Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41405
    admin
    Správce

    vážně, to je děsný. Já myslela, že půjdu taky do Oresi, abych viděla cenovej rozdíl, ale když se pak něco dovim až u podpisu smlouvy, tak je srovnání dost zavádějící. Dělám si teď návrh taky u Hanáka, ale v Praze na Hradčanský. Zatím to tam vypadá dobře. Návrh dělaj zdarma a montáž si taky neplatím.
    Díky za typ s Oresi, aspoň ušetřim čas, kroky a peníze (^)

    #41406
    admin
    Správce

    Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o nezávazné vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se realitních kanceláří. Součástí dotazníku je i zajímavá nabídka. Předem děkuji za vyplnění. http://www.survio.com/survey/d/E3H9Z4G7U9Z4U4Y3K

    #41407
    admin
    Správce

    hm….

    #41408
    admin
    Správce

    Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s kuchyní z Möbelixu? Zaujala mě jejich nová nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-mobelix–akcni-tydny-kuchyni-15658strana2/, ale nemám snimi žádné szkušenosti. Předem děkuji

    #41409
    admin
    Správce

    S touto firmou mám jisté zkušenosti, pořídili jsme si od firmy Oresi kuchyň, byli jsme zprvu velmi nadšení vzhledově byla přesně podle našich představ, ovšem do té doby než nám jí začali montovat…. troubu přivezli rozbitou, a dvoje dvířka zničená. Cena za montáž 12000 a v té je prosím zahrnuto jen to že to složí, zapojení přístrojů, dřezu a podobných dveří nečekejte, na to si musíte zvlášť zařídit vodaře a elektřikáře… Měla jsem v době rekonstrukce svého bytu hodně firem a dělníku a žádná z těchto firem mi tu nenechala takový bordel. Na reklamaci trouby jsem čekala měsíc a půl… Takže jistě mnozí z Vás pochopí proč už jsem zklamaná teď hned od počátku koupě.. a nechci tu kuchyň vidět za nějaké roky používání.. jak tu mnoha z Vás píšete…

    #41410
    admin
    Správce

    Njn, a lidi ten jejich šrot budou kupovat , budou kupovat a budou kupovat……….,asi dělám někde chybu 🙂

    #41411
    admin
    Správce

    Nic horšího pod sluncem než šmejdi od Oresi .Moje skušenosti jsou z Mládí Boleslavi .Reklamačni řad prakticky nefunguje štyři roky reklamujeme stejně marne’jedna parta monterú střídá druhou a jenom se konstatuje k to to montoval že se to všechno sype.Co by jsme prý chtěly za 100000 Kč?

    #41412
    admin
    Správce

    Máme toscanu 4roky a již jsme reklamovali několikrát.Dvířka i šuplíky se odlepujou a celé je to pěkný zmetek.Dokonce si nám dovolili při reklamaci naznačit zda nemáme doma vlhkost.Já si obědnávala kuchyň kvůli vaření a ne pro parádu.Moje teta ma starou jitonu už 30let,digestoř nemá a nikde se ji nic neodlepuje!Výroba je opravdu polská.Kdyby místo těch reklam vrazili peníze do kvality,udělali by líp.Nebudu nikoho urážet,protože každý má jinou zkušenost.Já osobně bych kuchyň z oresi už nechtěla.Při převzetí jsme kuchyň kontrolovali a závady se začaly objevovat po necelých dvou letech.

    #41413
    admin
    Správce

    Dyk máte 7 let záruku :-))))))), „Teď můžete“ 🙂

    #41414
    admin
    Správce

    Dobrý den, a pokud ještě řešíte, můžete vyzkoušet i německou kvalitu za vynikající cenu. Stačí nám napsat na helpers.kitchens@gmail.com a my se Vám ozveme. Zpracujeme návrh kuchyně zdarma a nezávazně i u Vás doma.

    #41415
    admin
    Správce

    Dobrý den, tvrdíte 7 let záruku?Není to prvda.Nám bylo firmou sděleno, že se na nás nevztahuje, ale je pravdou, že již 7 lete reklamujeme. Ovšem ne z důvodu sedmileté záruky, nýbrž z důvodu, že se fólie na dvířkách neustále odlupuje. Byla nám vyměněna všechna dvířka, takže neustále splňujeme podmínky dvouleté záruky. Takže o kvalitě kuchyní Oresi si skutečně myslím své. Již nikdy víc bych si ji nepořídila, všechny známé od ní odrazuji. 7 let problémů je opravdu hodně.Chtěla jsem, aby kuchyň odvezli a vrátili peníze – bylo to odmítnuto. Poté nám byl nabídnut jiný typ dvířek, ovšem korpus by nám zůstal starý, takže tmavý a dvířka světlá, ovšem mně se tato kombinace nelíbí, navíc jsme si nechali vyrobit i dvířka ke špajzu a tyto nám odmítli vyměnit, takže kuchyň by byla jako u kašpárků. Dnes jsem našla zase troje odlupující se dvířka, takže opět výměna – jak dlouho ještě? Možná by se měl u firmy Oresi někdo konečně chytit za nos! Také se u nás byli podívat, zda nebydlíme ve sklepě či ve vlhké noře!

    #41416
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    to byl jen pokus o vtip, nemístný……,zabývám se návrhy a realizací kuchyní již druhé desetiletí a tak moc dobře vím, co je Oresi zač, „nábytek“ je dovážen z PL v prkýnkách , kvalita bídná – reklama bombastická. Kdysi jsme samozřejmě měli tenhle nápad taky (to nikdo ještě žádné Oresi neznal), jenže kvalitní nábytek se z PL nevyplatí dovážet a prodávat tyhle lisované piliny, na to nemám žaludek. Musel bych zákazníkům denně lhát. Na kuchyních Oresi budeodhadem rabat okolo 100%, takže když je „AKCE“ jí je 60-80% :-). Je to zlodějina ne byznys, přdpokládám, že časem to zavřou a buď se přejmenují nebo začnou stejným tylem „podnikat“ v jiném oboru.

    #41418
    admin
    Správce

    Naprosto souhlasím, absolutně neprofesionální jednání, také nedodržování smluvených termínů a kvalita? Za cenu, co jsme zaplatili bych čekala o moc víc.. Příště každopádně levnější variantu, protože horší už to snad ani být nemůže.. bohužel :(( Pomoc kvalifikovaného pracovníka se sestavením kuchyně je mi také na nic, když koš, co má být umístěný pod umyvadlem, není možné namontovat, protože umyvadlo musí mít odpad.. kdo jiný by tomu měl rozumět, než tzv. odborníci? A určitě neplaťte vše předem, chybí páka na tyto úžasné značkové kuchyně… Nikdy více(_)

    #41419
    admin
    Správce

    Značkové?! Madam , značka je něco na co můžete být hrdá………

    #41420
    admin
    Správce

    Dobrý den, také se tu ohřeju, jaké máte prosím reference a zkušenosti s Oresi? Jejich [http://www.kuchyne-oresi.cz|kuchyně] jsou dobré a kvalitní. Prosím o nějaké informace, kdo jste s nimi již kuchyni realizoval. Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.