Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41465
    admin
    Správce

    Dobrý den
    Byly jsme s manželkou ve studiu ORESI paní se nás zeptala jestly máme rozměry místnosti když jsme ji je daly zadala je do PC a začala skladat kuchyn tím zpusobem že vybýrala skřínky jen s programu a když zjistila že ji nevyjdou tak velkou odebrala a dala 3 menší stím že to musí byt takto že máme špatný rozměry místnosti :))tak jsme se raději obrátili na designové studio: http://www.ambao-design.cz/kuchyne.html Vše jsme s ochotným pánem vyřesily a cena se ani moc nelišyla od ORESI a můžu říct že profesionální práce byla od začátku až do konce můžu všem jen doporučit.

    #41466
    admin
    Správce

    Také přidávám moji špatnou zkušenost s Oresi, a to jen při zpracovávání grafického návrhu. Pan byl nepříjemný, neochotný a kuchyň si skládal podle sebe a ne podle toho, jak bych chtěla já. Celý dvouhodinový proces mě natolik otrávil, že jsem po chvíli rezignovala, vše pánovi odkejvala a rozhodla se udělat si kuchyň jinde než v tomto studiu.

    #41467
    admin
    Správce

    Prvotný prístup v predajni Oresi je všetko ok, kým nezaplatíte a potom musíte nahánat zameriavača, montérov a atď. Veľmi nespoĺahlivá firma čo sa týka dodržania termínov a služieb. Od februára 2014 mi montujú kuchynu a do dnešného dňa nie je kompletná 4.4. 2014.
    Oresi nikomu neodporučujem!!!!!

    #41468
    admin
    Správce

    Za me nedoporucuji!!!Udelali se mi bubliny a odlupujou se dvirka vedle mycky:/Druha vada byla u digestore a podruhe vymenili stale jse tam udelali bubliny museli jsme dat listy:///Tak ze katastrofa tak budu podavat dalsi reklamaci.Tudiz neni nad st:-(are kuchyne:)Hodne me sklamali…!!!

    #41469
    admin
    Správce

    Dobrý den, jsem návrhář nábytku a interiérů. Tento obor mám vystudovaný a nějakou dobu se této problematice věnuji. Co se týče kuchyní, je vždy otázkou, zda využít nějakou truhlářskou dílnu nebo kuchyňské studio. Každé má své pro a proti, o kterých bohužel zákazník ví jen zřídka, pokud vůbec. Spolupracuji s několika firmami, ať už se jedná o kuchyňská studia nebo truhlářské dílny a vždy se snažím mým klientům najít a nabídnout co možná nejlepší volbu firmy, která by odpovídala jejich požadavkům (provedení, cena, materiály, aj). A nejedná se pouze o doporučení, vypracuji pro Vás kompletní výkresovou dokumentaci, profesionální vizualizace, odhadovanou cenu kuchyně a zajistím autorský dozor během celé realizace. Výhodou je, že na vše dohlédnu a většinu času budete komunikovat pouze se mnou. Jako další plus můžete brát to, že jsem nezávazný, nábytek nevyrábím, pouze navrhuji a starám se o realizaci a tudíž i o to, aby klienti byly spokojeni jak s mými službami tak i službami firem, které doporučím. Z toho důvodu Vám nebudu tvrdit, že můj produkt je ten nejlepší na trhu, jak to spousta firem dělá. Na základě zkušeností Vám doporučím opravdu ozkoušené firmy, vysvětlím Vám, jak pracují a co od nich můžete čekat. V případě zájmu se můžete o mých službách dočíst více zde http://www.interiery-missbach.cz/
    Abych nezapoměl, nutno dodat, že s firmou Oresi nespolupracuji 🙂

    #41470
    admin
    Správce

    Kuchyně ORESI nebrat. Mám ji skoro půl roku a neustále řešíme nějaké nedodělky a chyby.Už mě mělo varovat, že doplatek za cenu kuchyně platím nejpozději v den dodání zboží – kuchyně. Montáž provádí nasmlouvaná fitma a je to katastrofa. takové řemeslníky bych hned vyhodil. ORESI dostalo zaplaceno a už je nějaké další věci nezajímají. Zkuste si řešit reklamaci a je to na dlouhé řízení min 2 měsíce….:X
    Ceny jsou přemrštěné a ty jejich tzv. slevy z nesmyslných hodnot jsou nesmyslem. Kvalita dvířek nic moc, v některých místech se začínají rozlepovat a písty praskají. Pojezdy jsou předražené a kdo ví, jestli jsou to opravdu originály nebo „vylepšeniny“ z Polska.

    #41471
    admin
    Správce

    Tak by mě zajímalo jestli tenhle snaživec co nadává na IKEa není zaměstnanec nebo človíček z firmy ORESI.:))

    #41472
    admin
    Správce

    Tak tomuhle mám věřit?…Cenu dopravy a to, že montáž provádí cizí firma tají, smlouvu k přečtení před podpisem smlouvy nedají….Jo a zaplatit ještě před provedením montáže je hustý a když to nevyjde…ani na druhý , třetí až pátý pokus…o nic nejde…Zákazník si vezme dovolenou znovu a přizpůsobí se v termínu v pořadí už třetího dne montáže firmě….
    Kdo to všechno zaplatí…? Přeci super tolerantní zákazník, který si vezme klidně další den volna…a přijede na montáž brigádník, který se ani neumí trefit při montáži madel do jedné roviny….A ORESI nezájem, má svých 100 = za linku a firmy na montáž tvrdí, že je vše o.k…..
    UŽ NIKDY VIC !!!!!!!!!!!!!!!

