Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41001
    admin
    Správce

    Ahoj Betty, bohužel, jsme rodina co ještě žije určitým způsobem v pravěku, takže nemáme foto té naší, ale pokusím se říct někomu aby nám to vyfotil a dám Vám ji tady. Ale určitě se na ni zajděte podívat do studia, určitě ji tam budou mít vystavenou, je fakt super. Ahoj Vendulka

    #41002
    admin
    Správce

    Ahoj, nemůžu si pomoct, ale znám spoustu lidí co si pořídili kuchyň od Oresi a jsou spokojeni, neznám nikoho kdo by na ně tak nadával jak se píše v těch článcích, a to jsem se ségrou v prodejně byla tolikrát dělat návrhy protože si tam neustále něco vymýšlela že jsem se spíše divila že oni nevyhodili nás., A v prodejně jsem taky neviděla nikoho že by tam byl něco reklamovat nebo si tam byl dokonce stěžovat. Taky si tam udělat kuchyň ale asi až příští rok. A myslím že je z čeho vybírat. Nazdáááár Andrejka

    #41003
    admin
    Správce

    !!!!!!!!!!!ORESI NEBRAT!!!!!!!!!!!!! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE ORESI!!!!!!!!!!!!!!!!!(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)

    #41004
    admin
    Správce

    Nechala jste si namontovat novou kuchyni od firmy Oresi? Asi ne protože by jsete věděla oč se jedná. Měl jsem totiž stejný problém. Teď budeme zase řešit reklamaci, která tvá již od namontování 2.5.2008 nyní je 8.8.2008. Vy co tady píšete jak je to jednoduché….“neumíte si překontrolovat kuchyň?“…. ale ty zástupce co so pan Kliment zaměstnává si asi musí moc dobře hledat. Hlavní kritérium je umět lhátr a vymýšlet si co nevěrohodnější výmluvy. Kdyby přijely dvířka každý pátek co nám byly slibovány tak máme nové kuchyně dvě, možná tři.:X:X:X:X

    #41005
    admin
    Správce

    Ahoj Terezo, ráda bych tě k nám pozvala podívat se, jek může mít někdo nedodělanou kuchyň-stane se to asi takle: namontují ti kuchyň a chtějí odejít, ty je ale nenecháš jen tak jít a jdeš si to překontrolovat-zjistíš, že chybí dvířka, jiná dvířka jsou poškozená, tak tedy s montážním dělníkem sepíšeš protokol na koleně, protože u sebe nemá nic oficiálního a je ti slíbeno, že do týdne bude vše OK, njn, ty sis kuchyň nechala namontovat 2.5. 2008 a chybějící dvířka to dojdou až na začátku července….mezitím se objeví další závady a tak zástupce firmy přestane raději odpovídat na maily, pošle ti reklamační list, kde jsou vypsané úplně jiné závady a nebere ti telefony…no nic řekneš si, kuchyň Tenera vs. Luzano je sice krásná, ale asi by si měla reklamaci trvající déle než tři měsíce měla překontrolovat ČOI…tolik moje zušenosti s Oresi a pokud se něco nehne do konce týdne tak se můžou těšit na pokutu od ČOI, ne první…že…Míru zdar

    #41006
    admin
    Správce

    Ahoj Betynko, chtěla jsem ti tady nahrát foto té naší suprové kuchyňky ale nějak mi to tady nejde, asi budu muset počkat na syna až se vrátí z prázdnin, já jsem asi nějaké nemehlo. :(( Hana

    #41007
    admin
    Správce

    Ahojky, omlouvám se ale nějak to nedokážu pochopit, já mám linku od Oresi, a namontování a kontrola po namontování proběhla v pořádku. Neměli jsme nic poškozeno nebo že by nedejbože něco někde chybělo. Je to docela síla co tady píšete. Jo a máme ji z Prahy 7. Hanka

    #41008
    admin
    Správce

    Můžete mi prosím napsat ze které prodejny to máte? tedy vlastně nemáte? Z Prahy asi ne že? Díky za odpověď. Hanka

    #41009
    admin
    Správce

    Pan Kliment je ze kterého města?

    #41010
    admin
    Správce

    Nevim, nevim, ještě že my ji máme v pořádku. :))

    #41011
    admin
    Správce

    My máme kuchyň od Oresi ze Zlína a montážníci nestáli za nic.Jejich šéf posléze po x uregencích závady začal opravovat a pak zdechl pes ,zbytek nedodělal a to trvá od prosince. Na výměnu nesprávných dvířek jsme čekali půl roku.Chtěli jsme kuchyň a tak ji máme.Vizuálně vypadá,leč nevím kolik vydrží -závady se neodstranily a už neodstraní.Záleží na lidech a jak si cení zákazníkůNelíbí se mi definice -máte levnou kuchynˇco byste více chtěli,za 170 tisíc není tak moc levná.

    #41012
    admin
    Správce

    Ahoj Zdeničko, my si taky pořídili kuchyň z Oresi ze Zlína, stála nás 105 tisíc, je parádní, co se týče dělníků tak celkem v pořádku, jak chlapi, sice jim to trochu trvalo ale to asi všem chlapům.

    #41013
    admin
    Správce

    Ahojky, my si nechali zkalkulovat kuchyn u Koryny a kuchyň nic moc nám nabídkli za 210 tisíc, hrůza, protočily se mi panenky když jsem to slyšel. Pak jsme si zašli do oresi a tam nám nabídli něco podobného za 150 000 takže rozdíl docela markantní, jo a ještě nám udělají návhy zdarma. Takže my jsme se rozhodli. Je to jasné. Navíc máme atypický tvar kuchyně, nemáme tam nikde pravý úhel, takže si opravdu u těch návrhů s náma užijou.

    #41014
    admin
    Správce

    Jo to jsou ceny co? Nám nabídli u sykory kdysi taky pidi midi kuchyň cca za 200000, tak sem řekl že děkuji nechci, a teď máme kuchyň od oresi za 120000 a stálo to za to. Rozhodně je to jiná cena. Problém nebyl, ani s montáží natož že by něco nedodali. Nemůžu si stěžovat.

    #41015
    admin
    Správce

    Ahoj Ervulfe, já jsem si nechal navrhnout kuchyň od Oresi, zaplatil jsem ji a nechal si ji namontovat. Nevím o tom že by mi dělníci nenamontovali dvířka a podobě jak se stalo Vám. Docela také nechápu že až při předání zjistíte že Vám tam něco chybí, to jste je nechal v te kuchyni samotné? Jsem sice chlap, ale tohle také nechápu, jak Vám může něco chybět, chyba možná nebude jen v dělnících, ale také i někde jinde. A vyřizování reklamace 3 měsíce, to opravdu no coment.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.