Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41435
    admin
    Správce

    A co zdraví? Slouží? Tohle jsem už dlouho neviděl………….

    #41436
    admin
    Správce

    Tady bych snad jen maličkost, Orsi NENÍ výrobem kuchyní a UŽ VUBEC ne českých !!!!

    #41437
    admin
    Správce

    My mame kuchyn z oresi 4 rokem ele je to desny uz jsme ji 4 reklamovali da se rict ze uz nam menili snad vsechny dvirka protoze se to odlepuje zatim s reklamaci nebyl problem ale uz nas to nebavi porad menit kvalita hrozna a levna taky zas tak nebyla nedoporucuji

    #41438
    admin
    Správce

    Dobrý den, podle mě je Oresi v poměru cena/kvalita předražená. My máme kvalitu od http://budesign.cz/ byla levnější (nechávali jsme si dělat kalkulaci) a jsme velmi spokojení. Pokud jste z Brna nebo okolí, doporučuji.

    #41439
    admin
    Správce

    Dobrý den, muzu s jistotou říct že Kuchyně Oresi jsou to nejhorší co se v Česku prodává.

    1, Nejsou výrobcem ale pouze prodejcem
    2, Prodávají pouze SEKTOROVE KUCHYNĚ což znamená 20/30/40/60/80 cm a vy potřebujete kuchyň 308 cm ? NO TO NEMÁJÍ
    3, Kvalita ? Je toho tolik ze nevím kde začít. Tak třeba ještě před dvoumy lety lamino/drevotriska na korpusy a dvířka 16 mm
    nejlevnější co je. Pistky nebo to trapne otevírání na dotahovani sroubovakem. Doporučuji http://www.blum.at není nic kvalitnejsiho, dostupná cena. Atd.
    4, Oresi jako takové nemá zaměstnané truhlare a v daném kraji si je najímá., takže dodávka od Oresi vám doveze krabice z Polska, pak dojede zmíněn truhlář a začne montovat a je překvapen co. Sem tam něco chybi. Protože pan tryuhlar za to nemůže a ma zaplaceno už se mu nechce zpět. Což je logicke, když on za to nemůže.
    5, Zapomente na nejakej servis, kazda kuchyň která se namontuje a po té se naloží hrnci atd. si vždy o něco sedne, par mm. V dusledku nesedí spary,nedovira spravne. Parminte u Kuchyni Oresi to je v cm.

    KOLIKRÁT ZA ŽIVOT SI KUPUJETE KUCHYŇ ?

    ZA KUCHYNĚ ŠEVČÍK – Tomáš Ševčík

    #41440
    admin
    Správce

    mam uplně stejnou zkušenost ,děs a hruza .rodiče maji kuchyn 20let a maji ji jak novou .oresi už nikdy.z dviřek se odlepuje folie a to vařim jen 2 za tyden nechtěla bych ji vidět co by se dělo kdybych vyvyřovala každy den .

    #41441
    admin
    Správce

    Všechna dvířka se mi sloupala z fólie, není to vůbec přilepené a lidé, kterým se nesloupala zatím asi nezkoušeli přejet nehtem přes jejich hrany. Ono to není na první pohled vidět, ale přejetím nehtem to šustí a nehtem lze fólii odloučit od dvířek. Zkuste si to a uvidíte.

    #41442
    admin
    Správce

    Teď mají v galerii Harfa v Gorenje vystavenou nádhernou kuchyni, opravdu kdo se teď rozhodujete, mrkněte tam. S firmou již zkušenost máme a jen pozitivní.

    #41443
    admin
    Správce

    Dobrý den,tak jsem si přečetla příspěvky a recenze na kuchyně Oresi.
    A MUSÍM JEN SOUHLASIT SE SEMAJMA NEGATIVAMA!!!!!
    JSEM ÚPLNĚ ZOUFALÁ…………………..
    KUCHYŇ MÁME 3.ROKEM A UŽ PO DVOU LETECH SE NÁM ZAČALA SVLÉKAT DVÍŘKA.
    TAKŽE NYNÍ MÁME ODFOUKLÉ-ODLEPENÉ VŠECHNY SPODNÍ DVÍŘKA!!!!!
    DĚS BĚS KATASTROFA!!!!!
    ORESI NIKDY!!!!JITKA.H