    #41473
    admin
    Správce

    Na pobočce Oresi v Kladně jsme si objednali kuchyň – protože jsme pospíchali, abychom kuchyň měli hotovou než se nám narodí miminko, zaplatili jsme si tedy montáž kuchyně v hodnotě 16.000 Kč – což opravdu není málo. Montáž měla probíhat 2 předem určené dny. Očekávala jsem kvalitní a v termínu provedenou práci. Namísto toho pan montér montoval kuchyň celkem 4 dny – ne za sebou jdoucí a rozhodně ne v termínu, nekomunikoval – takže jsme vůbec nevěděli, kdy dorazí, museli jsme ho neustále „nahánět“, když už se konečně vyjádřil kdy a v kolik přijde (když jsme se mu dovolali), tak měl třeba 4 hodiny zpoždění, a to jsme mu museli opět volat kde je a když to náhodou zvednul, tak měl jen výmluvy. Jeden den u nás strávil do 22:00, což uznejte … není normální, ale to nebyl jak se říká zlatý hřeb… ten přišel cca 3. den montáže, kdy u nás pánové byli do 24:00, poté byli vyhozeni.

    Díky tomuto jsem museli odvolávat další práce, které měly navazovat – jako např. obkladač. Narušil se nám tímto celý harmonogram naší přestavby. Budeme požadovat vrácení části peněz za montáž, která nebyla dodána včas.

    Shrnuto: za zaplacené služby 16.000 Kč se doprošujete dodavatele, čekáte až on bude mít čas – ne naopak. Trávite s ním ve všední den do půlnoci.

    #41474
    admin
    Správce

    No a co teprve, až se Vám ten šrot začne rozpadat, to bude zábavy s reklamacemi……:-)

    #41475
    admin
    Správce

    POZOR!na
    Petr Pařízek
    Bedřichov 52
    Lysice
    IČO 76314260
    DIČ CZ8203113765,
    který provozuje svou živnost Truhlářstvi – výroba kuchyňských linek.vezne zálohu linku nedodá je na nej podáné Trestní oznámení s podezřením na podvod !!!:X

    #41476
    admin
    Správce

    kuchyne hruza odlepuje se dyha na dvirkach vytrhl se mi panp a to ji mam ani ne dva roky.

    #41477
    admin
    Správce

    Myslím, že je to naopak. oresi si platí lidi, kteří ji v těchto blocích vychvalují. Jinak je to opravdu polský šunt… Jirka

    #41478
    admin
    Správce

    Já mám taky špatný zkušenosti z kuchyní Oresi po roce se odlepuje folie na hranách dvířek.Mám ji už 3 rokem a další dvířka se odlepují a tak to jde pořád dokola reklamace za reklamací naposled 7 dvířek najednou odlepená hrana. Taky mi vnucovali vlhkost v kuchyni. Jsem zklamaná až budu mít po 3x všechny dvířka vymněněný mám nárok na vrácení peněz a nic jinýho si nepřeji.

    #41479
    admin
    Správce

    Moja skúsenosť z kuchyňou ORESI.
    Po montáži tejto značky som ostal sklamaný a chcel by som sa podeliť so skúsenosťami, aby ste do budúcna predišli omyli z názvom ORESI.
    Krásne predajne kde Vám vyškolený obchodník kvalitne spracuje. Hľadal som kuchyňu v prijateľnej cene do bytu nie do domu, takže som nechcel veľkú investíciu. Vyberal som a porovnával kuchyne z Poľska DECODOM, IKEA a ORESI. Už už som chcel kúpiť IKEA skladačku, ktorá má kvalitné materiály. Niekomu to nemusí voňať, ale cena zodpovedá kvalite a výberu. Po návšteve IKEA domu som zamieril rovno do DECODOMU kde som zaplatil záloha za grafický návrh a o 3 dni som si mal ísť urobiť záväznú objednávku. V medzičase ma spracovali v ORESI a bolo.
    Ústerový obchodník výhoda. Reklama kde sa pozriete…Kukura, Kveta a mnoho ďalších, časom som ale pochopil že to je len nafúknutie značky, ktorá nemá tak hodne referencie ani kvalitu. Ide len o zisky.
    Cena zrovnatelná s IKEA, Poľsko alebo DECODOM. Povedal som si prečo nie. Na 90% všetko podobné a rovnaké. Omyl nastal po montáži.
    Môžete si zakúpiť zlaté tehličky, ale keď Vám odfláknu montáž a za tovar ste zaplatili máte smolu. Nevýchoda týchto firiem je že zaplatíte celú sumu pred montážou a potom ste v p***li. Niet financií späť. V SK sa už nič nevracia. Reklamácia sa uhrá a je to.
    Negatíva montáže a materiálu.
    Korpus je vyrobený v Poľsku na linke a je náchylný na opotrebnie a dýha sa odliepa. Ak chcete kvalitu hľadajte kuchyňu na mieru s ABS hranou. Keď som zazrel odlepenú dýhu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.