, zda je na tom někdo podobně a proběhlo to bez problémů:D

    #41039
    admin
    Správce

    Ahoj, tak to jsem byla na tom úplně stejně, věděla jsem že chci kuchyň, ale jaksi jsem nevěděla jak by měla vypadat. Prvně jsem si vybrala typ, a pak už jsme předělávali jen návrhy. Pán co tam byl na prodejně tak byl celkem v pohodě i když chvílema jsem si říkala že jestli budu chtít ještě něco změnit tak to asi vzdá. Těch návrhů bylo hodně, už si nepamatuju kolik. Postupně jsme to nakonec zvládli, ovšem my si tam pak tu kuchyň nechali dělat.

    #41040
    admin
    Správce

    Jo tak my si tam nechali dělat cca 3 návrhy a každý byl úplně jiný. Pán byl velmi ochotný a bez problémů.

    #41041
    admin
    Správce

    Já tam byl jen jedenkrát a hned bylo vymalováno, nabízel nám v programu na shlédnutí více variant ale nám se líbila hned ta první co navrhnul. Takže nebylo co řešit. 🙂

    #41042
    admin
    Správce

    No, tak to jste měli štěstí. Já měla pět návrhů a když jsem chtěla další dva, tak jsem vcelku hustě byla upozorněna, že tahle tedy ne, že dělají maximálně 2-3 návrhy. A že další návrh je už vážně poslední. No slečna byla vcelku nepřijemná, je pravda, že pán přede mnou si nebral servítky, takže si třeba na někom musela zchladit žáhu zase ona a hold jsem to zrovna byla já. Z toho jednání jsem byla dost v šoku, protože si nekupuju věc za korunu a navíc když nejsou schopni poradit a návrh nakreslit dle mých požadavků, pak nezbývá nic jinýho než se hold přemoct a vypotit návrhů víc. Každopádně poslední návrh přišel, z požadovaných změn bylo provedeno jen něco málo, dala si tam vlastní skříňky a dokonce i dvě trouby pro jednu kuchyň…to jsem měla zřejmě za trest, že jsem si dovolila něco chtít. Kdyby se mi ta kuchyň tak moc nelíbila a kdybych na to nepospíchala, tak na oresi rovnou zapomenu. Nakonec jsem navštívila jinou pobočku, kde měli úplně opačný přístup a po jedné dvacetiminutové návštěvě jsem se dozvěděla víc informací a rad než za celý 4 návštěvy v původní pobočce. Ať žijou profesionálové!:D

    #41043
    admin
    Správce

    my máme kuchyň objednanou 7 týdnů.minulý týden byl termín dodání.celý týden nám slibují,že ráno kolem 8 budou u nás.i ráno nám sdělili,že už vyjíždějí.stále nic.máme 5 den dovolenou.dnes zatím nic.jednou nabourané auto,potom jim auto nepřistavili,teď už má dokonce prodejce v obchodě školení a opravdu tam není.telefony nám truhláři neberou.kuchyně není z nejlevnějších,jsme bezradní.byli vstřícní a ochotní.už je zase 8:40.lidi pozor.nestojí to za ty nervy.frýdek

    #41044
    admin
    Správce

    Myslíte,že se dočkáme?čekáme a čekáme.oni slibují a slibují.peníze v háji a kuchyně nikde.přišli ve sjednaný termín?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.