Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41016
    admin
    Správce

    Ahoj Ervulfe, já jsem si nechal navrhnout kuchyň od Oresi, zaplatil jsem ji a nechal si ji namontovat. Nevím o tom že by mi dělníci nenamontovali dvířka a podobě jak se stalo Vám. Docela také nechápu že až při předání zjistíte že Vám tam něco chybí, to jste je nechal v te kuchyni samotné? Jsem sice chlap, ale tohle také nechápu, jak Vám může něco chybět, chyba možná nebude jen v dělnících, ale také i někde jinde. A vyřizování reklamace 3 měsíce, to opravdu no coment.

    #41017
    admin
    Správce

    Ahoj Vsichni,
    ono to jaksi pri převzetí nejde zkontrolovat, protože to všechno prijde v krabicích, no a jestli jednotlivá prkýnka nejsou poškrábaný zkontrolovat nejde. My jsme tu nehoráznou částku za montáž dát nechtěli, takže ted skládáme sami, jsme u druhého šuplíku, u prvního je kaz na čele, druhý nejde podle návodu složit, asi to budemem muset řezat je moc dlouhý, po všech komentářích „hýřím optimizmem“ takže jsem na zbytek zvědavá. Držím si palce, snad to dobře dopadne.

    #41018
    admin
    Správce

    Ahoj lidi, tak už máme konečně vybranou kuchyň, takovou do oranžova, zní to hrozně ale bude krásná. Oresáci to budou montovat za 3 týdny, tak jsem zvědav. Ale už se moc těším. Čaues Honza

    #41019
    admin
    Správce

    Ahoj Hedviko, já si vždy když mi něco přijde domů překontroluji, balík rozbalím a zkontroluju jestli je vše v pořádku, měla jste jim říct ať si počkaj. A s tím řezáním, možná se na návod špatně díváte a nebo máte návod na jiný šuplík. Nikdo by si nedovolil dát do jednoho balíku různé součástky. Zkuste pohledat, Uvidíte že vše bude ok. Zdraví Honzík

    #41020
    admin
    Správce

    Ahoj Hedviko, já si vždy když mi něco přijde domů překontroluji, balík rozbalím a zkontroluju jestli je vše v pořádku, měla jste jim říct ať si počkaj. A s tím řezáním, možná se na návod špatně díváte a nebo máte návod na jiný šuplík. Nikdo by si nedovolil dát do jednoho balíku různé součástky. Zkuste pohledat, Uvidíte že vše bude ok. Zdraví Honzík

    #41021
    admin
    Správce

    Ahoj Honzo, my s manželem jsme od Oresi koupili kuchyň rodičům na chalupu, místo té „komunistické“ plechové. Ze začátku nebyli moc nadšeni že budou mít jinou kuchyň na kterou nejsou zvyklí, ale teď jsou spokojeni.

    #41022
    admin
    Správce

    No, my taky s manželem si montovali sami kuchyň, a taky to vypadalo. Můj názor je že je lepší přenechat to profesionálům. My taky špatně koukali na návod a mysleli si že nám špatně dodali součástky a díly. Byla to síla. Nakonec jsme zašli na pobočku a montážníci přijeli za 2 dny. Sice jsme museli něco málo doplatit ale složili kuchyň tak jak měla být. My bychom to taky nezvládli.

    #41023
    admin
    Správce

    Ahojky nemáte někdo kuchyň Carmen? Uvažuji také o kuchyni od Oresi ale právě nevím zase nechci kuchyň za statisíce. Může mi někdo povědět jestly nejsou kuchyně drahé a o jakých cenách se asi pohybují. máme novostavbu a potřebuji udělat kuchyň na míru a tak mám dylema poraďíte mi někdo prosím? (8)):S

    #41024
    admin
    Správce

    Kdybych tenkrát věděl kolik s tou montáží je práce tak bych si tenkrát připlatil a přenechal to profíkům, myslel jsem že se konce ani nedožiju. Hrůza děs, jestli můžu z vlastní zkušenosti doporučit tak montáž fakticky přenechejte profesionálům. Přece jen montují kuchyně častěji než my co si ji koupíme.

    #41025
    admin
    Správce

    Ahojky, tu Carmen má kamarádka. Mají rodinný dům a hodně prostoru tak to tam vypadá moc hezky. Navím jak s údržbou to bych se musela zeptat. Je moc hezká taková přírodně hnědá. Má tam k tomu tmavou pracovní desku, vypadá jako mramor. Jo a jestě tam má takový oddělený bar. Vypadá to moc dobře a nad barem má skleničky. Je tam radost přijít na návštěvu. Moc hezká, ale kolik stála to nevím, jen že jim to prý nabídli o dost levněji než jinde. Žanka

    #41026
    admin
    Správce

    Proč se s tím drbat když to může udělat někdo jiný? Když už kuchyň tak se vším všudy ne? Tolik peněz ta montáž nestojí. Na rozdíl od jiných firem.

    #41027
    admin
    Správce

    děkuji za odpověď já o ní taky totiž přemýšlím,nechala jsem si od nich udělat návrh a je to moc pěkné ale cena vyšla na 160 tis. tak nevím jestli je to hodně nebo ne,máme vše vestavěné a jen spotřebiče vyšly na 80 tis. A ten bar by mě zajímal jak to mají udělané pro inspiraci,je možné sem nějak dostat fotečku? (8))

    #41028
    admin
    Správce

    Carmenka vypadá dobře, mám ji doma, můžu doporučit. Jednoduchá na údržbu.

    #41029
    admin
    Správce

    Ahoj, tak už u nás byli konečně namontovat tu kuchyň, no lidi fakt paráda jsem nadšen. Sice jim to trvalo ale fakt super. Až přijedou děcka z intru tak jim řeknu aby to fotli a dám tu pak příště obrázek. No prostě bomba. Navíc neumím si představit že bych to montoval sám na koleně, to by fakt nešlo. Honza

    #41030
    admin
    Správce

    Fotku bohužel nemám a kdo ví kdy tam zase půjdeme, u nás je to trochu složitější. Ale zkusím vám to trochu popsat. Mají kuchyňskou linku klasicky do L a kratší stranu mají pod oknem. Vypadá to velice pěkně. No a k tomu L mají navíc úplně zvlášť dodělaný bar, tak že tam je další prostor na skřiňky. Navíc když k nim příjde návšteva, tak se můžou posadit k jídelnímu stolu, protože do toho zbylého prostoru, který je jaksi nepravidelný už nešlo nic dát. Nebo se posadit normálně k baru, a vlastně kamarádka běhá u linky a oni sedí pohodlně u baru. Ten bar je udělaný jako samostatná část kuchyňské linky, jen navíc nad pracovní desku je ještě přidělaný takový docela vysoký schod (barová plocha) u toho mají vysoké židle. Navíc na te pracovní ploše se dá normálně pracovat. Mně osobně se to hodně líbilo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.