Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 541. až 549. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41495
    admin
    Správce

    :X:X:X KDYŽ PTÁČKA CHYTAJÍ, PĚKNĚ MU ZPÍVAJÍ. Po podpisu Kupní smlouvy a zaplacení 75.000,- se hra otočila. Začalo to nedodáním spodní rohové skřínky, dále špatné rozměry obkladového skla a led-pásek,kt. jsme dostali jako bonus, byl o 30cm kratší. Přesto se nám podařilo linku po 3 týdnech zkompletovat. Rohová skřínka přišla, led-pásek jsem si koupil jinde (u Oresi 1.000kč) elektro 400kč. Místo obkladového skla (Oresi – 6.200kč) jsem koupil obklad cca. 2.000,-
    Po půl roce používaní linky, došlo k poškození pracovní desky. Při pokusu o reklamaci, předložení fotodokumentace, nám byla reklamace zamítnuta aniž by se kdokoliv přišel osobně podívat na prac.desku. Přesto došli k závěru, že případ byl řádně prošetřen a vzniklou škodu jsme si způsobily nesprávním ošetřováním. Mimochodem ošetřovali jsme ji jarem. Jako bonus jsme od Oresi dostali pojištění záruky na 7 let od České pojišťovny, s kterým si můžeme vytřít….. protože se vztahuje jen na ochotu zaměstnanců reklamaci řešit. Kam Polák přijde, tam tráva neroste. (_)(_)(_)8o)

    #41496
    admin
    Správce

    :X:X:X KDYŽ PTÁČKA CHYTAJÍ, PĚKNĚ MU ZPÍVAJÍ. Po podpisu Kupní smlouvy a zaplacení 75.000,- se hra otočila. Začalo to nedodáním spodní rohové skřínky, dále špatné rozměry obkladového skla a led-pásek,kt. jsme dostali jako bonus, byl o 30cm kratší. Přesto se nám podařilo linku po 3 týdnech zkompletovat. Rohová skřínka přišla, led-pásek jsem si koupil jinde (u Oresi 1.000kč) elektro 400kč. Místo obkladového skla (Oresi – 6.200kč) jsem koupil obklad cca. 2.000,-
    Po půl roce používaní linky, došlo k poškození pracovní desky. Při pokusu o reklamaci, předložení fotodokumentace, nám byla reklamace zamítnuta aniž by se kdokoliv přišel osobně podívat na prac.desku. Přesto došli k závěru, že případ byl řádně prošetřen a vzniklou škodu jsme si způsobily nesprávním ošetřováním. Mimochodem ošetřovali jsme ji jarem. Jako bonus jsme od Oresi dostali pojištění záruky na 7 let od České pojišťovny, s kterým si můžeme vytřít….. protože se vztahuje jen na ochotu zaměstnanců reklamaci řešit. Kam Polák přijde, tam tráva neroste. (_)(_)(_)8o)

    #41497
    admin
    Správce

    Ach jo, lidi to nečtete recenze? Není Vám podezřelá „záruka“ 7 let ? není Vám divné, když někdo dává slevu ze slevy, běžně prodává s 50-ti % „slevou“ ? Ale vždycky se najde dost těch, kteří uvěří – a to jsme prý národ ateistů………..

    #41498
    admin
    Správce

    Osteoartritis – jalan pintas mengatasi cacat! Bagaimana cara menyelamatkan diri dan menghilangkan rasa sakit? Perawatan ini akan membantu untuk memulai kembali mekanisme biologis, termasuk regenerasi sel yang rusak. Imove Komposisi, Harga, Bpom

    #41499
    admin
    Správce

    já jsem v brně v Oresi kupovala a dobrý, místní truhláře jsem taky obcházela ale vyšlo mě to líp u nich, a s montáží to nebylo špatný, sice mi přišli trochu pomalí ale všechno dodělali

    #41500
    admin
    Správce

    Koupili jsme si oresi před rokem, dali jsme si to jakoby k výročí a do té doby teda nádhera. Občas teda kuchyň ovládne nepořádek, ale když jí vygruntuju, tak je úplně topíková.

    #41501
    admin
    Správce

    Tak jsem si s kuchyní Oresi pěkně naběhla. Mám ji 6 let. Lišty u spodních dvířek se odlepují a teď mi odešel pojezd na drátěný program. I když reklamuji 7 let záruky, tak mi reklamaci neuznali. Pokud se na ni chcete dívat a nevařit, tak je fajn
    Oprava drátěného programu by mě podle nich vyšla na 3500…neskutečný

    #41502
    admin
    Správce

    Do té doby, než pošlete 90% peněz předem (a nemáte doma ani šroubek), je přístup profesionální. Dál už je to horší – od jejich chybného zaměření podle kterého máme špatně obklad, po čekání na finální nedodělky cca 1 rok, až po okamžité zamítnutí reklamace…prý máte na spotřebiče záruku 5 let, kecy v kleci.

    #41503
    admin
    Správce

    From Showgirls to Cats, The Golden Raspberries have been ‚celebrating‘ terrible movies for four decades. Are they harmless fun – or past their sell-by date, asks Nicholas Barber.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 541. až 549. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.