Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41480
    admin
    Správce

    Korpus je vyrobený v Poľsku na linke a je náchylný na opotrebnie a dýha sa odliepa. Ak chcete kvalitu hľadajte kuchyňu na mieru s ABS hranou. Keď som zazrel odlepenú dýhu a opýtal som sa montéra čo to je ani sa len an to dobre nepozrel či to nespôsobil on pri montáži a odvetil. Do je z výroby. Fajn Ked som však zazrel ako mu vypadla uchytávacia šróba na skrinku na čo mi povedal že tam nemusí byť, že ju drží druhá šróba už som vedel že toto nie sú pedanti, ktorý Vám namontujú precízne kuchyňu do bytu. Rohová skrinka sa prevrtávala 3x lebo ju nevedel zamerať a dobre osadiť. Zistil som že mám v byte amatérov a sen o krásnej kuchyni sa rozplynul. Úchyty vrchných skriniek sú robené tak aby ich rýchlo a jednoducho namontoval montér nie aby Vám držali naveky. Toto Vám potvrdí každý stolár. Kuchyňu montovali dva dni a na druhý deň ešte o 11 v noci flexkovali, čo si najviac odniesli susedia. (v paneláku ) Ich to netrápilo potrebovali vypadnúť a urobiť si čiarku za montáž a nevracať sa. Krytky v dvierkach na maskovanie skrutiek neboli všade, lebo ich mali málo, nedoniesli si potrebné množstvo. V obyvačke sa rozložili úplne všade a keď som zistil že si poopierali polička na novú sádrovú stierku, ktorá bola 2 dni namalovaná a oškreli ju, že som ju musel opravovať a nanovo malovať srdce prešlo na tep 180. Popravde keby som nemal tu kuchyňu vyplatenú asi by som ich vyhodil, ale keď niečo zaplatíte predom a stane sa Vám takéto niečo ste nahratý. Po montáži som sa telefonicky dohodol s preda

    #41481
    admin
    Správce

    Po montáži som sa telefonicky dohodol s predajcom že mi pošle chýbajúce krytky, lebo ich len tak ľahko v danom odtieni a veľkosti nezoženiete. Skúste si tipnúť či prišli? Dodnes nič.
    Kuchňa zmontovaná, na oko OK ale chýbaju jej drobnosti, čo za XX tisíc EUR je neprípustné. Záver je ORESI nekupovať. Kvalita materiálu nikde ide o úplne normálny štandart a ten korpus v Poľska je ich veľkou slabinou. Vidieť stolára s praxou pri montáži kuchyňe ORESI a takto to odovzdať je hanba ORESI a môj omyl.
    Dopručujem pre toho kto chce investovať do EURá vôbec neoslovovať ORESI, ale popýtať sa v okolí na dobrých stolárov čo robia kuchyne a radšej s jemným príplatok si dať spraviť zákazku na objednávku. Neplaťte im dopredu nič okrem malej zálohy a až po montáži doplatok. Môžu Vám dať najkvalitnejší materiál, ale keď Vám zlyhá montáž kuchyňa je nazmar.

    #41482
    admin
    Správce

    Šunt! Po třech letech na vyhození.

    #41483
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    Jako truhlář jsem byl požádán o montáž kuchyně Oresi. Teď se již nedivím, že montáž trvá i několik dní. Skříňky jsou v rozloženém stavu, pracovní desky bez přesných délek a případných spojů. Vše se upravuje u zákazníka (znamená to i hodně řezání na místě, ale když to někomu připadá v pořádku, přeměnit svůj byt na truhlářskou dílnu, ať to raději dál nečte, mě by s tím každý zákazník vyhnal, ale v Or mají slevy!) To se raději nebudu rozepisovat o kvalitě. Mohlo by mi to rozčílit, jako vystoupení pana prezidenta. Já ale naštěstí mohu srovnávat.Několik let jsem montoval pro konkurenční firmu, kde i ta nejlevnější varianta kuchyně byla nejen cenou, ale hlavně kvalitou, na lepším žebříčku, než Or.Skříňky byly dodávány vcelku a pracovní desky přesně na rozměr, který se zaměřil. Pak nebyl problém namontovat kuchyň během jednoho dne. Ale když má někdo hodně dovolené, tak mu OR vůbec nemůže vadit.( pokud tedy mu nevadí Potěmkinovi vesnice. Ve předu huj, jinak fuj).Pokud chcete výsuvný odsavač par, musí se skříňka,dodávaná výrobcem (asi Polsko, ale na německých strojích) upravit. Ale pozor! Je třeba dodržovat udanou výšku nad varnou deskou od výrobce odsavače, která je nad plynovou deskou cca min 70-75cm. Pokud chcete vyhořet,či opálit hrany skříněk vedle odsavače, můžete se držet rozměrů Oresi, což, jak tvrdila paní, která u této firmy dělá návrhy kuchyní, je 60cm a to je, dle ní, standart. Otrvanlivosti celého díla se dá trochu pochybovat, ale záruční dobu to určitě vydrží

    #41484
    admin
    Správce

    Dobry den.samozrejme skusenosti s kuchynami oresi mame..pozor ..jedna sa sice o cesku firmu,ale produkt je z polska..kuchyne su v demonte,drevotrieska riedka,cena je absolutne neprimerana kvalite..je velka skoda ,ze sa ludia nechaju omamit sladkymi psychologickymi recickami od predajcov a vyhodia peniaze za nekvalitu. Predajca je vyskoleny produkt predat a sam nevie o kvalite,len aby predal..provizia bude ista 😉 ..ak vam naozaj zalezi na kvalite a profesionalite,navstivte studia ,ktore ponukaju kvalitu..napr..kuchyne nobilia,dankuchen..