    #41444
    admin
    Správce

    Dobrý den,Dovolím si jedno malé zhodnocení,možná,že to někomu pomůže v rozhodování.Rozhodli jsme se pořídit novou kuchyň a ačkoli recenze na Oresi byli rozporuplné Oresi nakonec vyhrálo,rychlý grafický návrh,mám ho jak se říká za bukem,vstřícnost prodejce,prostě vše v pohodě.Zaměření,technik OK.Objednáno,zaplaceno,překvapilo mě,že chtějí zaplatit vše dopředu i když se mě to nezdálo,nakonec jsem zaplatil.
    160000,-Kč včetně montáže.Objednali jsme předběžně montáž a přišla demolice staré kuchyně.Když jsme do toho hrábli,tak jsme zjistili,že to tak jednoduché nebude.Špatné omítky,všechno omlátit,nová voda,elektřina,odpad.Práce jak na kostele.Takže montáž jsem stopnul,
    přivezli kuchyň,tu mám složenou v garáži a makalo se,či ještě dodělává,.
    S prodejcem jsem byl ve styku,vše v pohodě,semtam jsme si zavolali jak se pokračuje aby se sladila montáž.Dostal jsem nabídku k montáži emailem,kterou jsem písemě nemohl potvrdit,jelikož jsem si nebyl jist,zda přípravu stihnem,tak jsem telefonicky jen oznámil,že tento termín nelze brát jako závazný,prodejce neřešil,že se nic neděje až to bude tak to bude.Před vánocema jsem volal,že to na leden nebude,prodejce mě řekl,že mám zavolat 30.12.a to jsem učinil kde jsem již dokázal určit datum montáže.Za pár hodin mě volal zpět,že šéf rozhodl,že mám zaplatit 10000,-Kč vícenáklady na montáž,že se termín přesouvá a vznikají jim náklady.Poměrně směšné.Za dva dny mě přišel email,že mám uhradit 8000,-Kč jinak že nebudou kuchyň montovat.Opravdu zvláštní jed

    #41445
    admin
    Správce

    Dobrý den,Dovolím si jedno malé zhodnocení,možná,že to někomu pomůže v rozhodování.Rozhodli jsme se pořídit novou kuchyň a ačkoli recenze na Oresi byli rozporuplné Oresi nakonec vyhrálo,rychlý grafický návrh,mám ho jak se říká za bukem,vstřícnost prodejce,prostě vše v pohodě.Zaměření,technik OK.Objednáno,zaplaceno,překvapilo mě,že chtějí zaplatit vše dopředu i když se mě to nezdálo,nakonec jsem zaplatil.
    160000,-Kč včetně montáže.Objednali jsme předběžně montáž a přišla demolice staré kuchyně.Když jsme do toho hrábli,tak jsme zjistili,že to tak jednoduché nebude.Špatné omítky,všechno omlátit,nová voda,elektřina,odpad.Práce jak na kostele.Takže montáž jsem stopnul,
    přivezli kuchyň,tu mám složenou v garáži a makalo se,či ještě dodělává,.
    S prodejcem jsem byl ve styku,vše v pohodě,semtam jsme si zavolali jak se pokračuje aby se sladila montáž.Dostal jsem nabídku k montáži emailem,kterou jsem písemě nemohl potvrdit,jelikož jsem si nebyl jist,zda přípravu stihnem,tak jsem telefonicky jen oznámil,že tento termín nelze brát jako závazný,prodejce neřešil,že se nic neděje až to bude tak to bude.Před vánocema jsem volal,že to na leden nebude,prodejce mě řekl,že mám zavolat 30.12.a to jsem učinil kde jsem již dokázal určit datum montáže.Za pár hodin mě volal zpět,že šéf rozhodl,že mám zaplatit 10000,-Kč vícenáklady na montáž,že se termín přesouvá a vznikají jim náklady.Poměrně směšné.Za dva dny mě přišel email,že mám uhradit 8000,-Kč jinak že nebudou kuchyň montovat.Opravdu zvláštní jed

    #41446
    admin
    Správce

    No, a to ještě nevíte jaká „kvalita Oresi“ na Vás čeká v těch krabičkách, co máte doma v garáži…………, lidi berte rozum o hrsti.

    #41447
    admin
    Správce

    Se mě to tam zobrazilo 2x,budu se muset zaregistrovat a opravit to.Tak abych to dokončil,volal jsem na prodejnu,co to má znamenat a řekli mě,že šéf rozhodl,že s tím nemůžou nic dělat.Ze zákulisí jsem se dozvěděl,že Oresi nemá na jaro moc práce takže schání každou korunu.Co s tím,volal jsem právníkovi a přeposílám tam smlouvy a korespondenci a jsem tímhle jednáním vcelku znechucen ,počkám na právní rozbor a nejraději bych odstoupil od této smlouvy jestli to bude možné.

    #41448
    admin
    Správce

    NO asi co kuchyn to tu je jina zkusenost.Ja mam 3roky ikeu v lesku a varim kazdy den a kuchyňje jako nova,ted se budeme stehovat a jdu znovu do te same:]]

    #41449
    admin
    Správce

    NO asi co kuchyn to tu je jina zkusenost.Ja mam 3roky ikeu v lesku a varim kazdy den a kuchyňje jako nova,ted se budeme stehovat a jdu znovu do te same:]]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.