Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41450
    admin
    Správce

    Dobrý den.Kuchyň Oresi mám už 9 let a do dnes jsem nenašla žádný problém.Plánujeme novou rekonstrukci kuchyně a počítáme s tím,že budeme dále kupovat další díly od Oresi.Mám kuchyň Gobi a jsem moc spokojená.

    #41451
    admin
    Správce

    Děkujeme prodeci Oresi z příspěvek do diskuse……………..

    #41452
    admin
    Správce

    Ahoj,

    kuchyně Oresi nedoporučuji největšímu nepříteli. Moc mmě pobavilo, že dva nejvíce pozitivní příspěvky jsou napsány v jeden den – 26.8.2012 4 minuty po sobě, když normálně se nový příspěvek objeví zhruba co měsíc 🙂 Hahaha, tímto zdravím praocvníky Oresi, kteří si věčer u kompu plnili přesčasy 🙂
    Takže tak, 3 měsíce před koncem 2 leté záruční doby za začal odlupoval šuplík vedle myčky a do dvou měsíců od tohoto pak dalších 6! míst. Snažili se na mě vybalit potíže s lepidlem, které jim přešlo mrazem. Vzhledem k tomu, že nějak zadupali 30-ti denní reklamační lhůtu jsem jim po dvou letech vrátila celou kuchyn a nechala si vrátit všechny peníze, zde ale musím říct, že opravdu všechno dodrželi, pueníze vrátili, kuchyn odvezli a jednali se mnou výborně. Bohužel se se m,nou bavili jak by se patřilo až už to nebylo nic platné. Šal jsem do českých kuchyní Válek-Kačena, kvalita nesrovnatelná, česká výroba, o 66% !!!!! levnější montáž, cena se těžko srovnává, mám tam ted daleko víc věci než od té Oresi i víc skřínek atd… rozdíl asi 15000!!! ,- Kč (chudší výbava v oresi 115000,-, Válek-kačena s nadupanou výbavou 145000 – ale ti mají ted vyšší DPH o 5% než Oresi v době, kdy jsme ji kupovala. Mám projitých dost kuchyní a opravdu zkuste i tohoto výrobce… Pokud tedy za dva roky nechete vzít lepidlo, žehličku a zažehlovat dýhy. Upřímě si nedovedu představit kuchyn z oresi, kde se denně vaří a 7 let je jako nová 🙂

    #41453
    admin
    Správce

    Důraz je třeba klást naslůvko JAKO………… :-),Osobně nechci doporučovat konkrétní značku, protože jsem v oboru zainteresován, ale snad nic není horšího než Oresi, tož tak…….

    #41454
    admin
    Správce

    dejte si pozor kdo vam montuje kuchynskou linku u nas to byly MKN Interiery s.r.o. bylo my receno ze je to externi firma ktera montuje pro oresi a muzu rict nejhorsi skusenost co jsem zatim zazil melo to byt hotove do dvou dnu ale termin se prodlouzil o dalsi dva dny a to jeste do noci az v 23:40hod my byla kuchyn predana a tak chci upozornit na tuto firmu i ostatni dejte si pozor na p. Miženka jednatele a majitele ? delaj oresi pouze ostudu divim jse ze to oresi trpi……!!!!!!!!!???????????

    #41455
    admin
    Správce

    Hmmm 🙂 něčemu tak hroznému jako je Oresi snad už nejde udělat větší ostudu ne? Vrána k vráně sedá………….

    #41456
    admin
    Správce

    Oresi – když ptáčka lapají – krááásně mu zpívají. Kuchyň – montáž – katastrofa, kvalita to samé. komunikace se zákazníkem, který si dovolil stěžovat – otřesná. Než se vůbec něco začne dít, tak po urgencích a v řádu měsíců. Zoufalství. ORESI – NIKDY VÍCE!!!

    #41457
    admin
    Správce

    Kristýnu,
    bohužel mám tu samou zkušenost.Hrůza,hrůza,hrůza!
    Navíc se na tu kuchyň budu muset dívat.

    #41458
    admin
    Správce

    Oresi je možná česká firma, ale kuchyně jsou polské – kvalita nic moc (spíš nic než moc)

    #41459
    admin
    Správce

    Jaké máte zkušenosti s firmou Oresi v Brně?
    Jak jsem tak pročítal toto i další diskuzní fóra, největší rozladění uživatelů je z montáže kuchyní. Je v tomto směru špatná situace i v Brně, nebo zde takové problémy nejsou?
    Já konkrétně uvažuji se zakoupením kuchyně v Oresi Campus Square. Máte i s touto pobočkou a s montážními firmami špatné zkušenosti? A byli v Oresi vstřícní i v případě, že jste si někdo neobjednávali spotřebiče, ale ty si nakoupili třeba na internetu?
    Moc díky za odpovědi – a nepište jen vy nas.aní, ale i vy co máte třeba zkušenosti dobré.
    A ještě dovětek: co místní stolaři? Doporučíte nějakého? Nechali jste si u někoho v Brně a okolí dělat kuchyni a jste spokojení?

    #41460
    admin
    Správce

    I JÁ JSEM SE PŘED LETY ROZHODLA PRO KUCHYŃ ORESI, PŘI OBJEDNÁNÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM NEBYL I JI CELKEM BRZO DOVEZLI. ALE KDYŽ PŘIŠLO NA MONTÁŽ JEDNÍM SLOVEM ŠÍLENÉ. DVÍŘKA BYLA V JINÉM ODSTÍNU NEŽ JSME SI OBJEDNALI, NĚKTERÁ BYLA I MÍRNĚ ŠKRÁBNUTÁ, PŘÍSTUP NAPROSTO ZOUFALÍ.ČTYŘI ROKY JSEM V KUCHYNI VYDŽELA VAŘIT A TO NEMLUVÍM O NEKVALITNÍM KOVÁNÍ, KTERÉ JIŽ PO PŮL ROCE ZAČALO ZLOBIT (a to jsme si připláceli za kvalitnější), PO SLÉZE JSME MUSELI I NĚJAKÉ VYMĚNIT ÚPLNĚ. Z DVÍŘEK SE ZAČALA ODLUPOVAT FOLIE, HRŮZA. TEĎ MÁM KUCHYŇ NOVOU OD ČESKÝCH VÝROBCŮ, KTEŘÍ VYRÁBĚJÍ Z NĚMECKÝCH ZNAČKOVÝCH MATERIÁLŮ. JESTLI MŮŽU DOPORUČIT FIRMU WOODPARTNER, URČITĚ BUDETE NAŠENI. MOŽNÁ TO BUDE VYPADAT JAKO REKLAMA, ALE KDO JINÝ BY MĚL PSÁT O DOBRÝCH FIRMÁCH NEŽ SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK. VĚTŠINOU LIDI PÍŠÍ, KDYŽ JSOU S NIČÍM NESPOKOJENI, ALE MÁLOKDO NAPÍŠE KLADNÉ HODNOCENÍ. A JÁ JSEM OPRAVDU SPOKOJENÁ…

    #41461
    admin
    Správce

    :SKika kuchyně – drahé jako prase, ale německá kvalita. Zatím nelitujeme.:P

    #41462
    admin
    Správce

    Tak hodné štěstí.když ptáčka lapaji…

    #41463
    admin
    Správce

    Když ptáčka lapaji…

    #41464
    admin
    Správce

    Když ptáčka lapaji…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.