    #41485
    admin
    Správce

    Mám s touto firmou jen dobré zkušenosti. Koupila jsem si kuchyni v Budějovicích a je skvělá, měla jsem ji za chvíli doma a montáž také velmi rychlá. Nemohu si stěžovat.

    #41486
    admin
    Správce

    Oresi – NEVER MORE, NEVER, nikdy. Do doby než podepíšete smlouvu naslibují Vám vše. Problém nastává podpisem smlouvy a úhradou celé kupní ceny kuchyně. Tímto okamžikem končíte, žádná komunikace, laxní přístup. Kuchyň řešíme již rok a stále nemáme hotovo. Montáž proběhla na 3x a to ještě za pomoci našeho právního zástupce. Domluví si termín montáže, který nesplní, nestojíte jim ani za smsku, nezvedají telefon. Nyní čekáme již 3. měsíc na vyjádření k reklamaci. Chybným zaměřením jsme museli doobjednávat doplňkové čísti skříněk – platba ihned (jinak nic nebude) za původní díly Vám budou peníze vráceny (slibovala pracovnice v Oresi) opět čekáme přes 3 měsíce na vratku a stále nic. Jestli mohu doporučit od ORESI dát ruce pryč.

    #41487
    admin
    Správce

    Lepší než kuchyň od Oresi tak radši plynový vařič… NO COMENT

    #41488
    admin
    Správce

    🙂 Vždycky ucvrkávám, když slyším od prodejce Or, je to vyrobené v Polsku ALE na NĚMECKÝCH strojích z NĚMECKÝCH materiálů, jako kdyby to znamenalo kvalitu. Ti prodejci fabriku neviděli ani z letadla, ale musí vidět ten zhluk pilin, co prodávají…………

    #41489
    admin
    Správce

    Já mám zase opačnou zkušenost a to poměrně čerstvou. Mamka má kuchyni z Oresi už pár let a je spokojená, ale my jsme se bály pomluv na netu a tak jsme zvolili místního truhláře, který nám nasliboval že bude stejně pěkná, ale levnější a kvalitnější. Dodal nám ji o čtvrt roku později než sliboval, stála snad víc než Hanák a o kvalitě … darmo mluvit. Stydím se i pozvat kamarády na kafe. Jsem z toho opravdu nešťastná, protože jsme na ni dlouho šetřili a teď nevíme co s tím.

    #41490
    admin
    Správce

    Ale no tak…………, že by cokoliv stálo víc než u Hanáka silně pochybuji, že jste mohli naletět nepopírám, ale dávat to jako argument kvality Oresi, to je úlet. Oresi je největší šunt, co jsem kdy viděl – a že už jsem toho viděl opravdu velmi mnoho.

    #41491
    admin
    Správce
    #41492
    admin
    Správce

    Ahoj, kuchyne je nejlepsi od gorenje, moc to tu vsichni resite ale ja ji mam a manzel je velice spokojeny zadny problem nic. vari se mu tam skvele a v obchodu velice vstricni a hodni 🙂

    #41493
    admin
    Správce

    Stejná negativní zkušenost, od roku 2013 stále předěláváme a reklamujeme.Nyní je rok 2015 a příběh pokračuje.:-(Navíc na prodejně v Liberci jsou někteří prodejci opravdu lháři a arogantní floutci (např.pan vedoucí).
    Máte pravdu, že zodpovědnosti se chtějí co nejdříve zbavit, přehazují si nás s montážníky, respektive raději nikdo nic neřeší, dokud se do toho nevložíte sami, peníze zaplatit ihned , ještě před závozem, na to jsou velmi pohotový.ORESI VELMI ŠPATNÁ VOLBA.
    CHování prodejců na prodejně Oresi velmi neprofesionální, katastrofické.(_)

    #41494
    admin
    Správce

    :X:X:X KDYŽ PTÁČKA CHYTAJÍ, PĚKNĚ MU ZPÍVAJÍ. Po podpisu Kupní smlouvy a zaplacení 75.000,- se hra otočila. Začalo to nedodáním spodní rohové skřínky, dále špatné rozměry obkladového skla a led-pásek,kt. jsme dostali jako bonus, byl o 30cm kratší. Přesto se nám podařilo linku po 3 týdnech zkompletovat. Rohová skřínka přišla, led-pásek jsem si koupil jinde (u Oresi 1.000kč) elektro 400kč. Místo obkladového skla (Oresi – 6.200kč) jsem koupil obklad cca. 2.000,-
    Po půl roce používaní linky, došlo k poškození pracovní desky. Při pokusu o reklamaci, předložení fotodokumentace, nám byla reklamace zamítnuta aniž by se kdokoliv přišel osobně podívat na prac.desku. Přesto došli k závěru, že případ byl řádně prošetřen a vzniklou škodu jsme si způsobily nesprávním ošetřováním. Mimochodem ošetřovali jsme ji jarem. Jako bonus jsme od Oresi dostali pojištění záruky na 7 let od České pojišťovny, s kterým si můžeme vytřít….. protože se vztahuje jen na ochotu zaměstnanců reklamaci řešit. Kam Polák přijde, tam tráva neroste. (_)(_)(_)8o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.